USG płuc

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 2

.. ...holtera ( 5 razy ) i usg serca na tescie wysilkowym ( 2 rrazy ) konczac. test wysilkowy zakonczyl sie wynikiem ujemnym raz 19 potem 20 met * s. usg za kazdym razem w granicach normy.wnioski z usg:miesien sercowy w calosci normokinetyczny.niedomykalnosc zastawiki trójdzielnej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 22

.. ...roku byłam z nim na USG brzucha, bo bolało go w boku. Też w porządku. Jakoś od tego czasu jest dobrze. Każde jego przeziębienie, a nie daj Boże gorączka, to dla mnie koszmar, choć naprawdę staram się nie panikować. Myślę, że to się wzięło od naszego wspólnego pobytu w szpitalu, gdy miał..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 209

.. ...Teraz jestem już po 2 USG - wszystko ok ( śladowa fala zwrotna na zastawce płucnej - kardiologo uznał że nawet nie ma co leczyc ) Robiłem badania tarczycy bo czasami serce mi szaleje i wszystko z nią ok. Kardiolog przepisał mi Isoptin 120 na uspokojenie pracy serca i Isoptin 40 doraźnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 554

.. ...wyniki badan od krwi po usg serca rtg płuc EEG wszystkie sa idealne a ja nadal cos wynajduje i czuje sie jakbym miał nie dorzyc jutra czasem.Ale to jeszcze poł biedy najgorsze co jest to to ze mam jakies nie wyjasnione leki o siebie swoja rodzine przyszłosc i w sumie o wszystko to jest..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 740

.. ...rezonans kręgosłupa, usg , krew ( w tym morfologia , biochemia , immunochemia, markery rakowe ) , zdjęcie klatki piersiowej ( płuca serce ) , EKG i NIC !!! zdrowy , narazie czekam na wynik MR głowy bo oczywiscie nie wierze w opinie lekarzy i fakty które na zdrowy rozsądek przemawiają za..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 7

.. ...kardiologa z kontrolnym USG. Będę wdzięczna za odpowiedż.Pozdrawiam wszystkich. Myniu! moj numer gg 9631420, jesli chcesz pogadac , zapraszam : ) Ja w 2005 roku miałem EF 20% lewą komorę 7,9 zapalenie płuc, zapalenie wątroby i nie wiedziałem gdzie jestem i co się ze mną dzieje. Po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 151

.. ...ok.Miałem Ekg tez ok Usg jamy brzurznej Rentgen klatki piersiwej wszystko wyszło dobrze.Niedawno byłem u lekarz i badała mi płuca powiedziała ze jestem zdrowy Czy ktos wie co to moze byc????? dodam jeszcze ze często mi sie obija po jedzeniu Zrób sobie jeszcze badanie tsh - tarczycy !..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 160

.. ...rezonans kręgosłupa, usg , krew ( w tym morfologia , biochemia , immunochemia, markery rakowe ) , zdjęcie klatki piersiowej ( płuca serce ) , EKG i NIC !!! zdrowy , narazie czekam na wynik MR głowy bo oczywiscie nie wierze w opinie lekarzy i fakty które na zdrowy rozsądek przemawiają za..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...jakbym miał umierać , usg brzucha wykazało polipy na woreczku żółciowym. czasem brak apetytu i strach przed śniadaniem często złe samopoczucie ciemnienie przed oczami , brak energii . mam 30l i jeszcze żylaki na nodze . miałem usg serca nic ( hym powiększona prawa komora )rtg płuc nic ,..

Zapalenie mięśnia sercowego u noworodków

.. ...zrobiono inne badania USG,EKG okazalo się że ma pdwyszony potas i puls ktory dochodził do160 na min.zostały podane leki na uregulowanie po tym zostało zrobione USG serca i okazało się że ma zapalenie mięśnia sercowego w tej chwili są podawane leki na to schorzenie,prawdopodobnie sa to..

Dodatkowe skurcze - Str. 47

.. ...profilaktyczne badania.. usg serca. Zastawka aortalna - nieprawidłowa, zastawka trójdzielna - nieprawidłowa, zastawka pnia płucnego - nieprawidłowa, jak zapytałem się czy to groźnie wygląda... powiedział - optymalnie i dał mi swoją wizytówke żebym przyszedł prywatnie ręce opadają ... a..

