USG tętnic szyjnych

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...zrobiono mi także badanie USG węzłów chłonnych, tarczycy oraz dopler tętnic szyjnych. Badanie wykazało guza na prawym płacie tarczycy o dość sporej średnicy 2x2cm. Po takiej diagnozie trafiłem do najlepszego endokrynologa w moim mieście. Endokrynolog przeprowadził biopsję i wysłał..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...że to nie sm.Zrobiłam USG tętnic szyjnych wyszło ok. RTG kręgosłupa szyjnego pokazało ,że mam zniesioną krzywiznę . Czasem w nocy budziłam się z uczuciem kołatania serca , myślałam że ze mnie wyskoczy mam wrażenie że było to w fazie płytkiego snu . Od neurologa dostałam Cital ale go nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 189

.. ...Prześwietlenia, badania krwi, usg przepływów tętnic szyjnych, rezonansy kręgosłupa, głowy. Dla lekarzy jestem zdrowa !!! A ja nie mam już sił...... Czy to wszystko to jest nerwica? Czy ktoś przez coś takiego przeszedł i żyje ? Potrzebuje cienia nadzieji że nie tylko ja i że dam radę z..

Zawroty głowy

.. ...zatokow Radzę zrobić USG tętnic szyjnych Mysle ze to na tle nerwicowym ale muszę się wybrac do lekarza. Tydzień temu miałam problemy w pracy ogólnie od 3 lat na mojej osobie stosowany jest mobbing. Kręci mi się w głowie. Tak o 15.00 narasta to uczucie dzis miałam koszmarną noc. Opiszę to..

Nadciśnienie

.. ...spadek 3/echo serca ok 4/ usg przepływu w tętnicach szyjnych - ok 5/usg - przeplywow w nerkach - ok 6/ tsh ok Witam. podobne objawy mąż miał po zażyciu prestarium, męczył sie miesiąc bo nikt nie zorientował się że to po lekach, sytuacja opisana w tagach leki. życzę zdrowia i..

Zapalenie mięśnia sercowego czy nerwica?

.. ...przezprzełykowe, MR głowy, usg jamy przusznej i serca, Ekg kilka razy - nawet po dwa dziennie... doppler tętnic szyjnych i badanie u flebologa na zakrzepowe zapalenie żył, EEG i RTG klatki piersiowej i kręgosłupa, oraz spirometrie : ) ) ) ) no i Calcium Score... byłam też na nefrologi -..

Problemy ze wzrokiem i drętwienie lewej ręki

.. ...głowy z rezonansem i USG tętnic szyjnych.Wyniki wyszły pozytywnie.Lekarz stwierdził że te wszystkie dolegliwości są spowodowane stresem.Trudno mi w to uwierzyc.Zażywam tabletki uspokajające ,a dolegliwości nadal odczuwam.Pozdrawiam Droga Natalio! Nie do końca sprecyzowałaś o co chodzi z..

Doppler - na czym polega badanie?

.. ...tętnice szyjne czyli usg tętnic szyjnych skoro masz zawroty głowy. Pozdrawiam no tak to nie chodzi na pewno o sprawdzenie nerek: ) chodzi o moje dolegliwosci zwiazane z zawrotami glowy i zlym samopoczuciem, czyli jak mowicie najprawdopodobniej powinnam sprawdzic tetnice szyjne? Należy..

Ile należy zapłacić za operacją wymiany zastawki aortalnej? - Str. 2

.. ...nie ma hyperglikemii USG tętnic szyjnych u chorych z chorobami neurlogicznymi w wywiadzie, u chorych powyżej 65 r.ż. oraz u chorych na cukrzycę USG tętnic biodrowych u chorych z wywiadem chromania przestankowego, u chorych powyżej 65 r.ż. oraz u chorych na cukrzycę. * Barbara chetnie..

Prawidłowe tsh a objawy tarczycy

.. ...ekg, morfologia, mocz, usg tętnic nóg i szyjnych, ciśnienie mierzę i też w normie średnio 130/85 ( rano wieczorem i czasami w dzień po odpoczynku 120/75, podczas zdenerwowania 140/90 więc jest w normie ) - wszystko w normie i ciągle chodzi mi po głowie czy ft3 i ft4 mogę mieć poza normą..

Napady drgawkowe, bóle głowy, drętwienie karku

.. ...ischemiczna: ujemna Badanie USG Doppler tętnic szyjnych: prawidłowe EKG: prawidłowe. Lekarz w trakcie leczenia przepisał mi hydroxyzinum, Wapń i B6. Dodatkowo na bóle głowy dostałam ketanol forte. Niestety objawy nie minęły. Zauważyłam ostatnio, że w trakcie sztywnienia karku dochodzi do..