Uderzenia do głowy

Tężyczka utajona

.. ...jest dodatni, jeśli po uderzeniu ( opukiwaniu ) w okolice pnia nerwu twarzowego ( do przodu od ujścia przewodu słuchowego zewnętrznego ) obserwujemy skurcz mięśni twarzy. Objaw Ibrahima - Lusta. Wykonując tę próbę, lekarz uderza w okolicę głowy kości strzałkowej, gdzie przebiega nerw..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 25

.. ...sie na przyspieszonych uderzeniach serca, nie zemdlałam, nie przyjmuję żadnych leków. Od diagnozy minął już rok. Lekarz zasugerował ablację. I pewnie do głowy by mi nie przyszło, żeby zastanowić się nad nią, gdyby nie fakt, że chciałabym mieć dzieci. Wiem, że ciąża i WPW to złe..

Dziwne skurcze dodatkowe

.. ...połączone z wrażeniem uderzenia gorąca do głowy. Czasem te szarpnięcia są bardzo delikatne, w sytuacji stresowej są silniejsze i wtedy czuje prawdziwy dyskomfort. Jazda na rowerze niweluje te objawy w zasadzie do minimum. Podczas wysilku nic nie czuję, działa to na mnie bardzo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...jest za objaw nagłe uderzenie ciśnienia krwi do głowy, uczucie bicia serca w gardle, zawrot głowy, ciemno w oczach???? Ten stan trwa ok kilku sekund i przechodzi, ale lęk zostaje przez cały dzień. Ten stan powtarza się rzadko, ale dokucza. Co to może byc, czy to nerwica? hej przykromi to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 327

.. ...jest normalne te wolne uderzenia czy nie bo mam juz serdecznie dosyć!! loop pewnie za mało seksu, wiec pamietaj, że * na ból zeba i ból głowy( jak równiez pewnie tradzik rózowaty )najlepszy stosunek płciowy * , dorotka ma racje, wie co pisze, w koncu doswiadczona z niej kobita a tak na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...zaburzenia równowagi - uderzenia gorąca do głowy - oblewanie się potami Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik jest powyżej normy potwierdza Hashimoto. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 632

.. ...Duszności, kołatania serca, uderzenia krwi do głowy i uczucie jakby mnie ktoś ukropem polał. Okropne. Przeszłam wszystkie badania i akcje łącznie z interwencją pogotowia i lądowaniem na izbie przyjęć w środku nocy. Wszystko na tle nerwowym, biorę paroksetynę, chodzę na psychoterapię,..

Napadowy częstoskurcz nadkomorowy - Str. 4

.. ...oczywiscie tętno ponad 200uderzen/min, przy tym zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej, cały jestem po chwili oblany potem, duszności, nie wszystkie objawy występuję przy każdym ataku, ale to główne które się powtarzają, byłem dzisiaj u lekarza, dostałem skierowanie do Poradni Zaburzeń..

Po ablacji - Str. 13

.. ...sie na przyspieszonych uderzeniach serca, nie zemdlałam, nie przyjmuję żadnych leków. Od diagnozy minął już rok. Lekarz zasugerował ablację. I pewnie do głowy by mi nie przyszło, żeby zastanowić się nad nią, gdyby nie fakt, że chciałabym mieć dzieci. Wiem, że ciąża i WPW to złe..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 134

.. ...co ciężki kloc. Nagłe uderzenia gorąca do głowy, jakby Wam krew nagle poszła do mózgu. Tyle głowa. Kołatanie serca, zasłabnięcia, duszenie w klatce, ucisk w mostku, bóle pleców jakby ktoś Was dobrze sprał pięściami. Ogólnie: potworne lęki, nieznane dotąd fobie np.paniczny strach przed..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...i kołatanie serca - uderzenia gorąca do głowy - nudności, brak apetytu - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - płaczliwość, drażliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucia bycia poza swoim ciałem, stania * obok * i obserwowania świata jakby przez szybę - niekontrolowane..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 156

