Ukłucie w sercu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 39

.. ...poprawi ( to może i ukłucia za mostkiem i w sercu przejdą... Oby ). Witam słoneczka Jaki ten dzien dzisiaj zabiegany - kochane urzędy.Nie miałam czasy do Was zajrzeć:( Darhmo przykro mi z powodu nieudanych urodzin.Oj Marcinie masz szczęście ze jestś daleko bo bym Ci przetarła uszy: ) No..

Kłucie serca przy wdechu - Str. 2

.. ...sporadycznie pojedyńcze ukłucia przy głębokim wdechu; teraz trzyma mnie cały dzień i nie chce puścić. Nie ma co, jutro idę do lekarza; bez skierowania na badanie serca nie wyjdę... Nie chcę zostać kaleką przed 35 rokiem życia ;/ Pozdrawiam wszystkich Mam 19 lat. 3 - ci dzień z rzędu..

Problemy z sercem? na tle nerwowym?

.. ...brakowac sił i czuje mocne ukłucia w sercu... Lekarz pierwszego kontaktu stwierdził ze nie da mi skierowania do kardiologa bo poprostu żyje za szybko i jak zwolnie, zrezygnuje z paru rzeczy to wszystko wróci do normy. czy aby na pewno? Prosze o opdowiedz. a ten dziwny lekarz pierwszego..

Nerwica cerca - czekam na opinie

.. ...tomek. Najgorsze są te ukłucia i kilka ostatnich nocy poprostu koszmar ale trzeba sobie z tym radzić . . .Czuje jak by skórcz w sercu sam nie wiem jak to jest mam proŚbe do was forumowicze czy mogli byŚcie opisać swoje doznania i swoje dolegliwoŚći zwiĄzane z tĄ nerwicĄserca ;/;/ Hej Ja..

Czy to nerwica? problemy z sercem

.. ...serce. Czasami odczuwałem ukłucia w sercu. Pani doktor zrobiła mi badania, z wynikami udałem już się do innego lekarza ( ponieważ pierwsza była na urlopie ) który poinformował mnie że mogę mieć zapalenie mięśnia sercowego. Jakoś ta informacja nie mogła do mnie dotrzeć więc wróciłem do *..

Dziwne uczucie w sercu

.. ...jak miłam 17 lat ) teraz mam 18 i nie wiem co to było od dłuższego czasu tego nie mam ( nie odczuwam ) też nie palę nie piję..moze to stres?; * Oj, stersu to ostatnio mam bardzo dużo ; ) Pozdrawiam : )..

Głupia nerwica

.. ...każdy najmniejszy objaw ukłucie w sercu czy gdzieś obojętnie gdzie indziej wyolbrzymiam i myślę że zaraz strzelę w kalendarz. Idę z dziećmi i się zastanawiam co będzie jak zaraz upadnę co one zrobią są małe i koniec nakręcam sie strasznie i szybciej lece do domu aby to się skończyło...