Dodatkowe skurcze - Str. 204

.. ...cholesterol ), mocz, USG jamy brzusznej i nerek, co dwa lata RTG płuc. A w naszym przypadku jeszcze elektrolity ( K, NA ), sprawdzić echo serca, EKG wysiłkowe, holter ( w zależności od potrzeb ). Jak mamy wszystkie wyniki przeglądu pompki w porządku ( a tak większość z nas ma ) to jak..

Ból w klatce piersiowej i brak diagnozy

.. ...miałam robione EKG, USG jamy brzusznej, badałam sie laryngologicznie, zrobiłam rentegen płuc i kręgosłupa ( wykazał spoere zmiany ) żaden lekarz nie ustalił jednoznacznie przyczyn biorę różne leki, ale to nic nie daje bo ból ALBO NAGLE ZNIKA, ALBO ZNÓW SIE POJAWIA, nie zależnie od..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ..., wyniki krwi, EKG, USG, badania hormonalne, przeswietlenia płuc wszystko w normie, może z wyjątkiem kręgosłupa który mam w nie najlepszej formie, ale przedewszystkim potworny lęk, nie przespane noce, budzenie się z kołataniem serca, stale wydaje mi sie , że lekarze mnie oszukuja, że..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 284

.. ...w szpitalu,zrobiłam Usg brzucha,kolonoskopie,gastroskopie,przeswietlenie płuc i nic.raz jestem otepiała,nic mi sie nie chce,dodam iż byłam osobą wesoła,energiczną a wnastepnym dniu jest ok.Co rano wstaje i zastanawiam sie co dzisiaj bedzie bolało.Dzis wstałam i było ok.Pózniej przyszło..

Po operacji bajpasów

.. ...Tatę do Ustronia na te USG żył ... a potem od razu Ochojec i diagnoza: bajpasy bo na standy za późno... po tej operacji na Ojomie wyglądał okropnie ... dren pod płucami go uciskał... z bólu miał spięte wszystkie mięśnie ... był podpięty do tylu kabli, że normalnie wyglądał jakby miał 20..

Nadciśnienie w młodym wieku - Str. 2

.. ...samoistnie.. w szpitalu na USG J,Brzusznej stwierdzono że mam podwójny układ kielichowy w nerce lewej.. i teraz że by się upewnić będę mieć za 3 tygodnie cystografię.. ( strasznie się boję tego badania ;( ;( . ) poza tym stwierdzono wyraźny niestosunek średnicy aoryty do średnicy pnia..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 8

.. ...mam byc o 11 40 kołu USG a birzesz z sobą wypisy ze szpitala?bo ja mam tego bardzo duzo hehe witam, mam pytanie, czy zażywacie jakieś leki na uspokojenie , bo stres jest podobno niewskazany, a ja bardzo się denerwuję. pozdrawiam ja tam mam byc na 9.00 ale mam żadnej dokumentacji nie..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 13

.. ...granicznych żył wątrobowych ( usg jaby brzusznej, zgłosiłam się z bólem brzucha po lewej stronie i miałam jeszcze wtedy wykupione przez pracodawcę dodatkowe ubezpieczenie medyczne ). Wyszła niedomykalność na zastawce trójdzielnej I stopnia 2,3m/sek + śladowa na zastawce pnia płucnego...

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 16

.. ...wszystkiego: np. miałam usg wszystkich narządów wewnętrznych. U mnie było tak samo. Jak już trafiłam do szpitala to szybko zaczęli działać. Po prawie dwóch tygodniach stwierdzili, że nie są w stanie mi pomóc na miejscu i wysyłają mnie do Warszawy do Insytutu, gdzie są specjaliści od..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 18

.. ...prześwietlenie płuc, USG jamy brzusznej, rózne badania z krwi - które zleciła mi reumatolog ( na jakieś choroby immunologiczne ), d - dimery dwa razy - pierwszy wynik dobry, druge badanie po miesiącu d - dimery wynik 100% powyżej normy. Gabi a Ty jaki masz wynik d - dimerów. Pozdrawiam...

