Uderzenia gorąca

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...omdlenia, dreszcze lub uderzenia gorąca, wypaczone wrażenia czuciowe ( parestezje: wrażenie pieczenie, biegających mrówek , itd ). Jeśli tego typu objawom wegetatywnym towarzyszy paniczny lęk przed śmiercią, wrażenie, że zaraz straci postrada się zmysły i pod warunkiem, że cały zespół..

Dziwne skurcze dodatkowe

.. ...połączone z wrażeniem uderzenia gorąca do głowy. Czasem te szarpnięcia są bardzo delikatne, w sytuacji stresowej są silniejsze i wtedy czuje prawdziwy dyskomfort. Jazda na rowerze niweluje te objawy w zasadzie do minimum. Podczas wysilku nic nie czuję, działa to na mnie bardzo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...zwłaszcza dłoni, oraz uderzenia gorąca które trwają pomiędzy 1 - szą a 2 - gą godziną po połknięciu tabletki. Na szczęście objawy te po kilku tygodniach mijają i dalsza część kuracji Cipramilem ( minimum 3 miesiące a najlepiej pół roku ) przebiega już bez zakłóceń. Przez ten czas..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 36

.. ...jak przy menopauzie , uderzenia gorąca, arytmia serca i podwyższone ciśnienie:( jak jestem sama to siadam nawet na krawężniku i się zastanawiam czy prosić kogoś o pomoc czy wzywać już pogotowie:( jest to dla mnie nie do zniesienia, nie umiem się jeszcze nauczyć z tym żyć :( Mam 30 lat,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 57

.. ...przekwitanie kojarzy się z uderzeniami gorąca i chyba tylko wówczs jak nie dam rady to sięgnę po HTZ.A jeszcze Ci coś powiem ,ja też miała bardzo obfite krwawienia prawie krwotoki i to właśnie skłoniło mnie do pójścia do ginekologa.I dopiero po pewnym czasie zorientowałam się ,że tak się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 165

.. ...pojawiły się bardzo silne uderzenia gorąca i mam wrażenie, że może w każdej chwili być wylew. Nie wiem, jak to będzie. W zeszłym roku miesiąc przed rocznicą śmierci mamy pojawiła się nerwica i tak trzyma. A miałam nadzieję, że długo u mnie nie zamieszka. Niestety... Kochane dziewczyny..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 17

.. ...przeszkadzają juz spać ,uderzenia gorąca już nie zdażają się lecz są normą niemal w każdej godzinie!!! I co nadal Psychiatra? Czasem uderzenia są silne jakby mnie ktoś młotkiem uderzał rytmicznie i co tez psychiatra? Wylądowałam z teczką w szpitalu byłam tam 9godz pod kroplówką i jednak..

Niedoczynność tarczycy - Str. 5

.. ...tydzień, zaczęły się uderzenia zimna i gorąca, kołatania serca takie ze myślałam ze palpitacji dostanę. Pojechałam na pogotowie z pracy podano mi jakieś leki na serce, powiedziałam ze biorę letrox, na pogotowiu kazali mi brać połowę z tej połowy letroxu. Powiedzieli też ze źle mi lekarz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...widzenie,bóle głowy,mocne uderzenia serca,nogi miękkie a innym razem jak bym nie miała nóg tylko kamienie,wrażenie,że nogi mi puchną,pocenie się,niesamowite uczucie gorąca na twarzy i dłoniach,innym razem niesamowite dreszcze - zwłaszcza w nocy.Po takich dreszczach zawsze budzę się cała..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...tempie. Zdarzają się też uderzenia gorąca, gorące uszy, ogólne * rozpalenie * . Na co dzień mam tętno w okolicach 90 - 100, zdarza się, że mam 80 ( w tym momencie mam ok. 94 ). Podczas jednego z moich * umierań * poszedłem do lekarza, który zrobił mi EKG i stwierdził tylko lekką..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 116

.. ...znam,łącznie nie tylko z uderzeniami gorąca,ale w chwilach lęku wzrasta i wysoko temperatura niekiedy do 39 stopni.Chodziłes do psychologa to naprawdę dużo daje,ja też przeszłam psychoterapie, różnie ze mną bywa,ale nie jest tak zle jak przed nią.Sposób myslenia,podejścia do różnych..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 134

