Układ pokarmowy

Klarytromycyna (Fromilid, Klacid, Klabax, Klabion, Klarmin, Lekoklar, Taclar)

.. ...zaburzenia ze strony układu pokarmowego oraz reakcje uczuleniowe. Możliwe jest wystąpienie przemijających zaburzeń słuchu oraz przebarwień zębów. Z punktu widzenia kardiologii, istotna jest możliwość wystąpienia zaburzeń rytmu serca. Dotyczy to szczególnie osób z wrodzonymi zaburzeniami..

Miażdżyca naczyń trzewnych

.. ...Zapotrzebowanie tego odcinka układu pokarmowego na krew wzrasta po posiłku. W takiej sytuacji wzrasta jelitowy przepływ krwi, to znaczy procent objętości minutowej serca, która dostarczana jest do naczyń kreskowych. Większe zużycie krwi przez jelita odbywa się kosztem innych organów,..

Płyn w jamie opłucnowej

Płyn w jamie opłucnowej

.. ...choć rzadko, chorobom układu pokarmowego. Jeżeli objętość płyny w jamie opłucnej jest niewielka, można chorego leczyć zachowawczo, płyn ma szansę wchłonąć się samoistnie po wyeliminowaniu przyczyny. Jeśli jednak ilość płynu wzrasta, lub jego obecność utrudnia choremu oddychanie, należy..

Profilaktyka infekcyjnego zapalenia wsierdzia

.. ...flory jamy ustnej są paciorkowce zielenicujące, które droga krwi mogą powodować zapalenie wsierdzia. W układzie pokarmowym bytują natomiast enterokoki, również potencjalnie niebezpieczne dla wsierdzia...

Skrobiawica (amyloidoza)

.. ...wątroby, śledziony, układu pokarmowego, nerek, serca. Na tle amyloidozy może dojść do kardiomiopatii, jest to okoliczność pogarszająca rokowanie. Przyczyną zgonu jest najczęściej niewydolność nerek. Próby z transplantacją tego narządu nie przyniosły oczekiwanych efektów, choroba szybko..

Paroksetyna (ParoMerc, Paxeratio, Paxtin,Rexetin, Seroxat, Xetanor)

.. ...zaburzenia ze strony układu pokarmowego, zaburzenia potencji. Objawy te są przejściowe. Należy zachować ostrożność przy stosowaniu paroksetyny u osób obciążonych chorobami układu sercowo - naczyniowego. W czasie przyjmowania leku nie wolno spożywać alkoholu. Preparaty zawierające..

Wenflon (cewnik naczyniowy, kaniula dożylna)

Wenflon (cewnik naczyniowy, kaniula dożylna)

.. ...leków bezpośrednio do układu krwionośnego człowieka ( niekiedy ominięcie przewodu pokarmowego jest bardzo pożądane lub wręcz konieczne ). Pozwala także na dożylne nawadnianie chorego ( na przykład w przypadku biegunek prowadzących do odwodnienia, wymiotów, czy u nieprzytomnych pacjentów..

Akromegalia

.. ...wywołuje objawy z wielu układów, zaburzona zostaje czynność przewodu pokarmowego, zaburzone są stężenia hormonów i funkcja układu wewnątrzwydzielniczego - szczególnie tarczycy. Pojawia się nietolerancja glukozy. Mogą pojawić się także objawy neurologiczne. Ze strony układu sercowo -..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 190

.. ...nerwicy mam problem z układem pokarmowym, to wymioty i biegunka jak przy zatruciu, spróbuj melisę. Wyczytałam i ona nie tylko uspokaja ale też działa kojąco na układ pokarmowy, a jeżeli chodzi o zatrucie bakteryjne to coca cola i tabletki nifuroksazyd. Pomoże napewno I jeszcze słówko do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 587

.. ...także reszta ciała. układ pokarmowy się buntuje. mogą pojawiać się zawroty głowy. ile w tym działania lęku a ile przypadłości po zażywaniu leków? * kasiek * dzisiejszy dzień jest wyjątkowo duszny. ale z pewnością odczuwa go w ten sposób większość ludzi. bez wiatru, bez deszczu, bez..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 657

.. ...jedzenie dojdzie do układu pokarmowego juz mam mdlosci. Strasznie mnie to krępuje bo niekiedy doslownie boje sie iść do jakiej kolwiek restauracji nie mam zielonego pojecia jak sobie z tym poradzić?? pozdrawiam Witam, ja mecze sie z nerwica wegetatywna i lekowa od prawie 2 lat. Jest to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 682

