Usta sine

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 76

.. ...zrobiłem sie cały blady usta sine trząsłem sie jak galaleta wyglądałem jak przy stanie przed zawałowym czułem ostre sciskanie i kłucie w klatce piersiowej tak jakby mnie ktoś za płuca i serce złapał i wykręncał w lewo i prawo myslałem że zaraz umre ale pogotowie przyjechało zrobili mi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 103

.. ...trzymanki cały blady usta sine normalnie jak przy stanie przedzawałowym wysokie tętno normalnie szyja mi tak spuchła jakbymświnke miał cisnienie miałem 120 /80 ekg miałem 4 razy robione a bo tak mi sie zachciało ;p wszystkie wyniki pozytywne 2 miesiące temu robiłem sobie badanie krwi i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 549

.. ...nadchodzi mrowienie i sine usta. Zauwaz przy tej ciezkiej głowie i szumu w uszach na swoje usta, pewnie je nie odróżnisz nawet od koloru skory bo dostalam oczy w pięc złotych jak zobaczylam sie w lusterku w czasie ataku( probowalam wstac za wszelką sile ) szok ! usta popekane i strasznie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 84

.. ...zrobiłem sie cały blady usta sine trząsłem sie jak galaleta wyglądałem jak przy stanie przed zawałowym czułem ostre sciskanie i kłucie w klatce piersiowej tak jakby mnie ktoś za płuca i serce złapał i wykręncał w lewo i prawo myslałem że zaraz umre ale pogotowie przyjechało zrobili mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 214

.. ...zobaczywszy sie w lustrze moje usta były tak sine ze je nie odrozniałam od skóry. I tutaj zaczely sie schody, kołatanie serca, mrowienia nasilające sie i cos mi mowilo bym tylko nie zasneła! Balam sie strasznie pierwszy raz taki atak dostalam, juz na sama mysl pisanie o tym drżą mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 299

.. ...leżałam jak martwa - usta sine,leżałam jak kłoda,myslałam że umieram,rodzina też...Przyjechało pogotowie,zastrzyk w tyłek i miało byc dobrze,na drugi dzień czułam sie jak po pobiciu - wszystko mnie bolało.Lekarz stwierdził,że to nerwy... depresja,brałam leki przeciwdepresyjne,leki na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 589

.. ...mną zrobic mialam sine usta i podkrazone sine oczy:( przyjechalo pogotowie zabrali mnie do szpitala i tam porobili badanie tj EKG,EEG,TOMOGRAL cos z krwia itp itd, po jakis 3 - 4 dniach Ordynator powiedzial ze ogolnie wyniki sa OK ale eeg wykazalo ze mam padaczkę - mowil ze da sie z tym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 898

.. ...byłem blady jak sciana usta sine wręcz FIOLETOWE !! tak mnie strasznie bolała klatka piersiowa jakby mnie tam ktoś złapał za organy i wykręcał w lewo i prawo !! karetka przyjechała EKG zrobili normalne cisnienie 120/80 idealne ale ja nigdy takiego cisnienia nie miałem ale to inna bajka..

Sine usta i bardzo długo znikające siniaki

.. ...bardzo często ma sine usta.A już zwłaszcza jak zacznie sie czymś emocjonować.Jednoczesnie zauważyłam,że po najmniejszym uderzeniu pojawiają mu się siniaki,o wyjątkowo silnym zabarwieniu( fiolet,granat ) i bardzo długo mu schodzą( 4 - 7tyg ).Czu mogłabym uzyskać jakieś informacjer,na..

Drętwienie palców u stóp

.. ...stopach. Mam problem z ustaniem. Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale odczuwam również kłucie w klatce piersiowej po lewej stronie, a czasem wręcz lekkie drętwienie i wtedy czuję jak serce pompuje krew. Odczuwam wtedy również dziwny ból. Często także mam podkrążone, sine oczy oraz sine..

Drozny otwór ,owalny 3mm z przeciekiem L-P P-L

.. ...powiedzieć czemu sinieje ręce usta nos ciągle sine.martwi mni brak przybierania na wadze ciągłe infekcje górnych drug oddechowych.pediatra nie chce wystawić zadnego skierowania do warszawy ale udało mi się zdobyć u innego czekamy w kolejce Ale robili mu echo, czy nie? Powinien go..