.. ...co ciężki kloc. Nagłe uderzenia gorąca do głowy, jakby Wam krew nagle poszła do mózgu. Tyle głowa. Kołatanie serca, zasłabnięcia, duszenie w klatce, ucisk w mostku, bóle pleców jakby ktoś Was dobrze sprał pięściami. Ogólnie: potworne lęki, nieznane dotąd fobie np.paniczny strach przed..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 4

.. ...mi potas do 3,8. Mam uderzenia gorąca, drętwienia i silny lęk. Biorę asentrę. Lekarze białostoccy w lipcu stwierdzili zespół wydłużonego QT. Co dwa dni ląduję na izbie przyjęć w celu doładowania potasu. Lekarze nie są w stanie wybadać dlaczego ten potas ucieka. Byłam u nefrologa,..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe? - Str. 2

.. ...osłabienie, wymioty, uderzenia gorąca potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i inne ) ) pojawiły sie w wakacje 2009. Od razu postanowiłam działać gdyż wiedziałam co mi jest ( moj ojciec ma nerwice od kilku lat i bierze leki )...

Ablacja - pytanie do osób, które ją miały

.. ...zaczęło się znowu,drgawki uderzenia gorąca i wszystkie objawy towarzyszące częstoskurczom,aż w końcu 150uerzeń/min.po godz. samo przeszło.wiem że czasami ablację trzeba powtarzać ponieważ nie zawsze się do końca uda.Mam pytanie czy może ktoś miał powtórną ablację?Jak się po niej czuje i..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...nich zawrotów głowy, uderzen gorąca itd. Czuję je i mam ich świadomość ale nie boję się i staram się żyć normalnie. Dzięki za wszelkie rady. Na najbliższym spotkaniu z psychologiem wezmę pod uwagę, to co mi poradziłeś i być może to wykorzystam. O tyle liczę się ze zdaniem psychologa w..

Dodatkowe skurcze - Str. 254

.. ...biło... i potem takie uderzenie gorąca...ja już tego nie mogę znieść :( moja najdłuższa 1, 8 sekundy: - wiem to z holtera( - j atez od zesżłej soboty mam kiepskie dni - serce dosłwonie szarpie - okropne - najczęsciej pąłczę sobie przy tym - ja tez nie moge tego znieć bo to mam dosłownie..

Dodatkowe skurcze - Str. 290

.. ...skurcze serca, salwy, uderzenia gorąca, lęk i panika, robi sie słabo, nogi jak z waty itd. ) Kiedy miałam 21 lat wylądowałam na erce poniewaz serce szalało tak bardzo, że byłam pewna ze umre. Ogarniał mnie ogromny strach i to na pewno jeszcze bardziej potęgowało objawy. Po tych..

Ból w klatce piersiowej i brak diagnozy

.. ...wysiłek i zawroty głowy i uderzenia gorąca itp itd,te objawy to niestety kochany przełyk i żołądek a lekarze mówią że trzeba nauczyć się z tym żyć.....okropność Na wszystkie dziwne przypadki najlepiej zrobić najpierw test na hiv Witam.Ja miałam takie same objawy.Odwiedziłam wszystkich..

Menopauza czy serce?

.. ...menopauzę. Mam typowe uderzenia gorąca i poty, ale niestety to nie jest najgorsze. Oprócz wspomnianych objawów, na przemian z nimi mam bardzo ciężkie napady polegające na tym, że jest mi bardzo zimno, nawe gdy jestem w łóżku lub na słońcu, a jednocześnie czuję się jakbym za chwilę miała..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...bóle,duszności,pieczenia,uderzenia gorąca,drętwienia,raz puls na 110 a raz na 50 jak leżę itp.Po 2 latach badań i wizyt na pogotowiach że niby mam zawał dałem się przekonać lekarzom że to nerwy i refluks bo nasz przełyk jest naprawdę mocno unerwiony i daje właśnie takie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 180

.. ...tych tarczycowych - te uderzenia gorąca to może być to - no zobacz a nerwica to właśnie choroba strachu!!! ale przy początkach menopauzy też ta może być - ja wiem, że masz dopiero 38 lat ale czasami to siąę tak wcześnie zaczynam - - pozdrawiam ciągle z łóżka Kasia Witaj Kasiu.Masz rację..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 251

