Uderzenia krwi do głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...jest za objaw nagłe uderzenie ciśnienia krwi do głowy, uczucie bicia serca w gardle, zawrot głowy, ciemno w oczach???? Ten stan trwa ok kilku sekund i przechodzi, ale lęk zostaje przez cały dzień. Ten stan powtarza się rzadko, ale dokucza. Co to może byc, czy to nerwica? hej przykromi to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...zaburzenia równowagi - uderzenia gorąca do głowy - oblewanie się potami Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik jest powyżej normy potwierdza Hashimoto. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 632

.. ...Duszności, kołatania serca, uderzenia krwi do głowy i uczucie jakby mnie ktoś ukropem polał. Okropne. Przeszłam wszystkie badania i akcje łącznie z interwencją pogotowia i lądowaniem na izbie przyjęć w środku nocy. Wszystko na tle nerwowym, biorę paroksetynę, chodzę na psychoterapię,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 190

.. ...mierze, a jak urosnie o 2 uderzenia, to sie denerwuje przez co rosnie mi bardziej. Wtedy to juz w ogole jest masakra. Juz lykam betabloker... ehhhhh A jak zdiagnozujecie to? Rezonans głowy - ok, badania krwi, pełna morfologia - ok, cukier - ok, ob, hemoglobina, etc. - ok, crp - ok,..

Wysokie tętno u 28 latka

.. ...pocą mu się dłonie, ma uderzenia krwi do głowy. Czego to może być objaw ? Badania serca EKG, i inne nie wykazały jakiś zmian. Proszę o jakieś informacje. Odpowiedzi na pytania :patrz dzial kontakt serwisu www.kardiolo.pl - - - - > konsultacje online mopze poprostu nerwica Moze..

Uderzenia ciśnienia krwi do mózgu

.. ...co najgorsze uczucie uderzena ciśnienia do głowy. Nie dzieje się to po wysilku fizycznym.Czasami po schyleniu się i szybkim wstaniu, czasami gdy siedzę, róznie i w róznych sytuacjach. EKG jest prawidłowe. Czy to stres?, czy to zeczywiście palpitacja, a może cos poważnego?Proszę o pomoc...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma?

.. ...wykonania głębokiego wdechu, uderzenia krwi do głowy, biegunki w momencie jak mam nasiloną arytmie, zimne dłonie i stopy oraz ich dretwienia, a jak się końzą dodatkowe skurcze to odczuwam straszną senność i jestem bardzo zmęczona....Mam tego dość!!!Obiecałam sobie tyle razy ze nie bede..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...przez to zasnąć. I czuję uderzenia krwi do głowy - takie mocne, że czasami czuję, że ciśnienie lekko mną porusza jak siedzę. Do tego ostatnio jak biorę głęboki wdech albo sie schylam to mnie kłuje w sercu. I jeszcze często myślę o śmierci. Wiem, że to bedzie za kilkadziesiąt lat, ale nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 36

.. ...się przesuwała i te uderzenia krwi do głowy.To jakiś koszmar.Ostatnio w sklepie Tak mi się zakręciło,że myślałam że zemdleję.Musiałam szybko uciekac i złapac trochę powietrza.Szkoda mi mojej córci,ciągle na nia krzyczę na męża też.Ja ciągle jestem zła,ciągle coś mnie donerwuje.Nie mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 39

.. ...pochyleniu głowy ),mam takie uderzenia krwi do głowy.Ja już nawet przy odkurzaniu się męczę jak babcia 70letnia.Nie wiem już co mi jest.Pozdrawiam wszystkich. Do IZABELII Ale miałam robione echo serca i ekg a to słyszłam wystarczy do zdiagnozowania wypadania płatka!! Jeżdze to Zabrza do..

Napadowe bicie serca i uderzania krwi do głowy

.. ...to czuję jak serce zaczyna mi mocnej bić i występuje wtedy ból u nasady nosa.Jest on synchronizowany z uderzeniami serca, trwa bardzo krótko ( 3 - 4 uderzenia ).Czy ktoś wie co to może być za choroba?..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...bole głowy z takimi uderzeniami krwi do mozgu pod cisnieniem, zawroty głowy suchosc w ustachu, uczucie oslabienia a wreczcz omdlenia, dretwienie lewej gornej konczyny, poca mi sie rece i stopy i sa zimne. proszepomozcie czy to jakas powazna choroba? czy to nerwica? czy ktos to moze..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...oblewanie się potami - uderzenia gorąca do głowy Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę, potwierdza Hashimoto. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem. Pozdrawiam!..

Uczucie ucisku serca, kłucie, mała tolerancja na wysiłek

.. ...chwile i wstane mam mocne uderzenia krwi do głowy mało brakuje do utraty przytomności ale naszczęście jeszcze tak się nie stało. W wakacje występowały u mnie drętwienia kończyn zaraz po przebudzeniu. Lekarze twierdzą że przy tej przypadłości nie powinny występować praktycznie żadne..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Naprawdę warto to sprawdzić! Pozdrawiam. barbarella dziękujemy za radę: ) Ja..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...potami, uczucie zimna, uderzenia gorąca do głowy i wiele innych... Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę, potwierdza Hashimoto. Zróbcie koniecznie te badania!!!!!! Jeżeli..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem ( depersonalizacja ) i wiele innych. Żeby..

Czy to nerwica? wiele dolegliwości, a lekarze mówią, że wszystko w porządku

.. ...Omdlenia nigdy, ale uderzenia krwi do głowy z zawrotami owszem. Specjaliści twierdzą, że jest spowodowane różnicą ciśnienia między pozycją siedzącą, a stojącą. Zmierz sobie ciśnienie siedząc i stojąc i do tego zwróć uwagę na puls pewnie będzie sporo wyższy. U mnie problem zniknął, gdy te..

Już nadciśnienie? zapisano bisocard

.. ...dolegliwości mięzy innymi: uderzeniem gorąca, uczuciem napływu krwi do głowy( jakby twarz płoneła ), nagłe napady zimnych potów. Najlepiej wówczas stosować roślinne suplementy( na menopauze ) dostepne w aptekach bez recepty. To że dany suplement nie skutkuje to nalezy go zmienić na inny..

Nadciśnienie w młodym wieku 18 lat

.. ...stojącej co nagle powoduje uderzenie krwi do głowy ( zawroty ). Trwało to u mnie jakieś ok. pół roku i po tym czasie moje ciśnienie się w miarę wyrównało. Tylko co z tego jak przyszły inne objawy, które nie pozwalają mi normalnie funkcjonować. Jedyne co mogę polecić to upewnienie się czy..

Zawroty głowy łączone z dziwnym biciem serca

.. ...nagle takie 2 mocne uderzenia serca przy ktorych musialem sobie odkaszlnac. Nastepnie zawrot glowy przy ktorym , az przysiadlem na murawie.Bylem na badanaich krwi i EKG serduszka , noi pomimo ze tak dalej sie dzieje jest wszystko ok. ( tak mi mowil lekarz ). ( Po tym zdarzeniu zaczelem..