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...zamiast na leki objawowe i USG, wydajcie na kurs masaży u dobrego, doświadczonego masażysty. Pozdrawiam, Paweł mam podobny problem i kardiolog sugeruje dyskopatię kręgosłupa w odcinku płucnym a konkretnie chodzi o kręgi Th1 do Th3.( unerwienie kręgosłupa )Więcej..

Duszenie się - Str. 34

.. ...za mało tlenu. Miałam usg brzucha, tarczycy. serca ( poza wypadaniem płatka zastawki dwudzielnej, nie mam w sercu żadnych zmian organicznych ), badania krwi, byłam u pulmonologa i alergologa. Spirometria wyszła mi idealna 120% normy. Płuca jak dzwon! I nic , dalej się duszę, a..

Po operacji by-passów w Zabrzu

.. ...Kliniki mialem robione USG w celu stwierdzenia czy nie mam w płucach wody.To samo w sanatorium - szpitalnym w Świnouściu robiono nam 2 razy USG w celu stwierdzenia czy jest woda w płucach.Na 25 pacjentów a Świnoujskim sanatorium kilku miało wodę. Dostawali wtedy silne srodki na pozbycie..

Kaszel po bajpasach

.. ...kiedy robione miałeś USG płuc. Po takim czasie od operacji powinieneś mieć zrobione minimum 2 - 3 razy.To jest konieczne do sprawdzenia czy nie masz wody w płucach./bardzo częste po by - passach/ Lekarz bedzie znajdywał 100 powodów ,żeby Ci tego skierowania nie dać, ale dopuki..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1230

.. ...lekarza prywatnie na usg brzucha i morfologie krwi. Wszystko w normie. Bóle nie przeszły. Po tygodniu poszedłem z tym do lekarza rodzinnego i wypisał skierowanie do szpitala. Tam mi zrobili komplet badań. Krew, mocz, kał, holter, usg brzucha, prostaty, RTG szyji i płuc, a nawet..

Woda w płucach i woda w jamie brzusznej

.. ...Dzis ma miec robione USG brzucha. Podłączono go do aparatury i podano tlen. Bardzo prosze o pomoc. Skarzy sie również na ból brzucha. Miał problemy z oddawaniem moczu - zalozono cewnik. Stolca rowniez nie bylo 10 dni - mial dzis miec lewatywe. Mi sie wydaje ze zle dobrano lek na poczatku..

Życie w ciągłym strachu

.. ...56 - 120 uderzeń. Z USG serca wynika, że mam wypadający płatek zastawki, poza tym serducho jak dzwon, bez cech przerostu. Płuca, wątroba, nerki - wszystko w porządku. Guza chromochłonnego nie znaleziono, więc to nie on jest sprawcą tych napadowych skoków. Kazano mi się wyciszyć i..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu

.. ...głowy ( nic złego ), USG naczyń szyjnych, usg tarczycy, rtg kręgosłupa, badania krwi, cukier, RTG płuc, ginekolog, laryngolog, badania audiometryczne, USG serca. NIC złego nie znaleziono!!!! Biorę od dwóch miesięcy Seroxat, niektóre dolegliwości zmniejszyły się ale przeszkadzają mi..

Niedomykalność zastawki płucnej

.. ...lekarz przeprowadza USG wiec jest regolarnie badany. Moje pytanie i prosba o odpowiedz brzmi poniewaz mieszkamy w irlandi i nie mam kontaktu z dobrym lekarzem czy powinnam sie juz martwic tym ze po ostatnim badanu wyszlo 18 mmHg a po operacji mial sladowe ilosci 10mmHg, jest w okresie..

Uciążliwe nadciśnienie u 20 latka

.. ...nadciśnienie - dno oka, usg nerek, prześwietlenie płuc, usg i hormony tarczycy, pełna morfologia krwi i badanie moczu? U mnie nadciśnienie też wieczorem skakało do góry, dopiero jak obniżyli mi tętno ( zawsze było w granicach 120 - 130 ) to ciśnienie też się ładnie uregulowało. Biorę..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...chodzenia. Miałem robione usg brzucha. Kamień w woreczku żółciowym 16mm i złog na nerce 4mm. Rtg klatki piersiowej żadnych zmian na płucach. Wcześniej w 2008 roku koniec czerwca po sesji zawroty głowy. Konsultacją laryngologiczna badania błędnikowe w normie, przepisane leki na..