.. ...gdy głowa w miejscu uderzenia mnie zabolała znowu wpadłam w panikę, że na pewno coś złego mi sie stało. Oczywiście głowa w miejscu uderzenia lekko boli a jak zaczęłam mocniej się denerowoć boli mnie cała połowa głowy. Nie mam już siły na kolejne wizyty ani prześlwietlenia. Kompletnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 179

.. ...wzielam podobno ma silne uderzenie, bralam troche citabax i seronil obecnie jade na czymkolwiek roślinnym a czuję się tak jak wszyscy - źle i jeśli to nerwica jestem czasem przerazona jej skutkami.. Witam! Nikt nigdy nie stwierdził u mnie nerwicy... poza mną samą. Ból w klatce..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe? - Str. 2

.. ...osłabienie, wymioty, uderzenia gorąca potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i inne ) ) pojawiły sie w wakacje 2009. Od razu postanowiłam działać gdyż wiedziałam co mi jest ( moj ojciec ma nerwice od kilku lat i bierze leki )...

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...8 klasie tzn. mocne uderzenie serca i potem tak jak by się na ułamek sekundy zatrzymało. Wtedy powiedziałem innym i sobie dosyć! Ja już dziękujęnie mam zamiary tu dłużej pracować! Po kilku dniach odpoczynku trafiła mi się sposobność wrócenia za kolegą wójka do do domu a więc bez chwili..

Co z moim serduszkiem? dziwne ataki

.. ...obecnie teraz. Czesto mam uderzenie goąca do głowy, nastepnie zawroty i uczucie omdlenia. Bicie serce, wręcz kołątanie. Cisnienie w sumie nie jest juz tak niskie, ale puls czesto dochodzi do 114 - 120 i w sumie w róznych sytuacjach, nie tylko stresowych. Co za tym idzie, bole głowy sa..

Dodatkowe skurcze - Str. 43

.. ...uczucie nagłego, silnego uderzenia serca, uczucie szybkiego miarowego lub niemiarowego bicia serca, uczucie wolnego miarowego lub niemiarowego bicia serca. Do powyższych mogą dołączyć się takie objawy, jak: duszność, ból dławicowy za mostkiem, zawroty głowy, wymioty, oddanie dużej ilości..

Serce bije jak oszalałe a ciało pulsuje w jego rytmie

.. ...w jego rytmie dziwne uderzenia do głowy jakby coś na nią napierało po całym ataku nie czuje dobrze rąk i stóp w trakcie brakuje mi powietrza w głowie się kręci i jakby zanikał wzrok czy ktoś może mi powiedzieć co to jest czy to nerwica czy coś więcej proszę o odpowiedz Mam dopiero 30 lat..

Ból w klatce, kołatanie, duszności, niepokój i zawroty głowy

.. ...dzieje w sercu między uderzeniami ). To co dzieje się z organizmem nie wiem sam co to jest, ale wiem że jest to bardzo uciążliwe ( niby wszystko wporządku a w najmniej spodziewanym momencie wychodzi na jaw, przez co niejednokrotnie dziwnie i nieswojo się czułem ). Być może ma to..

Wysokie tętno u 28 latka

.. ...pocą mu się dłonie, ma uderzenia krwi do głowy. Czego to może być objaw ? Badania serca EKG, i inne nie wykazały jakiś zmian. Proszę o jakieś informacje. Odpowiedzi na pytania :patrz dzial kontakt serwisu www.kardiolo.pl - - - - > konsultacje online mopze poprostu nerwica Moze..

Uderzenia ciśnienia krwi do mózgu

.. ...co najgorsze uczucie uderzena ciśnienia do głowy. Nie dzieje się to po wysilku fizycznym.Czasami po schyleniu się i szybkim wstaniu, czasami gdy siedzę, róznie i w róznych sytuacjach. EKG jest prawidłowe. Czy to stres?, czy to zeczywiście palpitacja, a może cos poważnego?Proszę o pomoc...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma?