.. ...ciele. Często atakuje układ pokarmowy, dlatego że mamy nad nim niejaką kontrolę, następnie układ oddechowy, tu też możemy coś nazmieniać. I to nie wszystko. Pierwsze pytanie, jakie powinniście sobie zadać brzmi: CO Z MOIM ŻYCIEM BYŁO NIE TAK, ŻE TERAZ JEST TAK ŹLE? Bo to nie jest nigdy..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 3

.. ...dolegliwości ze strony układu pokarmowego? Pozdrawiam wszystkich. Zaczne jak wiekszosc tutaj wpisujacych sie - mam podobne, a wrecz takie same objawy. Pierwszy raz musialem isc do kardiologa po zawodzie milosnym. Mialem wtedy 22 lata ( obecnie 32 na karku ). Lekarz tak mnie zdiagnozowala..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...sporo elektrolitów, a i układ pokarmowy jest upośledzony - jeśli chodzi o ich wchłanianie. Mam też wypadanie płatka zastawki mitralnej serca, co podobno też powoduje zwiększoną utratę MG. Jeśli chodzi o Potas, Sód, Wapń to wszystko jest w normie. Tak czy siak, alkohol powoduje u mnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 20

.. ...nerwicy ( niepracujący układ pokarmowy,wyczerpanie wszelkich sił itd ) ,ze poprostu boję się iz pewnego dnia obudzę się i bede nieswiadoma wszystkich moich czynow, poprostu jak to sie potocznie mowi * sfixuje * , ze nie bede juz w stanie myślec co mi jest bo nie bede juz racjonalnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 30

.. ...teraz borykam sie z układem pokarmowym z którym wcześniej nie miałam problemu tzn. kiedy przechodziłam wcześniej wypisane dolegliwości. Teraz mam o tyle gorzej że nie jestem tak dokońca pewnw czy te dolegliwości to od nerwicy. Do niedawna tak myślałam ale byłam u 2 lekarzy i jeden i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 233

.. ...kilkusekundowych skurczów w całym układzie pokarmowym, zmienne ciśnienie, lekkie duszności, zawroty głowy, szczególnie mocne przed samym zaśnięciem, w nocy - tak, że ciężko zasnąć, ale jak już sie uda to śpi się całkiem nieźle, najwyżej z jednym lub dwoma budzeniami w ciągu snu. Oprócz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 107

.. ...Mięta wręcz pomaga w układzie pokarmowym i trawiennym. No ale ty może lub raczej twój organizm nie tolerujecie mięty. Mam nadzieję, że pobyt w szpitalu jak również badania coś wyjaśnią. Chodzi mi raczej o to, że z twoim zdrówkiem wszystko będzie dobrze i że to * tylko * nerwica. Odezwij..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 149

.. ...mają ogólnie problemy z układem pokarmowym.Pozdrawiam. Aguniu masz calkowita racje,co do ketonalu i papierosow.ale jesli ma sie takie okropne bole glowy to kombinuje sie juz nad wszystkim.Ja czasem bralam ketonal i ibuprom max jednoczesnie - mieszanka bardzo,ale to bardzo niedobra na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 200

.. ...dolegliwości od strony układu pokarmowego i to jest straszne,mam to od dwóch lat,ale ostatnio to bardzo się nasiliło.Nerwica niestety pogarsza ten stan,bo stres działa na mnie dosłownie * rozluzniająco * zaraz muszę do toalety,też mialam leki,trochę się uspokoiło,ale teraz doktor mi..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 6

.. ...itd.Smar rozpieprza twój układ nerwowy pokarmowy a przede wszystkim oddechowy i serducho też dostaje po dupie ,spowalnia też i powstrzymuje rozwój niektórych chorób w twoim organizmie ,jak ktoś twierdzi że to lekarstwo to ma niezle pod baśką.Wracając do tematu jest to używka taka sama..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 28

.. ...atakają szczególnie układ pokarmowy człowieka powodując szereg najdziwniejszych objawów ogólnoustrojowych ( łącznie z układem nerwowym i psychozami ). Okazuje się, że chorobę tę można leczyć skutecznie wyłącznie odpowiednią dietą i preparatami naturalnymi ( tu przestrzegam przd zwrotem w..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...dawać objawy ze strony układu nerwowego i psychiczne nie dając jednocześnie objawów pokarmowych. Tym bardziej, że Twoje dolegliwości występowały już w dzieciństwie. Powodzenia. to co się potrafi dziac z cialem przy roznych chorobach psychicznych to czasem się zwykłemu człowiekowi w..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...żołądku i jelitach, mój układ pokarmowy jej nie toleruje. A co u Was ? A ja nie mam problemów nerwicowych ani nic podobnego do w.w. objawów poza tą kluchą... Jest to spowodowane tym że przed chwilą gdy przełykałem tabletki z witaminami zaczęła mnie nagle drażnić jakaś gulka w przełyku...