.. ...i zimny pot a potem uderzenia gorąca coś okropnego!!Zastanawiałam się nie dawno czy nie przechodzę menopauzy!śmieszne co?ale już sama nie wiem jak mam sobie z tym wszystkim poradzić. Czytałam wasze wypowiedzi i jestem poniekąd szczęśliwa że nie jestem sama i że mam się do kogo zwrócić o..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 270

.. ...strachem przed śmiercią, uderzenia gorąca, bóle w klatce piersiowej drzenie kończyn, powieki, * szczypanie łydek * . jest coraz gorzej... nie mam z kim sie tym podzielic. nie chce martwic rodziny bo i tak mają dużo zmartwien. chciałbym tutaj z wami podzielic sie swoimi problemami. czy..

WPW a drętwienie kończyn, uderzenia gorąca

.. ...Teraz pytania: czy nagłe uderzenia gorąca, skoki ciśnienia ( wysiłek, stres ) można łączyc z WPW i czy to mija po ablacji? Sytuacja klopotliwa, zwłaszcza, jak dopada mnie w pracy ze studentami czy drętwienia kończyn, czesciej dloni do łokcia - - to moze byc wynik WPW? Czasami w dzień nie..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...nadmierna potliwość - uderzenia gorąca do głowy - bóle i kołatania serca - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - nudności, brak apetytu - bóle karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja ( uczucie bycia poza ciałem ) - ataki paniki i lęku o życie -..

Drgawki, ból głowy i uczucie gorąca

.. ...samo co Ty, dostaje uderzenia gorąca, czuje że cała moja twarz płonie, staję sie bardzo zmęczony i często mam bol glowy, a lekarze nie wiedzą co mi tak naprawde jest. Narazie ustalono, że to jest aura przed napadami padaczki na ktorą sie dosć długo leczylem i przerwałem bo bylo dobrze...

Zero koncentracji i sztywnienie szyi i rąk

.. ...wchodzi mi do głowy. Mam uderzenia gorąca ,jak z kimś rozmawiam to zaraz jestem czerwona ( mam 35 lat ). Pracuję, mam kochanego męża, dwójkę dzieci,Ale przez te moje dolegliwości nie mogę normalnie funkcjonować. Ostatnio mam nawet problemy z mową. Nie mogę się wysłowić, nie mam nic do..

Nerwica żołądka - Str. 7

.. ...zaczyna :/ Ból brzucha, uderzenie gorąca i potrzeba natychmiastowego udania się do toalety! I panika, co robić?! Wracać do domu, wysiadać w miejscu gdzie jest najbliższa toaleta? Ale przecież wtedy się spóźnię i narobię sobie kłopotów. Codziennie przed wyjściem z domu boję się, że znów..

Nerwica serca, czy też może przerost?! - Str. 2

.. ...to dokładniej opisać. Uderzenia gorąca na zmianę z normalnym stanem temperatury i do tego doszedł na koniec zawrót głowy i osłabienie UWAGA! W tej sytuacji nie odczuwałem przyspieszonej akcji bicia serca, nawet przyłożyłem rękę by sprawdzić i serce biło normalnie ( tzn. nie posiadałem..

Nerwica serca, czy też może przerost?! - Str. 3

.. ...wyniki wszystkich badań...Uderzenia gorąca , nawet gorączkę to ja mam niekiedy przy nerwicy,ale te swędzenia...tego nie miałam.Trzymaj się i nie martw na zapas,ważne ,że robisz badania...No i ...uśmiechnij się ..to wcześniejsze..he,he ..bardzo mi się podobało : ) Damiano wlasnie nie..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...oblewanie się potami - uderzenia gorąca do głowy Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę, potwierdza Hashimoto. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem. Pozdrawiam!..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...drżenie rąk i mięśni, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza swoim ciałem, nudności...

