Ul Alpejska 42

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 57

.. ...Aninie. IK w Aninie na ul. Alpejskiej to państwowy szpital. Niestety trudno mi cokolwiek napisać o kolejkach i jak się tam umówić, bo nie miałam z tym szpitalem styczności. Gdzieś tu na forum Misza podawał kontak do IK w Aninie - trzeba przeszukać wątki związane z ablacją : ) Wiolu,..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 10

.. ...Kardiologii w Aninie, przy ul. Alpejskiej 42. Ja też mam swoich lekarzy i jestem zadowolony. Pozdrawiam serdecznie:: ) Nie taki diabeł straszny, jak go malują; - ) ) ) ) Myślę, że bardzo dużo zależy od osób, ktore przeprowadzają zabieg. Ja spotkałam się z bardzo sympatyczną załogą. Sam..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 22

.. ...ablacje w Warszawie na Alpejskiej i uwazam ze lepszej opieki i lepszych fachowcow w tej dziedzinie nie ma nigdzie. Jezeli chodzi o powiklania to zawsze istnieje taka mozliwosc i musisz byc tego swiadoma. Te dwa procent to w skali calego kraju a ja osobiscie jak lecze sie w Aninie ( a to..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 45

.. ...prof. Walczaka CK Anin Alpejska 42, I piętro poliklinika, pokój 18 tel. 022 34 34 618 Czas oczekiwania na konsultację w moim przypadku to 4 miesiące :( W przypadku Allenortu o którym pisała Beata najpierw umawiasz się z kardiologiem ( w moim przypadku dr Potocka ) i jeśli masz..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 52

.. ...Kardiologii w Warszawie na Alpejskiej. po przyjęciu zrobili wszystkie badania, EKG, Echo, analizę krwi i moczu. zabieg odbył się 4.11. Sam zabieg nie jest przyjemny, ja nie czułam absolutnie nic w pachwinie, ani zakładana ani wyjmowania elektrody. w momencie wypalania zdecydowanie..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa

.. ...Instytucie Kardiologii na ul. Alpejskiej 42 i te usługi refundowane są z NFZ. Właśnie o to chodzi że nie ma pewności że wszystko się skończy po jednym zabiegu, dlatego mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że Pan Profesor nie przymusza do odpłatnej ablacji, ale w Centrum Kardiologii..

Częstoskurcz nadkomorowy u dziecka

.. ...Kardiologii przy ul. Alpejskiej 42 w Warszawie - Anin, w tych dwóch placówkach leczniczych, ablacje wykonuje ten sam zespół pod kierownictwem Pana Prof. Franciszka Walczaka, jest to niezwykły specjalista w tej dziedzinie, ja 28.02.07 mam drugą ablacje ( pierwszą miałem 11 lat temu )..

Ablacja gdzie lepiej?

.. ...Walczak z kliniki na alpejskiej w Wawie. Podciagam dla Ciebie post Ablacja - Kompendium wiedzy do gory. Dzieki za to u gory ale juz czytalam wszystkie wasz posty w sumie dokladnie wczesniej tylko sie nie wypowiadalm a dla mnie warszawa nie wchodzi w gre bo mieszkam od niej z 500km. moj..

Ablacja gdzie lepiej? - Str. 2

.. ...Jestem tuż po ablacji, na Alpejskiej w Warszawie, pytajcie o co chcecie...pozdrawiam Miałaś ablację w Warszawie, kto ci ją robił. Czy ablacja , jest naprawdę bardzo niebezpieczna. Otrzymałam ulotki od pani doktor po przeczytaniu ich jest w szoku i bardzo bardzo się boję. Czy może ktoś..

Dziś wizyta, za tydzień ablacja

.. ...położyć się w instytuie na alpejskiej. Gdzie w ogóle miałaś zabiek - w CKAnin czy w Instytucie Kardiologii? Asiulka! dlowa do gory ja i Mirek jestesmy z Toba ; ) bedzie gitara i wierze w to ; ) grrr.. a ja 28.02.2007 mam ablacje... co to bedzie, co to bedzie ; ) Pozdrooffki ; ) Artur Nie..