.. ...wykonania głębokiego wdechu, uderzenia krwi do głowy, biegunki w momencie jak mam nasiloną arytmie, zimne dłonie i stopy oraz ich dretwienia, a jak się końzą dodatkowe skurcze to odczuwam straszną senność i jestem bardzo zmęczona....Mam tego dość!!!Obiecałam sobie tyle razy ze nie bede..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...przez to zasnąć. I czuję uderzenia krwi do głowy - takie mocne, że czasami czuję, że ciśnienie lekko mną porusza jak siedzę. Do tego ostatnio jak biorę głęboki wdech albo sie schylam to mnie kłuje w sercu. I jeszcze często myślę o śmierci. Wiem, że to bedzie za kilkadziesiąt lat, ale nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 36

.. ...się przesuwała i te uderzenia krwi do głowy.To jakiś koszmar.Ostatnio w sklepie Tak mi się zakręciło,że myślałam że zemdleję.Musiałam szybko uciekac i złapac trochę powietrza.Szkoda mi mojej córci,ciągle na nia krzyczę na męża też.Ja ciągle jestem zła,ciągle coś mnie donerwuje.Nie mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 39

.. ...pochyleniu głowy ),mam takie uderzenia krwi do głowy.Ja już nawet przy odkurzaniu się męczę jak babcia 70letnia.Nie wiem już co mi jest.Pozdrawiam wszystkich. Do IZABELII Ale miałam robione echo serca i ekg a to słyszłam wystarczy do zdiagnozowania wypadania płatka!! Jeżdze to Zabrza do..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...nadmierna potliwość - uderzenia gorąca do głowy - bóle i kołatania serca - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - nudności, brak apetytu - bóle karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja ( uczucie bycia poza ciałem ) - ataki paniki i lęku o życie -..

Napadowe bicie serca i uderzania krwi do głowy

.. ...to czuję jak serce zaczyna mi mocnej bić i występuje wtedy ból u nasady nosa.Jest on synchronizowany z uderzeniami serca, trwa bardzo krótko ( 3 - 4 uderzenia ).Czy ktoś wie co to może być za choroba?..

Drgawki, ból głowy i uczucie gorąca

.. ...samo co Ty, dostaje uderzenia gorąca, czuje że cała moja twarz płonie, staję sie bardzo zmęczony i często mam bol glowy, a lekarze nie wiedzą co mi tak naprawde jest. Narazie ustalono, że to jest aura przed napadami padaczki na ktorą sie dosć długo leczylem i przerwałem bo bylo dobrze...

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...bole głowy z takimi uderzeniami krwi do mozgu pod cisnieniem, zawroty głowy suchosc w ustachu, uczucie oslabienia a wreczcz omdlenia, dretwienie lewej gornej konczyny, poca mi sie rece i stopy i sa zimne. proszepomozcie czy to jakas powazna choroba? czy to nerwica? czy ktos to moze..

Nerwica serca, czy też może przerost?!

.. ...mam takiego mocnego uderzenia krwi do głowy gdy jestem już na górze po wejściu po schodach, czuje jeszcze taki trochę jak by ból głowy, ale co raz mniejszy : ) do 2 stycznia ( konkretniejsze badania serca ) jeszcze trochę czasu, a teraz pozostaje mi kuracja ziołami i magnezem. Jeszcze..

Nerwica serca, czy też może przerost?! - Str. 2

.. ...to dokładniej opisać. Uderzenia gorąca na zmianę z normalnym stanem temperatury i do tego doszedł na koniec zawrót głowy i osłabienie UWAGA! W tej sytuacji nie odczuwałem przyspieszonej akcji bicia serca, nawet przyłożyłem rękę by sprawdzić i serce biło normalnie ( tzn. nie posiadałem..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...oblewanie się potami - uderzenia gorąca do głowy Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę, potwierdza Hashimoto. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem. Pozdrawiam!..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...drżenie rąk i mięśni, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza swoim ciałem, nudności...