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 12

.. ...ochoty, dochodzą do tego uderzenia gorąca, mdłości i zacząłem zapominać ( robię coś lub mam coś zrobić i po chwili zapominam co miałem zrobić dopiero jak się mocniej zastanowie to mi się przypomina ), jak stoje w sklepie to czuje jakbym miał zaraz upaść nogi robią mi się z waty, już..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 389

.. ...tego, że miałam potworne uderzenia gorąca. Najpierw pomyślałam, że to jeszcze hormony po porodzie szaleją, ale po kolejnym uderzeniu już zaświtało, że może wylew? Ale najpierw zjadłam, a póxniej zmierzyłam ciśnienie i.. 168/112. I się zaczęło. Z jednej stony wiedziałam, że po zjedzeniu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Naprawdę warto to sprawdzić! Pozdrawiam. barbarella dziękujemy za radę: ) Ja..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 573

.. ...mogę. I te cholerne uderzenia gorąca, normalnie jakbym menopauzę miała. Ciśnienie skacze. Kurcze to chyba do tego ta pogoda też się przyczyniła. W domu burdel. Dzieci cały dzień dziś czdu dały. Maleństwo od rana od 9 do teraz spał aż godzinę. A teraz w pełni szaleje. Dobrze że starszy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 846

.. ...wziełam szybko afobam mam uderzenia gorąca nogi mi drżą i scisk w klatce a najbardziej boje sie hiperwentylacji a juz nie czuje ze oddycham staram sie pomalutku łapac powietrze zeby nie zaczac łapac szybko bo juz po mnie juz mam zawroty głowy a najgorsze jest to ze nie wiem dlaczego co..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów? - Str. 2

.. ...lekarz kazał kasłać aby uderzeniem powietrza w płucach pobudzić je do pracy, w tym czasie robiło mi się potwornie gorąco w stopy dłonie i głowę. dziś kontrast ma inny skład chemiczny i żadne sensacje nie mają miejsca. po zabiegu spadło mi ciśnienie krwi i to dość mocno 60/45, oraz tętno..

Uczucie pulsu na całym ciele?

.. ...momentalnie doznałem takiego uderzenia gorąca, a później oczywiście totalna psychoza jak na zawołanie zaczęło mnie kuć gdzie niegdzie w częściach układu pokarmowego. Kiedyś na matematyce w szkole nie zabardzo wiedziałem jak zrobić zadanie( oczywiście byłem przy tablicy ) i szło mi to..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...wszystko ok. Mam częste uderzenia gorąca. Okropne bóle stawów, bioder ( biodro jedno operowane w 2007r - ubytek kości ) i ból łokcia ( boli mnie ciągle od 2 miesięcy ) W grudniu wykonałem kolonoskopie, gastroskopie wyniki w kierunku tarczycy i zrobiłem zdjęcie płuc i zatok ( częste bóle..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...potami, uczucie zimna, uderzenia gorąca do głowy i wiele innych... Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę, potwierdza Hashimoto. Zróbcie koniecznie te badania!!!!!! Jeżeli..

Nerwica w ciąży - Str. 178

.. ...dostałam takich nerwow uderzenie gorąca itd Jejku jak ja się o to moje serduszko malutkie boję. mala; podobno te bole w dole brzucha maja prawie wszytskie dzieczyny w ciąży, ja 5 ciąż nie mialam, a teraz mam ciagle, ostatnio trochę mniej bolesne, ale przedtem bolalo jak cholera czasami i..

Nerwica w ciąży - Str. 182

.. ...to od niedawna ja mam uderzenia gorąca i zawsze w momentach w których najmniej się spodziewam. Czy ktoras Was ma takie dziwne uczucie w glowie jakby miala dostac wylew czy cos w tym stylu uczucie takiej pustki ? Ja tam mam wszczególnosci nad ranem nie wiem co to jest ...?????? Witajcie!..

Po operacji tarczycy

.. ...mi kołatania serca, uderzenia gorąca, duszności. Kto wie, czy większość moich dolegliwości związanych z nerwicą, nie było związanych z tym że moja tarczyca źle funkcjonowała. Może ważne by było, żeby przy stwierdzonej nerwicy, kontrolować tarczycę. Pozdrawiam. Zlikwidowali objawy, a nie..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość

.. ...serca, mam jakieś dziwne uderzenia gorąca do głowy a moze ja w wieku 34 lat przechodze juz klimakterium...? Oszaleć mozna z tymi chorobami, tak to prawda szukam sobie czegoś sama...serce badałam, wszystko wygląda w porządku. We wszystkich badaniach mieszcze sie w normie a mimo to nie..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...bóle i kołatania serca, uderzenia gorąca, drżenie rąk, ucisk w gardle, lęki, rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, nadwaga i wiele innych. Chora tarczyca ma fatalny wpływ na cały organizm. Zrób też wit. B12, jej niedobór często występuje przy chorej tarczycy i kompletnie rozwala..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...zegarowa...po chwili mam uderzenia gorąca do głowy i juz jest mi słabo....i ten strach... nie umiem z tym walczyć Witam was. Chcę wam powiedzieć że ja miałam to samo i to jest nerwica. Kołatanie serca puls 200 i strach że sobie nie dam rady. Wychodziłam z domu do pracy a tam..

