Uderzenia w głowę

Dodatkowe skurcze - Str. 217

.. ...i krtani, mocniejsze uderzenia przy zmianach pozycji czy wchodzeniach po schodach, coś z lewą ręką lub łopatką - i to są właśnie zewnętrzne FIZYCZNE objawy skurczy. Jeżeli podczas tych objawów * zatrudnię * moją głowę to pojawią się objawy PSYCHICZNE, czyli słynne nakręcanie się,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 238

.. ...) umrzeć jutro przez uderzenie cegły w głowę, to nawet jeśli schowacie się w drewnianym domku to ta cegła i tak was dopadnie. Musicie zdać sobie sprawę, że nad naszym życiem panuje coś większego niz my. Do tego ostrożnie z używkami, sport i uśmiech! Powodzenia podczytuje was od dluzszego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 287

.. ...Pierwszy atak miałam po uderzeniu w głowę kiedy to wmówiłam sobie, że mam jakiegoś krwiaka albo guza. Przez kilka dni byłam nie do życia, byłam przerażona. Badania krwi, neurolog, tomografia komputerowa wszystko ok. Zaczęłam chodzić na psychoterapię. Było ok. We wtorek wieczorem kolejny..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 24

.. ...non stop, po silnym uderzeniu się w głowę, czy to cos poważnego ?? czy samo przejdzie??? do tego bardzo niezdrowy tryb zycia od 3 miesięcy ( dużo alkoholu , dymu , nie tylko tytoniowego ), biorę magneż od tygodnia 1500 mg / dzień + inne suplementy i nic. Ta cholerna powieka utrudnia mi..

Utrata przytomności

.. ...Jeżeli doznała silnego uderzenia w głowę, to powinna mieć zrobioną tomografię, ale nie jest konieczna, raczej wizyta u neurologa wystarczy. Rzeczywiście powinna mieć echo, gdyż ekg nie zawsze wykazuje zmiany podczas wady. Ważne jest to ile siostra ma lat? Jeżeli holter wykluczył arytmię,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1104

.. ...się 5 miesięcy temu po uderzeniu w głowę, kiedy to wmówiłam sobie, że mam guza, krwiaka, tętniaka...wszystko wtedy miałam. Zaczęły się napady lęku, koszmarne, lądowałam na pogotowiu. Od tamtej pory cały czas jestem przekonana, że mam raka, każdej części ciała już chyba. Witajcie!!!..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1233

.. ...kilku dni mam takie uderzenia gorąca - nagle nachodzi na głowę i twarz takie gorąco, robię się strasznie czerwona, potem atakuje ręce i całe ciało. Co ja wtedy myśle - chyba wiecie - TO WYLEW. I zaczyna się panika. Garść leków, nawet na ciśnienie chociaż przeważnie jest ok. No ale ta..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów? - Str. 2

.. ...lekarz kazał kasłać aby uderzeniem powietrza w płucach pobudzić je do pracy, w tym czasie robiło mi się potwornie gorąco w stopy dłonie i głowę. dziś kontrast ma inny skład chemiczny i żadne sensacje nie mają miejsca. po zabiegu spadło mi ciśnienie krwi i to dość mocno 60/45, oraz tętno..

Niskie ciśnienie, wysoki puls spoczynkowy.

.. ...występuje jedno bardzo silne uderzenie, wówczas wszystkie miejsca gdzie jest odczuwalne tętno, tak jakby miały mi eksplodować. Mój chłopak gdy miał głowę położoną na mojej klatce piersiowej trafił raz na takie uderzenie, to się przestraszył i powiedział, że zabiło one w sposób jakby się..