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...8 klasie tzn. mocne uderzenie serca i potem tak jak by się na ułamek sekundy zatrzymało. Wtedy powiedziałem innym i sobie dosyć! Ja już dziękujęnie mam zamiary tu dłużej pracować! Po kilku dniach odpoczynku trafiła mi się sposobność wrócenia za kolegą wójka do do domu a więc bez chwili..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 12

.. ...ochoty, dochodzą do tego uderzenia gorąca, mdłości i zacząłem zapominać ( robię coś lub mam coś zrobić i po chwili zapominam co miałem zrobić dopiero jak się mocniej zastanowie to mi się przypomina ), jak stoje w sklepie to czuje jakbym miał zaraz upaść nogi robią mi się z waty, już..

Uczucie ucisku serca, kłucie, mała tolerancja na wysiłek

.. ...chwile i wstane mam mocne uderzenia krwi do głowy mało brakuje do utraty przytomności ale naszczęście jeszcze tak się nie stało. W wakacje występowały u mnie drętwienia kończyn zaraz po przebudzeniu. Lekarze twierdzą że przy tej przypadłości nie powinny występować praktycznie żadne..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Naprawdę warto to sprawdzić! Pozdrawiam. barbarella dziękujemy za radę: ) Ja..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 658

.. ...tak: Nagle poczułam uderzenie ciepła do głowy ,serce zaczynało coraz szybciej bić tak jakby miało za moment wyskoczyć mi z piersi.Nogi miękkie ,drżące ,bezwładne ,ręce lodowate,straszna duszność jakiś dziwny sztywny język,kompletny odlot.Wielokrotnie już w najgorszym stadium choroby..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 846

.. ...wziełam szybko afobam mam uderzenia gorąca nogi mi drżą i scisk w klatce a najbardziej boje sie hiperwentylacji a juz nie czuje ze oddycham staram sie pomalutku łapac powietrze zeby nie zaczac łapac szybko bo juz po mnie juz mam zawroty głowy a najgorsze jest to ze nie wiem dlaczego co..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1064

.. ...waliło jak oszalałe, uderzenia gorąca do głowy, nogi jak z waty, byłam pewna, że zaraz zemdlęję, że umrę, że ten niby guz co mam w głowie na pewno mi zaraz pęknie. Pojechałam z mężem na ostry dyżur, lekarz mnie przebadał powiedział, że w głowie na pewno nic nie mam, że jestem tylko..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...wszystko ok. Mam częste uderzenia gorąca. Okropne bóle stawów, bioder ( biodro jedno operowane w 2007r - ubytek kości ) i ból łokcia ( boli mnie ciągle od 2 miesięcy ) W grudniu wykonałem kolonoskopie, gastroskopie wyniki w kierunku tarczycy i zrobiłem zdjęcie płuc i zatok ( częste bóle..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...potami, uczucie zimna, uderzenia gorąca do głowy i wiele innych... Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę, potwierdza Hashimoto. Zróbcie koniecznie te badania!!!!!! Jeżeli..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...jakiś czas bez powodu uderzenia serca ( puls ) wynosi nawet ponad 150 uderzeń na minute przy dość słabym ciśnieniu, uczucie duszności, słabnięcia, ból głowy i drgania ciała przy tym mam... może córka choruje na to samo...myślę że to nie problem anoreksji ja mam 172 cm wzrostu i ważę 50..

Nerwica w ciąży - Str. 131

.. ...początki jakiegoś wielkiego uderzenia nerwicy czy tylko jakiś atak spowodowany zmianami pogody albo zmianami hormonalnymi. zawroty i bóle głowy do tego i jestem jakaś słaba.. napiszcie czy któraś miała takie drętwienia rąk. ja biorę prochy ale mało, pewnie byłoby gorzej gdybym wogóle nie..