Czy to jest nerwica? bóle w klatce na wysokości serca

.. ...zasnac potem czulem uderzenia gorąca i mrowienie w calym ciele. Nastepnego dnia brzuch bolal mnie jeszcze do poludnia.... Czy to moze byc nerwica ???? I czy nerwica moze wpływać na układ trawienny ??? Siema Andrzej ja Ci powiem ze mam to samo jak Ty juz od ponad tygodnia to mam od kąd..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem ( depersonalizacja ) i wiele innych. Żeby..

Drżenie brzucha

.. ...mną nie tak.. Też mam uderzenia gorąca - raz mam ponad 37 stopni gorączki a chwile potem normalnie 36,6. Też się boje że to może byc ciąża - ale to już a długo trwa... Czuje się tak już chyba z pół roku... ( okres mam normalnie tak jak zawsze )... I gdyby to była ciąża to już dawno..

Już nadciśnienie? zapisano bisocard

.. ...dolegliwości mięzy innymi: uderzeniem gorąca, uczuciem napływu krwi do głowy( jakby twarz płoneła ), nagłe napady zimnych potów. Najlepiej wówczas stosować roślinne suplementy( na menopauze ) dostepne w aptekach bez recepty. To że dany suplement nie skutkuje to nalezy go zmienić na inny..

Kołatanie serca odczuwalne w szyi

.. ...głowy, uderzenia gorąca itd. Długo by wymieniać. Byłam u psychiatry, wypisał leki, było trochę lepiej. Zaniedbałam to, przestałąm brać, bo jakoś nie miałam czasu wykupić. i znów masakra:( Szkoda gadać....

Rozpala mnie w obecności ludzi (gorączka?)

.. ...cieplo ..czesto mam uderzenia ciepla..cos okropnego :( co moze byc tego powodem jak sobie z tym poradzic?:( Może boisz się bliższego kontaktu z ludźmi? Zdarzało Ci się tak juz kiedyś? i to nie raz :/ To co piszesz sugeruje zatrucie.Tutaj jest więcej o tym:..

Nerwica czy serce?

.. ...siedzaco 120. Jak mam takie uderzenia szybkie to jak wstane czy siedze jest mi superslabo:/ zawroty glowy, uczucie gorąca w klatce,czasami drętwienie rąk i glowy...duszności!Mam wrazenie ze zaraz przestane oddychac!! i Świat wydaje sie taki nierealny...jakby jasny!! a cisnienie mam..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 14

.. ...mnie dopadają takie uderzenia gorąca etc. no i więcej jest tych leków wtedy.... pozdrawiam serdecznie Karolajna ; ) Cześc dziewczyny!! U mnie jest troszkę lepiej, to fakt że mam tez jak Ty teresa takie uczucie że lęk jest cały czas ze mną ale staram się naprawdę chociaż trochę nie..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 156

.. ...szpilkach w tym czasie mam uderzenia gorąca oblewa mnie pot na zmiane zimny i gorący czuje że zaraz zemdleje.Poza domem jest mi zawsze słabo czuje że zaraz będe mdlała to kawałek mojej historii * Pozdrawiam Witam Oj cos nas mało dzisiaj..dolores wariuje na nartach ta to ma dobrze! ; ) )..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 187

.. ...przekwitam normalnie,mam uderzenia gorąca,na zmiene albo jest mi gorąco,albo zimno,i ta stara baba jedzie do pracy własnie,w pracy sie rozruszam,pomimo bardzo zimnego i deszczowego dnia zycze wam duuuuzo słońca,pa Dolores, ja mam 31 lat i te same objawy wiec juz sama nie wiem, co jest..

Nagłe uderzenie gorąca i jasno przed oczami

.. Witam serdecnzie.dzisiaj szedlem po sklepie iangle zrobilo m isie goraco i tak abrdozjasno przed oczami.przez to w tj chwili nic neiczulem w srodku zero bolu ncizego.ogolnie biore leki propanolol i hydroxyzim.czekam na rady No widzisz dużo osób to ma wystarczy wejść na forum ale według mnie to pierwsze..