Ucisk, gula w gardle - Str. 9

.. ...jednego ze schorzeń układu pokarmowego ( refluks, przepuklina, zapalenie przełyku ), nerwicy samonakręcającej się owym schorzeniem i neuralgii. Zapalenie przełyku powoduje nacisk na nerwy w tej okolicy, której zapalenie dotyczy, co powoduje * gule * . Albo zwyrodnienie kręgosłupa..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...duszności - bóle narządów układu pokarmowego, szczególnie z prawej strony pod żebrami Oprócz tego: mam zazwyczaj niskie ciśnienie, tętno ok.80 Wykonane przeze mnie badania ( 2 lata temu ): EKG - wszystko ok echo serca - w normie, lekko coś nie w porządku z falą zwrotną test wysiłkowy -..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 41

.. ...Rytmonorm nie szkodzi mi na układ pokarmowy, ale tableki się nie dzieli. Natowiast Polfenon pożna podzielić ale już w czasie połykania rozpuszcza się i działa na sluzówkę. Podobna sytuacja jest z lekami na nadciśnienie, główny składnik ten sam lecz różna jest * massa tabulete:. A tak..

Plamy na języku - Str. 2

.. ...mieć coś wspólnego z układem pokarmowym lub nie. Do dotty: Jak należy rozpoznać wirusa Epstein - Barr * a, oraz HBT?? Poprzez wymaz?? Pozdrawiam Czy to nie jest HBT to może ocenić w miarę doświadczony lekarz ( lub ty sam/a po obejrzeniu paru zdjęć ) na podstawie wyglądu. Na Epstein -..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...ogolnie problemow z układem pokarmowym nie mam ( wyciety wyrostek wyrobaczkowy ). Przeszłam juz naprawde duzo badan ( wielokrotnie USG jamy brzusznej gastrologia, badania ginekologiczne, EEG głowy, EKG, echo serca, nawet tomografia komputerowa... ) Nistety nikt nie jest w stanie mi pomoc..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 9

.. ...psychiką tylko z grzybicą układu pokarmowego, przegladnij sobie to forum http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1974873, tam sie wszystkiego dowiesz, ja dawniej tez bylme dusza towarzystwa a od czasu gdy popadlem w ta chorobe to tragedia, tak samo po alkoholu i dymie papierosowym mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 758

.. ...zaburzeniami snu. W nerwicach układu sercowo - naczyniowego i pokarmowego. Zaburzeniach okresu przekwitania Leczenie należy prowadzić jeszcze przez kilka tygodni po ustąpieniu objawów. Lek należy odstawiać stopniowo w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia objawów z odstawienia. Uzależnia..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1170

.. ...mamy dolegliwości z układu pokarmowego i nawet nie zdajemy sobie sprawy że to od nerwicy.Dała leki i przeszło.Jeśli masz coś z jelitami to i tak nic na usg nie wyjdzie ale chociaż upewnisz się że z innymi narządami jest ok.Trzymam za ciebie kciuki. witajcie kochani!!! na początku chciała..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1272

.. ...piesek - miał nowotwór układu pokarmowego ,a w kwietniu pochowałam 13letnią suczkę i też rak trzustki...ehhh nawet naszych pupilków to pakudztwo nie omija .Ale troska o nich daje mi dużo szczęścia ,chociaż pózniej tak trudno się z nimi rozstawać niestety.Nati jestem po czterdziestce a..

Helicobacter, objawy, kultury bakterii

.. ...nastąpić jakieś zmiany w układzie pokarmowym. Te moje stany niepewności, myśle, że to jednak miało podłoże bardziej psychologiczne. Aczkolwiek bakteria ta powoduje, zmianę soków trawiennych z resztą proste spostrzeżenie - eradykacja spowodowała u mnie chorobę refluksową stopnia A. Czyli..

Uczucie pulsu na całym ciele?

.. ...niegdzie w częściach układu pokarmowego. Kiedyś na matematyce w szkole nie zabardzo wiedziałem jak zrobić zadanie( oczywiście byłem przy tablicy ) i szło mi to mozolnie, a że jestem dobrym uczniem pani mnie trochę poganiała pokrzykując * no co tak wolno * i wtedy kolega dla * jaj *..