Uderzenie a bóle głowy

.. ...Pierwsze dwa dni po uderzeniu byłam bardzo słaba i praktycznie nie wychodziłam z łóżka. Dopiero 5 dni po tym incydencie byłam u lekarza, który nie stwierdził żadnego wstrząsu/wstrząśnienia mózgu. ( żadnych wymiotów itp. ) Dostałam zwolnienie na tydzień w którym mój stan się bardzo..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość

.. ...serca, mam jakieś dziwne uderzenia gorąca do głowy a moze ja w wieku 34 lat przechodze juz klimakterium...? Oszaleć mozna z tymi chorobami, tak to prawda szukam sobie czegoś sama...serce badałam, wszystko wygląda w porządku. We wszystkich badaniach mieszcze sie w normie a mimo to nie..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...bóle i kołatania serca, uderzenia gorąca, drżenie rąk, ucisk w gardle, lęki, rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, nadwaga i wiele innych. Chora tarczyca ma fatalny wpływ na cały organizm. Zrób też wit. B12, jej niedobór często występuje przy chorej tarczycy i kompletnie rozwala..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...zegarowa...po chwili mam uderzenia gorąca do głowy i juz jest mi słabo....i ten strach... nie umiem z tym walczyć Witam was. Chcę wam powiedzieć że ja miałam to samo i to jest nerwica. Kołatanie serca puls 200 i strach że sobie nie dam rady. Wychodziłam z domu do pracy a tam..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem ( depersonalizacja ) i wiele innych. Żeby..

Czy to nerwica? wiele dolegliwości, a lekarze mówią, że wszystko w porządku

.. ...Omdlenia nigdy, ale uderzenia krwi do głowy z zawrotami owszem. Specjaliści twierdzą, że jest spowodowane różnicą ciśnienia między pozycją siedzącą, a stojącą. Zmierz sobie ciśnienie siedząc i stojąc i do tego zwróć uwagę na puls pewnie będzie sporo wyższy. U mnie problem zniknął, gdy te..

Dziwne uczucie w obrębie głowy i klatki piersiowej

.. ...czuję jakieś 3 szybkie uderzenia serca ( jakbym była jaskinią i echo po całym ciele się rozchodzi ). U Ciebie też tak jest? Wytłumacz mi proszę, o co chodzi z tą nerwicą, bo ja już zupełnie się pogubiłam, czym ona jest. Widzę, że tutaj wszyscy wszytko zwalają na nerwicę i nie wiem już..

Puls a wysokie fT4

.. ...kolatania serca i lekkie uderzenia goraca z dziwnym rodzajem oslabienia.( Ogolnie zawsze po godz 16 do 19 ) dziwne ? .Potem wystarczylo sie tylko położyć na godzine i wstawałem jak nowo urodzony. Ale ogolne samopoczucie nadal pozostawalo kiepskie ,głownie na ze względu na chwilowy brak..

Już nadciśnienie? zapisano bisocard

.. ...dolegliwości mięzy innymi: uderzeniem gorąca, uczuciem napływu krwi do głowy( jakby twarz płoneła ), nagłe napady zimnych potów. Najlepiej wówczas stosować roślinne suplementy( na menopauze ) dostepne w aptekach bez recepty. To że dany suplement nie skutkuje to nalezy go zmienić na inny..

Nadciśnienie w młodym wieku 18 lat

.. ...stojącej co nagle powoduje uderzenie krwi do głowy ( zawroty ). Trwało to u mnie jakieś ok. pół roku i po tym czasie moje ciśnienie się w miarę wyrównało. Tylko co z tego jak przyszły inne objawy, które nie pozwalają mi normalnie funkcjonować. Jedyne co mogę polecić to upewnienie się czy..

Dziwne osłabienia, brak pola widzenia i ból głowy

.. ...wyniku nawet lekkiego uderzenia. Wiem, żę powinienem iśc z tym do lekarza, jednak czy da się stwierdzić co to jest na podstawie opisanych objawów?? A Tobie Kuba chcę powiedzieć, żebyś sie nie martwił bo przynajmiej inni tez mają podobne objawy, a to świadczy że nie jesteś z tym sam...