Moja choroba

.. ...głowy,zawroty,problemy ze wzrokiem,uderzenia gorąca po plecach po głowie, nudności,biegunki - jelito drażliwe,lęki,zdawało Mi się,że tracę świadomość,że umieram.Schudłam okropnie mam 176 cm wzrostu a ważyłam 52 kg * teraz ważę 55 * ,nie mogłam nic jeść gdyż wszystko stawało Mi w gardle..

Nerwica...

.. ...głowy,zawroty,problemy ze wzrokiem,uderzenia gorąca po plecach po głowie, nudności,biegunki - jelito drażliwe,lęki,zdawało Mi się,że tracę świadomość,że umieram.Schudłam okropnie mam 176 cm wzrostu a ważyłam 52 kg * teraz ważę 55 * ,nie mogłam nic jeść gdyż wszystko stawało Mi w gardle..

Potrzebuje pomocy. Nie umiem żyć normalnie ...

.. ...słabą koncentrację, uderzenia gorąca i nerwowy oddech. Cały czas mam świadomość, ze może jestem chora na bardzo poważną chorobę, jeszcze nie byłam u żadnego lekarza, od razu poszłam do psychiatry i on potwierdził, że to na pewno zaburzenia lękowe połączone też z depresją, bo czasami..

Dławienie w gardle, uczucie opuchlizny i fobie - Str. 2

.. ...dreszcze naprzemian z uderzeniami gorąca. Ale juz drugiego dnia wszystko cacy. Biore lek od 4 dni i powiem ze czuje wielka ulge : ) normalnie funkcjonuje, gardlo i miesnie rozluznione. Czasem oczywiscie jeszcze poczuje niepokuj ale nie taki ktory nie daje mi funkcjonowac : ) Pozdrawiam :..

Wysokie tętno + dodatkow zawroty glowy ścisk w klatce piersiowej

.. ...towarzyszą mi zawroty głowy, uderzenia gorąca, dziwne uczycie w klatce jakby momentalnie na kilka sekund cos mnie sciskalo w klatce, nie jest to bol, ale strasznie niepokjące uczycie, zawroty zdarzaja sie sporadycznie i trwaja chwile ( jakby swiat mi uciekał ). Nie mam już pomysłu z czym..

Nieadekwatna tachykardia

.. ...serca ( puls 130 ), uderzenie gorąca i zawroty głowy. Lekarz zlecił podstawowe badania - wszystko wyszło w normie, zarówno krew jak i mocz. Po dwóch tygodniach kołatania się powtórzyły - objawy identyczne. Lekarz zaczął podejrzewać napady częstoskurczu i wysłał mnie do szpitala na..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...ciśnienia tętniczego, uderzenia gorąca, fale zimna, zimne dłonie i stopy, potliwość dłoni i stóp, zmęczenie, totalna dekoncentracja, derealizacja w trakcie ataku paniki. Do tego doszła mi jeszcze depresja. Ale to już inna bajka… Polecam terapię behawioralno - poznawczą, bo sama..

Czy to jest nerwica?

.. ...oblewa mnie pot, mam uderzenia gorąca, zwłaszcza jak jestem np. w Kościele czy sklepie - cały czas chce mi sie spać - śpię ok. 10 godz., rano się budze niewyspana, zjem sniadanie, umyje się i juz nie mam siły na nic, musze sie na chwile położyć, caly dzien jestem senna - ciągle jestem..

Ciężko mi oddychać

.. ...zrobiło mi się słabo , uderzenie gorąca i brak tchu pojechałam na pogotowie pani dr obsłuchała mnie i powiedziała nerwica wypisała atarax ,ciężko mi było w to uwieżyć dlatego poszłam do lekarza rodzinnego i usłyszałam znów nerwica i oczywiśćie atarax może bym i zaprzestała chodzić do..

Ciągłe uczucie gorąca...co mi jest??

.. ...odpowiedziec co jest przyczyna uderzen goraca.Pozdrawiam! Dziekuje zaraz tam zagladne. Sylwio ja rowniez podejrzewalam nerwice..moja mama na nia chorowala i brala udzial w kilkutygodniowej terapii ja niestety nie mam na taka mozliwosci poniewaz odbywa sie ona codziennie po kilka godz...