Uderzenia gorąca i ból głowy

Nerwica - czy na pewno? - Str. 134

.. ...co ciężki kloc. Nagłe uderzenia gorąca do głowy, jakby Wam krew nagle poszła do mózgu. Tyle głowa. Kołatanie serca, zasłabnięcia, duszenie w klatce, ucisk w mostku, bóle pleców jakby ktoś Was dobrze sprał pięściami. Ogólnie: potworne lęki, nieznane dotąd fobie np.paniczny strach przed..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...nadmierna potliwość - uderzenia gorąca do głowy - bóle i kołatania serca - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - nudności, brak apetytu - bóle karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja ( uczucie bycia poza ciałem ) - ataki paniki i lęku o życie -..

Drgawki, ból głowy i uczucie gorąca

.. ...samo co Ty, dostaje uderzenia gorąca, czuje że cała moja twarz płonie, staję sie bardzo zmęczony i często mam bol glowy, a lekarze nie wiedzą co mi tak naprawde jest. Narazie ustalono, że to jest aura przed napadami padaczki na ktorą sie dosć długo leczylem i przerwałem bo bylo dobrze...

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...drżenie rąk i mięśni, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza swoim ciałem, nudności...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1064

.. ...waliło jak oszalałe, uderzenia gorąca do głowy, nogi jak z waty, byłam pewna, że zaraz zemdlęję, że umrę, że ten niby guz co mam w głowie na pewno mi zaraz pęknie. Pojechałam z mężem na ostry dyżur, lekarz mnie przebadał powiedział, że w głowie na pewno nic nie mam, że jestem tylko..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1234

.. ...kilka razy dziennie - uderzenia gorąca za to mi przeszły ;D a ja zaczęłam się bać, że mam tętniaka . Znalazłam się u neurologa. pani doktor stwierdziła, ze to migrena i dała mi lekarstwo. Po pewnym czasie do bólów głowy dołączył ból oka ( lewego, jakżeby inaczej ). Byłam u okulisty..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...wszystko ok. Mam częste uderzenia gorąca. Okropne bóle stawów, bioder ( biodro jedno operowane w 2007r - ubytek kości ) i ból łokcia ( boli mnie ciągle od 2 miesięcy ) W grudniu wykonałem kolonoskopie, gastroskopie wyniki w kierunku tarczycy i zrobiłem zdjęcie płuc i zatok ( częste bóle..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...bóle i kołatania serca, uderzenia gorąca, drżenie rąk, ucisk w gardle, lęki, rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, nadwaga i wiele innych. Chora tarczyca ma fatalny wpływ na cały organizm. Zrób też wit. B12, jej niedobór często występuje przy chorej tarczycy i kompletnie rozwala..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem ( depersonalizacja ) i wiele innych. Żeby..