Boję się o swoje życie

.. ...Pozostało jeszcze przebadać układ pokarmowy. USG jamy brzusznej, bronchoskopia żołądka. I tu również nic. Tyle badań, samopoczucie coraz gorsze, a przyczyn choroby nie było. Znajoma sugerowała refluks. Przyznam się, że dość sceptycznie podszedłem do tej koncepcji. Jednak nie miałem..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...łopatce. Ból w plecach czasami mi przypomina uczucie kiedy połknęłam coś suchego, jest to własnie taki ból. Dlatego zastanawiam się czy pulmonolog nie miał racji wskazując na problem z układem pokarmowym...

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 16

.. ...„odciążyć” układ pokarmowy. Na mnie zadziałało. Ponadto w tym czasie unikamy leków, można co najwyżej jakieś witaminy, magnez itp. Szczególnie unikamy tych bez recepty typu: zawierających ibuprofen /źle działa na żołądek/, silnych przeciwbólowych, tych „z..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 19

.. ...nie tak funkcjonujący układ pokarmowy. Irenko, napewno czytałaś wszystkie nasze posty to wiesz że od 15 bm iddę do pracy. Boję się nie pracy a, że sobie nie dam rady przez duszności i problemy żołądkowe, bóle pleców,mięśni, stawów. Nie zrezygnuję z psychoterapii bo dobrze jest się..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty

.. ...grzybów, drożdżaków ( układ moczowy, pokarmowy ) i zrób dobry przegląd zębów, lecząc te niepewne. Nie jestem lekarzem ale borykam się z podobnym problemem. Kontroluj też gorączkę, jeśli po stanach osłabienia, zimnych potów rośnie gorączka to może to być objawem wysiewu drobnoustrojów do..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...Poza objawami od strony układu pokarmowego ( refluks, zgaga, uczucie, że * jest mi źle * związane ze spożyciem różnych pokarmów, zaparcia ) za które odpowiada celiakia, okazuje się, że powodowała ona także inne moje problemy. Od wielu lat właśnie tak jak większość z Was na tym forum..

Dziwny ucisk w górze klatki piersiowej

.. ...dolegliwości są związane z układem pokarmowym skoro to dzieje się przy połykaniu.Ja na twoim miejscu zrobiłabym gastroskopię. Pozdrawiam Dziękuję Helu za podpowiedź. Lekarz u którego byłem zgodziła się z tą sugestią i skierował mnie na gastroskopię. Badanie mam w przyszłym tygodniu. Przy..

Nerwica żołądka i jej leczenie

.. ...układu pokarmowego. Po przeprowadzonym badaniu, jeśli lekarz gastrolog uzna że dysfunkcja żołądka jest na tle nerwowym warto udać się do lekarza psychiatry ponieważ prawdopodobnie jest to nerwica.Powodzenia..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...dolegliwości od strony układu pokarmowego. Dlatego w przyszlym tygodniu wybieram sie na przeswietlenie, a potem do ortopedy. Jeśli i to nie przyniesie wyjaśnień co do przyczyny bólu, to będę musiała zrobić tomografię ( bo kolejni * podejrzani * to węzły chłonne ) i kolonoskopię ( uchyłki..

Amfetamina spowodowała problemy z przełykiem i całym układem pokarmowym

.. Witam... Ja tez miałam niesamowite przejścia tak jak i wy i wam bardzo współczuje, wiem że to jest męczocza choroba z która trzeba walczyc nie wolno sie poddawac wiem że czasami jest brak sił i wszystkiego sie odechciewa... U mnie zaczeło się wszystko od tego, że 2 lata temu zostałam sama w domu miałam wtedy..

Częstoskurcz, bóle w klatce piersiowej, problemy układu pokarmowego i inne

.. Witam mam 22l . Miałem podobny problem jak wiele osób na forum. Zaczęło się w 2005 roku. Siedząc wieczorem w fotelu poczułem nagle mocne kołatanie serca, duszności, przypływ adrenaliny, uczucie drętwienia rąk,nóg, panika itd. Szybko zostałem zawieziony do szpitala, ( w drodze do szpitala częstoskurcz..

Uczucie w klatce piersiowej jakby mnie roznosiło, czy to groźne?