Ablacja - kompendium wiedzy

.. ...w Warszawie Przy ul. Alpejskiej u pacjenta z zespołem WPW oraz migotaniem przedsionków. Ablacja ( zakończona powodzeniem ) przeprowadzona metodą klasyczną ( bez użycia Carto, Loca Lisa ). Przyjęcia w Klinice są zazwyczaj w niedzielę, wiec będziecie prawdopodobnie poproszeni o przyjazd..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 10

.. ...Instytucie Kardiologii na Alpejskiej 42 posiada ten sam zespół z Panem Prof Franciszkiem Walczakiem na czele. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do wyboru właśnie tych ośrodków. Witaj. Umówiłam się już na wizyte do pana prof. Walczaka w CK Anin. Mam termin na 26 stycznia. Czy dobrze..

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 2

.. ...Kardiologii w Aninie, przy ul. Alpejskiej 42. Ja też mam swoich lekarzy i jestem zadowolony. Pozdrawiam serdecznie:: ) Witam! ja już po ablacji; ) tez miałam ja wykonywana w Ck Anin przez dr Szumowskiego ( wcześniej konsultacja u profesora Walczaka ). Cała ekipa w CK jest wspaniała!! Tak..

Ablacja przez dr. Koźluka

.. ...Instytucie Kardiologii na Alpejskiej 42, gdzie pracują wspaniali lekarze pod kierownictwem Pana Prof. F. Walczaka i tam zabieg jest wykonywany, jeśli stan jest pilny to być może od wizyty będziesz czekała około 4 tygodni na sam zabieg. Ja osobiście porównując te dwa ośrodki uważam że..

Dobry kardiolog w Warszawie

.. ...Warszawie Anin, przy ul. Alpejskiej 42 oraz Centrum Kardiologii Anin przy ul. Płowieckiej 37 P.Dr. Edward Koźluk - Szpital Kliniczny Akademii Medycznej w Warszawie - Oddział Kardiologiczny - ul. Banacha 1..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 5

.. ...kliniki kardiologicznej na Alpejskiej w Warszawie, można powiedzieć że ślepym zrządzeniem losu i sprowokowany własną ciekawością, która nieustannie szuka odpowiedzi... Obecnie zastanawiają się u mnie nad wszczepieniem kardiowertera, a wpływ na to ma kilka przesłanek: gradient na..

Kardiolog w Łodzi

.. ...czy oprócz klinili na Alpejskiej i na Slasku, w ktorych przeprowadzają ablacje nie ma innych i rownież dobrych? niektorzy strasza mało renomowanymi szpitalami i ja tez mam kłop[ot gdyz po nowym roku moge miec ablacje z tym tylko, ze w Lodzi na Szterlinga lub w WAM - ie.Prowadzi mnie..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 3

.. ...o klinike w Aninie ( ul. Alpejska 42 )? Moja tata ma miec robioną najpierw koronografie, a poźniej zabieg przezskórnego zamykania ubytu serca. Jest przerażony, my rownież, ale staramy sie go pocieszac, jednak chciałabym dowiedziec sie czegos wiecej o tym zabiegu od osob, ktore go..

Kto zna Anin - Warszawa

.. ...robił zabieg i gdzie na Alpejskiej? gdzie potem leżałeś na który oddziale jake sa tam zasady ???? magdalena Dyrektorem Kliniki w Aninie nadal jest minister Religa... To powinno dać Ci częściowo odpowiedź na wyposażenie, warunki bytowe i fachowość personelu. Miałem operację wymiany..

Dodatkowe skurcze - Str. 139

.. ...przebiegna sprintem ulice alpejska az pod drzwi pani Docent, - byloby tylko puk puk: defiblirator raz prosze:DDD, tak moze sie nie udac jasny gwint,na dobra sprawe na kazdy dzien powinienem byc zapisany i jechac w ten w ktory jest akcja - jak wiemy - to niemozliwe... gabciu - 2 skurcze..

Dodatkowe skurcze - Str. 143

.. ...Klinika Zaburzeń Rytmu ul. Alpejska 42, 04–628 Warszawa WSTĘP Lekarze Pogotowia Ratunkowego, izby przyjęć oraz ośrodka intensywnej opieki często mają do czynienia z pacjentami, u których wystąpił napad miarowego kołatania — częstoskurczu z prawidłowym (..

Dodatkowe skurcze - Str. 183

.. ...Klinika Zaburzeń Rytmu ul. Alpejska 42, 04–628 Warszawa STRESZCZENIE Napad częstoskurczu z prawidłowym zespołem QRS gwałtownie i destrukcyjnie wpływa na hemodynamikę, a zarazem może być czynnikiem wyzwalającym kaskadę złośliwych tachyarytmii prowadzącą do nagłego zgonu. W..