Szybki rozwój organizmu a przerwy w biciu serca

.. ...tygodni mam takie podwójne uderzenia serca, po których serducho robi sobie * przerwę * . Miewam je dośc często. Kombinowałem z niedoborem potasu i magnezu, ale tylko troszkę pomogły. Dodam, że uprawiam sport i w żaden sposób mi to nie przeszkadza ( nie mam żadnych zawrotów głowy, kłucia..

Zawroty głowy łączone z dziwnym biciem serca

.. ...nagle takie 2 mocne uderzenia serca przy ktorych musialem sobie odkaszlnac. Nastepnie zawrot glowy przy ktorym , az przysiadlem na murawie.Bylem na badanaich krwi i EKG serduszka , noi pomimo ze tak dalej sie dzieje jest wszystko ok. ( tak mi mowil lekarz ). ( Po tym zdarzeniu zaczelem..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie - Str. 2

.. ...są to powikłania po uderzeniu potylicznym podczas kolizji komunikacyjnej. - tak jest w moim przypadku, chociaż bardzo często wystarczy nieprawidłowa długotrwała pozycja siedząca. Polecam poradę u solidnego rehabilitanta, który zaleci regularne ćwiczenia, w moim przypadku doszły również..

Dziwne uczucie w klatce piersiowej, nerwica czy inne problemy?

.. ...ruszało z jednym mocnym uderzeniem. Dodatkowo mam na chwilę obecną problem z gazami w żołądku i nie wiem czemu przypisać to uczucie, bo równie dobrze to może być związane z żoładkiem. Piszę tutaj, ponieważ mam też nerwicę, kilka lat wcześniej dosyć mocno mnie dopadła, zawroty głowy,..

Bóle w klatce piersiowej i nierówne bicie serca

.. ...czami to mam tak mocne uderzenie az wpadam w panike i wtedy serce mi wali jak młot miałem juz o 2 lata temu ale jakos przeszło boję się panicznie ze zejde na drugi świat nie wiem gdzie pójść w polsce zrobili mi usg , echo , miałem zawroty głowy to tez zrobili mi zapominiałem jak to..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 23

.. ...i tachykardię czyli uderzenia serca w ilości ponad stu na minutę.Dostałam propranolol ,który brałam przez miesiąc i trochę serce się wyciszyło, teraz biorę tylko doraźnie. Rolnik, widzę,że my wszyscy w tej chorobie przechodzimy przez jej różne fazy,ja po kilku latach walki z nerwicą..

Coś na czubku głowy

.. ...mogłam to mieć przed uderzeniem... i nie znajduje się to na czubku głowy, tylko za czubkiem. Ciemię o ile wiem skłda się z kilku płytek,sprawdz jak się zrastają. To może być ciemiączko, a to coś poważnego ? W ogóle nie mogę znalezć informacji o tym zrośnięciu ciemiączka. Dodam, że mam..

Nieadekwatna tachykardia

.. ...serca ( puls 130 ), uderzenie gorąca i zawroty głowy. Lekarz zlecił podstawowe badania - wszystko wyszło w normie, zarówno krew jak i mocz. Po dwóch tygodniach kołatania się powtórzyły - objawy identyczne. Lekarz zaczął podejrzewać napady częstoskurczu i wysłał mnie do szpitala na..

Bardzo proszę o pomoc, czy to problem z sercem??

.. ...inne takie.nierówne uderzenia...te kreseczki oznaczają przerwy normalne i troszke dłuższe miedzy uderzeniami...nie czułam tego do tej pory dopóki lekarz mi nie powiedział, nie mam zawrotów głowy,nie mecze sie szybko... normalnie funkcjonuję...nie sa one odczuwalne, po prostu serce bije..

Lekki ból głowy w części potylicznej i wysokie ciśnienie...

.. ...żołądkowe, szybkie i mocne uderzenia mięśnia sercowego, do kłucia w klatce piersiowej włącznie. Początkowo i w pewnym sensie do tej pory, istnieje jakieś powiązanie z ukąszeniem przez kleszcze, które w ilości 3 szt. wyciągnąłem z siebie. Sądziłem, że to może być odkleszczowe zapalenie..