.. ...objawy np.ze strony układu pokarmowego? Antybiotykoterapia może u osób podatnych spowodować poważne problemy ze zdrowiem. Spróbuj na spokojnie przeanalizować okoliczności poprzedzające wystapienie tych przykrych objawów, nawet wydarzenia sprzed dwóch trzech dni.Co jadłaś, co piłaś, w..

Nie wiem co mi jest! Opisuje swoją historię i czekam na wypowiedzi! - Str. 2

.. ...wystepować objawy ze strony układu pokarmowego. Ponieważ jelita są uszkodzone to organizm nie wchłania potrzebnych mu substancji w tym szczególnie witaminy K, od której m.in.zależy gospodarka wapniem w organiźmie.Bez niej wapń nie może być wchłonięty do kości i, że tak powiem * plącze *..

Panika, ciągłe myślenie, osłabienie

.. ...zaburzenia ze strony układu pokarmowego mogą być spowodowane przez drożdżycę ogolnoustrojową, z której można wyjść tylko poprzez stosowanie odpowiedniej diety i preparatów naturalnych. Poniżej kilka linków na ten temat. Pozdrawiam http://www.zdrowie.klips.org/candida_tlumaczenie.htm..

Krwotok z ust

.. ...bez objawów ze strony układu pokarmowego a z objawami ze strony innych układów w tym układu nerwowego łącznie z depresjami. Trzeba by zrobić odpowiednie badania na obecność przeciwciał we krwi. Sporo na ten temat można znaleźć w sieci.Stwierdza się obecnie coraz więcej przypadków..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku

.. ...zarówno objawy ze strony układu pokarmowego, jak i objawy neurologiczne oraz podwyższenie temperatury to * zasługa * tej choroby. Jednakże trzeba wykluczyć nadczynność tarczycy u Ciebie, bo podwyższona temperatura, tachykardia, zaburzenia rytmu, mogłyby wskazywać na problemy z tarczycą...

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 13

.. ...niestety,bardzo roztroił się mój układ pokarmowy.Nie wiem dlaczego,teraz nie piję.Tylko doraznie czasem biorę pastylkę do ssania z melisą. Iwonko zle spałaś,oby bylo lepiej a wiosna owszem niedługo zawita,wytrwamy jeszcze troszkę. Maggla Ty też się trzymaj dzielnie i nie dawaj się..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 20

.. ...leki od grzybicy bo układ pokarmowy nadal wyjałowiony i teraz jeszcze ropne zakażenie gardła...Taki już mój los. Ale dostałam dwie recepty : ) ) Jedna na leki a druga wyjazd nad morze i to w najbliżym czasie...Więc niedługo pojadę pooddychać jodem. Kasiek mi wczoraj udało się w wielkim..

Zawroty głowy i utrata przytomności

.. ...podejrzewali go nawet o choroby układu trawiennego lub że jest uczulony na jakiś składnik pokarmowy.To nie to - niestety. Pewnego razu wybrał sie do kardiologa i okazało się że ma problemy z błędnikiem!kazała mu przejść prosto przed siebie z wyciągniętymi rękami do przodu i przy tym..

Wrzody zoladka

.. ...powstawania owrzodzen w układzie pokarmowym. Około 90 % chorych na chorobę wrzodową jest zarażonych tą bakterią. Objawy choroby wrzodowej żołądka: to uczucie ucisku lub pełności w okolicy żołądka wystepujace bezpośrednio po posiłku. Żołądek znajduje się po lewej stronie jamy..

Problem z jelitami

.. ...Cierpię na 2 schorzenia układu pokarmowego tj.: refluks i przepuklinę rozworu przełykowego przepony. Często miewam dotkliwe bóle brzucha ale jeden jest szcególnie dotkliwy : mianowicie jest spowodowany brakiem porannego wypróżnienia ( z tego powodu staram się być w toalecie regularnie )...

Nerwica?

.. ...sobie, że może mam chory układ pokarmowy, bo nawet miałam okropny ból wewnątrz brzucha, na wysokości żołądka właśnie. Pomału zaczynało się dawać we znaki w ciągu dnia, w pracy, na zakupach, podczas spotkań z przyjaciółmi i poza domem. Następnie stało się tak, że doszedł problem ze snem i..

Nerwy, wydaje mi się, że nikt mnie nie rozumię, wszystko dusze w sobie

.. ...że to coś poważnego z układem pokarmowym mimo,że miałam jakiś czas temu badania...Patrzę na innych ludzi i myślę, że mają fajnie, bo pewnie nawet nie zdają sobie sprawy jakie choróbsko może się do nich przyplątać...i są dzięki temu spokojni. A część z nich pewnie zdaje sobie sprawę z..