Prywtne klinki - jakie ceny zabiegów ablacji?

.. ...skierowania przez prof. Walczaka z Warszawy który przyjmuje a aninie na alpejskiej. Cena ablacji w Centrum Kardiologii na Płowieckiej w Warszawie od 10.000 do 13.700 + koszty badań dodatkowych,leków i pobytu...

Adresy i telefony kardiologów

.. ...Klinika elektrofizjologii ul. Alpejska 42; Anin sekretariat: 22/ 343 - 44 - 17 22/ 343 - 44 - 09 tel. do Fundacji 22/ 613 - 05 - 04 * Dr. Czerwiński Zakład Kardiologii Inwazyjnej Katowice - Ochojec ul. Ziołowa 47 32/ 359 - 85 - 62 Oba adresy dotyczą dwóch specjalistów wykonujacych..

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 2

.. ...mieści się przy ulicy Alpejskiej 42/jest to dzielnica Warszawy/.Weż skierowanie od swojego lekarza i zgłoś się do Poradni Kardiochirurgii I tel. 22 815 30 11 lub z Sekretariatem Kliniki Kardiochirurgii Pierwszej. Pozdrawiam. witam jestem pierwszy raz na forum , ja również mam tętniaka..

Ablacja prywatnie - gdzie?

.. ...Instytucie Kardiologii na Alpejskiej 42, gdzie pracują wspaniali lekarze pod kierownictwem Pana Prof. F. Walczaka i tam zabieg jest wykonywany, jeśli stan jest pilny to być może od wizyty będziesz czekała około 4 tygodni na sam zabieg. Ja osobiście porównując te dwa ośrodki uważam że..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 13

.. ...miejsce Płowiecka lub Alpejska... Rozpoznanie mIgotanie i trzepotanie z rytmem zatokowym w holterze 12 - odprowadzeniowym,tj arytmia wielogniskowa, podejrzane miejsca uszka i grzebień,/sprawdźcie w Wiki: )/, rytmu zatokowego mało.. o objawach we wczesniejszych postach..było.. Wcześniej..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 3

.. ...chyba że kombinacje alpejskie : ) bo mam zbyt rózne wartość ciś do tego neurolog wysłał mnie z podejrzeniem tocznia na badania krwi - super jak ja dojadę do amg w taki upał i to sama? cholerka jakiś ochroniarz by się przydał : ) pozdrawiam abisynka abisynka - mysle, ze nie jest tak zle,..

Jak dojechać do Anina?

.. ...moje przypuszczenia. Jestem pewna, ze Panstwo jej pomogą. Witaj. Własnie dzis dostałam skierowanie do Anina i mam adres warszawa ul. Płowiecka 37 tel na recepcj.0 - 22 5091460 ( 62 ). Pozdrawiam.Beata..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 3

.. ...Instytucie Kardiologii, na Alpejskiej, bo jak lekarz powiedział, muszą wyciągnąć większe działa :/ Drugi częstoskurcz wyglądał jeszcze gorzej niż poprzednie :/ W nocy obudziło mnie drętwienie ręki, drętwqiała każdy palec po kolei, przy tym serce oczywiście waliło jak oszalałe, od małego..

Płowiecka a Alpejska a Anin

.. ...Czy ktos z Was mial podobna sytuacje? Prof. Biedermann jest kierownikiem I Kliniki Kardiochirurgii Instytutu Kardiologii w Aninie na ul Alpejskiej, więc skierowanie masz prawidłowe dziekuje za odpowiedz...

Tętniak aorty, leczenie tylko poprzez rozcięcie klatki?

.. ...operacje w Warszawie na ul. Alpejskiej?Jaka jest tam opieka?Czy to rowniez Anin? Czy juz nie? Pozdrawiam wszystkich sercowców. Przeszedłem taki zabieg w Zabrzu - nazywa się to zabieg Bentala ( czy jakoś tak ) - w każdym razie wszczepienie sztucznej zastawki aorty + 16 cm odcinek aorty (..

Dr. Szumowski, wie ktoś gdzie oprócz CK ALLENORT przyjmuje??