Przyczyny wady serca-Całkowity Nieprawidłowy Spływ Żył Płucnych

.. ...krotnie wykonanuch badań USG, w tym również echokardiografii płodu, ( na moje własne życzenie w prywatnym gabinecie, na dobrym nowoczesnym sprzęcie ), nie było widać żadnych niepokojących zmian. Przebieg jego leczenia był bardzo skomplikowany: przechodził trzykrotnie operację w ciągu..

Niedomykalność tętnicy płucnej

.. ...holtera, zrobili mi EKG, USG tarczycy powiedzieli ze wszystko jest wporzadku. Powiedzieli ze mam niedomykalnosc tetnicy plucnej serca nie wiem co to jest powiedzieli ze nic mi nei bedzie. Nie dali mi zadnych zalecen i zadnych lekarstw. Moje najnizsze tetno wynosilo 40 a najwyzsze 151...

Bradykardia konsultacyjna bezobjawowa

.. ...sport gra w siatkówkę USG serca Lewa komora prawidłowej wielkosci bez zaburzeń funkcji skurczowej globalnej i odcinkowej. aparat zastawkowy bez zmian Powiekszone nieco prawe jamy serca z wyrażną niedomykalnościa trójdzielną na ++/ związana z wiekiem przewaga prawokomorowa?, wada zastawki..

Uciążliwy dyskomfort w okolicy klatki piersiowej i serca

.. ...nadciśnienia. Osierdzie wolne. USG Jamu brzusznej ok , RTG klatki piersiowej : przepona ustawiona prawidłowo. Jamy opłucnowe wolne. Pola płucne bez zmian ogniskowych. Serce radiologicznie w normie wieku. Zrosty przy koniuszku serca. Nie wiem czy wyniki są prawidłowe, poproszę o waszą..

Zakrzepica

.. ...Tam,w szpitalu zrobili USG nóg( Dopplera ), który wykazał zakrzepicę w nogach oraz scyntygrafię płucną,która potwierdziła przebytą mikro - zatorowość w płucach. Również zauważyli poszerzoną prawą komorę serca ( co nastąpiło na skutek tachykardii ). Włączono natychmiast leczenie w postaci..

Dusznosci

.. ...błąkania się po różnych lekarzach i badaniach po sto razy : ). Szkoda kasy i nerwów. Ja zrobiłam bez sensu rtg chyba z każdej strony, usg, serce, płuca, spirometria itp. itd. I NIC : ) ) ) Trzymaj się. Aga..

Problemy z oddychaniem.

.. ...szpitalu zrobili mi USG Nóg( dopplera ) ,scyntrygrafię płucną( takie dokladne przeswietlenie płuc ),echo serca,ekg,tomokomputer. Teraz mialam robione badania genetyczne i wyszla wrodzona trombofilia,takze jak sie okazalo mialam duze predyspozycje juz od malego do zakrzepicy. Te problemy..

Bóle pleców, korzonki, kłucia w sercu (lub płucach), częste migreny

.. ...mogą być szachy... ). USG nerek i jamy brzusznej i poczytać i skutkach ubocznych zażywania ibupromu w dużych dawkach. Żadne ze skutków ubocznych opisanych na etykiecie, jak i w necie - u mnie nie występują. Zgodnie z etykietą nie przekraczam 3 tabletek na dobę. 2 - 3 tabletki ibupromu..

Wykrycie raka

.. ...kompleksowe badania ( usg, przeswietlenie itd )., , ktore moga potwierdzic obecnośc raka lub go wykluczyc no i te markery..Pozdrawiam. raka płuc wykryje RTG ,... jeśli ktoś ma raka , to może mieć złe wyniki morfologii( podwyższone OB, za mało lub za dużo czerwonych lub białych krwinek ),..