Ból w klatce i lewej reki oraz pleców po lewej stronie

.. ...drozdzycę jelita grubego i układu pokarmowego,mam również złogi stresowe.krystaliczne i dużo metali cięzkich we krwi oraz pasozyty podobno.dostałem leki za 500 zł.wykupiłem je i biorę od dwóch dni.wyszło też ze mam nie dotleniony organizm i przeciażoną watrobę.ostatnio mi drętwieje lewa..

Trzustka, czy jelito, a może jeszcze coś innego?

.. ...wcześniej nie było raka układu pokarmowego Jedynie dokuczały kamienie w woreczku żółciowym Bardzo dziękuję za odpowiedz Dodam, że to kłucie to jest raczej ból ciągły, o takim samym nasielniu może po tym głupim kebabie[dziwię sie,że takie swiństwo jadasz] podrażnione masz jelita.Może..

Nastoletnia nerwica - Str. 17

.. ...byłam, dostałam leki na układ pokarmowy ale niestety, nie dają one zbyt wiele. Rozumiesz chyba jak to jest. Objaw nerwicowy - stres związany z wystąpieniem w/w objawu - nasilenie się objawu : ) Chciałabym jednak wiedzieć czym jest owo * odrealnienie * ( jak się objawia ) aby zapoznać się..

Nerwica wegetatywna i ciągle osłabiony, bez motywacji, jakie leki?

.. ...dolegliwości ze strony układu pokarmowego,pobolewania w okolcy serca,wątroby,jelit, żołądka i inne ,oczywiście naprzemienne.,do tego dochodzą kłopoty z snem! Ciągle jestem osłabiony, bez motywacji do działania czy zycia towarzyskiego !Jak to leczyc, bo chyba są jakieś leki,które są..

To wątroba czy cos w tych okolicach.

.. ...końca.Na pracę całego układu pokarmowego,na regulację ciśnienia korzystnie wpływa picie zsiadłego mleka zrobionego na grzybku tybetańskim.Rewelacyjne i szybkie działanie na żołądek,trzustkę,wątrobę i jelita.Może któś ci odstąpi kawałek tego grzybka,bo on rośnie i trzeba go co jakiś czas..

Ból zamostkowy po wysiłku

.. ...stwierdziła ze zapewne jest to przyczyna przepukliny zwieracza żołądkowego, czy jakoś tak ( co mam zdaignozowane ) ból jednak był bardzo bylacy bo w okolcach mostka. Może to u Ciebie także układ pokarmowy ?..

Bardzo wysokie ciśnienie po rzuceniu palenia...

.. ...oznacza to że TY bedziesz przechodził te męczarnie!!!!!!Bo mi się wydaje że to sprawa indywidualna!!!!Mnie to dopadło i się męczę.Mam nadzieję że minie szybko!!! Trzymaj się i nie poddawaj!!! Pozdrawiam..

Utrata przytomności i powikłanai po by-pasach

.. ...tata miał sprawdzany układ pokarmowy ????? Czy nie cierpi na chorobę wrzodową ,albo refluks???? Może wypada zrobić gastroskopię i sprawdzić czy nie ma owrzodzeń... Może któryś z leków daje takie objawy uboczne???poczytaj ulotki Witaj Agusia! Myślę, że warto byłoby też zasięgnąć opinii..

Zawał czy silna nerwica?

.. ...kołatania jakby serca a to układ pokarmowy - mój kardiolog mówi, że są połączone i może dawać takie objawy/. Krótkotrwały czas * ataków * wskazuje jednak na nerwy. Pozdrawiam Też tak sądze .Pier......nerwy .Idz do lekarza bo od serca się zaczyna .Potem może już być tylko gorzej..

Proszę o odpowiedź

.. ...i trzeba do gastrologa. o może i to jest możliwe ... bo problem z gazami w jelitach i wogole problemy z trawieniem mam.. :/ często czuje jak by mi żołądek migał... aż mi Cieżej oddychać .. : * co to ??..

Czy to może byc zespołem chronicznego zmęczenia?

.. ...zaatakowała ci cały układ pokarmowy.Zrób sobie wymaz z gardła,czystość pochwy - wymaz - te badania stwierdza czy to grzyby.czy drożdże.Byc może candida albicans.Warto sprawdzić.Trzeba iść do laryngologa ,a leczyć - dobry internista lub zapytaj gdzie to możesz leczyć.Gdyby to było to,to w..