.. ...jedzeniem w IK w Aninie na Alpejskiej 42,przewaznie jesli odpowiednio dlugo posiedzi sie przed pracownią elektrofizjologii w godzinach 9 - 15 jest szansa ujrzenia Go! pozdr: ) Bezinteresowny a powiedz proszę co u Ciebie??? Jak zdrówko ?? oj kiepsciutko , a tys Marta od tematu * Moj..

Izba przyjęć szpitala w Aninie na Alpejskiej

.. ...wiele razy byłem na Alpejskiej i zawsze było ok. Owszem warunki może nie luksusowe ale lekarze i pielęgniarki ok. Śledze wiele wątkow na tym forum i wydaje mi sie, że może tutaj ktoś z Was może powiedziec coś o doc. dr hab. M. Demkow? Problem nie dotyczy mnie bezpośrednio, ale mojego..

Rozwarstwienie opuszki aorty

.. ...lecze się w Aninie, na Alpejskiej. Jolu, jesli miałas już wymianę aorty, to dlaczego znowu Ci się ona poszerza?I kiedy miałas poprzednią operację? Czy urodziłas się z wada serca, taka jak ja, czy też tętniak powstal z innego powodu ( u mnie jest to związane z wadą )? Podaję mój nr gg:..

Nowy standard w leczeniu przeciwkrzepliwym

.. ...Kardiologii przy ul. Alpejskiej 42, ale mam nadzieję że z czasem stanie się to standardem w każdym większym szpitalu kardiologicznym w Polsce. Szkolenia przeprowadzać będą lekarze specjaliści z Instytutu. Każdy uczestnik będzie otrzymywał broszurę z najważniejszymi informacjami..

Operacja tętniaka aorty wstępującej - Str. 3

.. ...Kardiologii przy ul. Alpejskiej i Spartańskiej, a przy ul. Niemodlińskiej mieści się Centrum Naukowo - Badawcze i Zespół Poradni Specjalistycznych tego instytutu. Ja właśnie trafiłam do tego Centrum Naukowo Badawczego tam się odhaczyłam zapłaciłam i pojechałam dalej do szpitala Poszłam..

Szukam dr. Szumowskiego

.. ...Kardynała Wyszyńskiego ul. Alpejska 42 04 - 628 Warszawa Centrala - tel. +48 ( 0 ) 22 343 46 00 tel. +48 ( 0 ) 22 815 30 11 Izba Przyjęć - tel. +48 ( 0 ) 22 343 41 00 +48 ( 0 ) 22 8152716 to państwowy Szpital. Tam również pracują tacy wspaniali lekarze, i profesorzy jak pr. Walczak, dr...

Dobry kardiolog jaki ?

.. ...kardiologiczna Anin na ul alpejskiej jest jedna z najleprzych w polsce i potrafia pomoc w najbardziej zagmachtanych problemach zdrowotnych .z czystym sercem ja ci proponuje szpital anin wejdz sobie na ich strone na necie i wszystkiego sie dowiesz .polecam: ) ) )ja osobiscie w piatek z..

Szukam kontaktu z osobami operowanymi w Aninie. moje gg 2877674

.. ...IK w Aninie przy ul. Alpejskiej 42. Przeszłam tam dwie z trzech operacji serca. To jeden z najlepszych ośrodków kardiochirurgicznych w Polsce i Europie. Pracują tam świetni lekarze i wspaniałe pielęgniarki. Jeżdżę tam na regularne kontrole. Ciekawa jestem, jak się Pan zapisał do prof...

Prof Andrzej Biederman: prosze o pomoc

.. ...Instytutu Kardiologii na Alpejskiej w W - wie? Pozdrawiam, serek Z tego, co wiem, w Centrum Kardiologii Allernot przy ul. Płowieckiej w Warszawie. Tak, http://www.ckanin.pl/lekarze/biederman.html a tutaj strona: http://www.ckanin.pl/ Moja subiektywna ocena - bardzo bardzo dobra klinika..

Tętniak przedgrody przedsionkowej oraz migotanie przedsionków

.. ...Instytutu Kardiochirurgii ul.Alpejska. Prosze o odpowiedż i serdecznie pozdrawiam. W Aninie przy ul. Alpejskiej 42 znajduje się Instytut Kardiologii : - ) PFO, czyli otwór owalny, powinien się zamknąc samoczynnie w kilka miesiecy po urodzeniu. W przeciwnym wypadku trzeba go zamknąc..