Usuwanie

Czynność mechaniczna serca (hemodynamika serca)

.. ...odżywczych do tkanek; usuwanie dwutlenku węgla i produktów przemiany materii ze wszystkich tkanek organizmu; regulacja temperatury organizmu poprzez skórną regulację przepływu krwi; bierze udział w reakcjach odpornościowych organizmu - transport przeciwciał, leukocytów do miejsca..

Przezskórna walwuloplastyka zastawki pnia płucnego

.. ...do naczynia igła jest usuwana, a wprowadzany jest specjalny cewnik z balonikiem. Średnica balonu jest większa od pierścienia zastawki o około 30 - 40%. Zabieg przezskórnej walwuloplastyki płucnej charakteryzuje się wysoką skutecznością. Ryzyko powikłań jest niewielkie. Powikłania..

Koronarografia

Koronarografia

.. ...Koszulka naczyniowa usuwana jest natychmiast po badaniu lub po kilku godzinach ( do 6h ). Odpowiednia końcówka cewnika zapewnia dostęp do poszczególnych naczyń wieńcowych. Gdy końcówka cewnika znajduje się w naczyniu wieńcowym wstrzykiwany jest kontrast ( specjalny płyn dzięki któremu..

Choroby spichrzeniowe

.. ...są metabolizowane i usuwane z organizmu. W zależności od typu gromadzonej substancji, choroby spichrzeniowe nazywamy glikogenozami, mukopolisacharydozami, sfingolipidozami, itd. Zmiany chorobowe w przebiegu glikogenoz ( choroba Pompego, choroba Cori ) dotyka miedzy innymi serca. Poza..

Włókniak

.. ...włókniaka zależy od jego lokalizacji. Jest to guz łagodny, jeśli więc nie powoduje objawów uciskowych, można poprzestać na obserwacji. Włókniaki z okolic twarzy są często usuwane ze względów kosmetycznych...

Usuwanie migdałków

.. Operacyjne usunięcie migdałków podniebiennych lub tak zwanego trzeciego migdałka ( anatomiczna nazwa - migdałek gardłowy ) nie jest zabiegiem pozbawionym ryzyka powikłań. Jest to jedna z przyczyn, dla których ograniczono niegdyś bardzo liczne wskazania do tej operacji. Należy także pamiętać, że migdałki nie..

Operacja nowotworu serca metodą autotransplantacji

.. ...Nie można uszkodzić usuwanego organu, bo nie będzie on wyrzucony, tylko wszyty na nowo. Są też pewne ułatwienia - wiadomo, że organizm takiego wszytego serca nie odrzuci, bo jest to jego serce - tłumaczył dziennikarzom amerykański kardiochirurg. Pacjent - pragnących zachować anonimowość..

Chipsy szkodzą sercu

.. ...hemoglobina nie jest sprawnie usuwana z organizmu. Innymi słowy, akrylamid spowalnia metabolizm hemoglobiny, co dodatkowo wywołuje stany zapalne. Trzeba pamiętać, że przewlekłe stany zapalne toczą się w organizmie większości ludzi, bo towarzyszą m.in. chorobie układu krążenia, początkom..

Szampan może korzystnie wypływać na serce i układ krążenia

.. ...spowalniając proces usuwania go z krwiobiegu. Gaz ten powoduje rozszerzenie ścianek naczyń i spadek ciśnienia krwi. Zasada działania nitrogliceryny stosowanej przez chorych na dławicę piersiową polega właśnie na zwiększaniu produkcji tlenku azotu w tętnicach. Poza tym, polifenole..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 11

.. ...trwał około 2h , samo usuwanie wady trwało kilka sekund. Podczas zabiegu lekarz ze mną rozmawiał i było się normalnie świadomym tylko zabroniono śie poruszać. Uciążliwe po zabiegu jest tylko leżenie , trzeba leżeć od 1 do 2 dni potem wraca sie do domu, lecz trzeba odpoczywac przez..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 42

.. ...mialam zabieg na oko - usuwanie gradówki - nie miałam nic czuć, a jak wywijali mi powiekę to czułam jakby mi jakiś pręt do czaszki wbijali...:/ ale myślę że będzie dobrze. Na zabieg jestem zdecydowana w 100% tylko teraz troche spanikowałam kiedy przeczytalam ze są miejscowe znieczulenia..

Echo serca - Str. 30

.. ...dziecko szczepię. Przed usuwaniem kamienia podac osłonowo amoksycylinę. Podobnie jak przy np wyrywaniu zęba, powaznych ranach, zabiegach. Pozdrawiam witam dzis rozmawialem z kolega ktory mial koroanografie. mowil ze zwijal sie z bolu jak mu nacilanali udo, pozniej wszystko czul i prosil..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 46

.. ...to zwykła reklama to usuwany. Wcześniej linki nie były usuwane, ale w ostatnim czasie jest ich na prawdę dużo i wstawiane nachalnie, stąd decyzja o usuwaniu wszystkich. Zwykle przed usunięciem sprawdzany jest dany link, czy oby na pewno jest zwykłą reklamą, w zdecydowanej większości..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 138

.. ...antybiotyki np przed usuwaniem kamienia nazebnego, czy tez przed wyrywaniem zeba , czy tez jakies operacji.Musze dbac o to by leczyc kazda infekcje , nawet katar. Mam kontrolowac co jakis czas( dokladnie nei wiem bo mi jeszcze nei powiedziala ) te niedomykalnosc , czy sie nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 147

.. ...wszelkiego konfliktu i usuwanie im z drogi wszelkich cięższych przeżyć. Przeciwnie, byłoby raczej wskazane zawczasu te jednostki niejako psychicznie hartować. Albowiem dawne doświadczenie uczy, że w skrajnych i kryzysowych sytuacjach zaburzenia nerwicowe maleją. Również w życiu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 316

.. ...wkurzam to idę na laserowe usuwanie naczynek, zaraz wszystkie wychodzą ,ale w gruncie rzeczy myślę,że ludzie maja ważniejsze problemy, ja mam swoją nerwicę hipochondryczną pół życia i to jest dopiero problem Czarna juz dzisiaj naprawde nie mam sil.Niedosc ze walcze z afobamem bo probuje..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 24

.. ...może mi powiedzieć czy miał wykonywaną operację przy pełnej narkozie i jak to się ma do wypadania płatka. będę miała usuwaną torbiel w zatoce szczękowej jednak lekaż nic mi na ten temat nie powiedział...

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 26

.. ...więc... sam miałem usuwaną osemkę( zęba ) to kardiolog powiedziiał,że rwadz bez problemu i tak zrobiłem. Dzięki Wojtek za szybką odpowiedź. Tak szczerze mówiąc przeraziła mnie diagnoza zwłaszcza że lekarz powiedział abym poczytała sobie o tej chorobie w internecie. Informacje z..

Chelatacja - Str. 5

.. ...ołów , kadm ) mogą byc usuwane z organizmu metodą chelatacji. Pozdrawiam wszystkich. W stanach gdzie zwykle są pragmatyczni zabrali sie metodycznie do problemu efektywności tej terapii. National Institutes of Health U.S. Department of Health and Human Services otwarły projekt badawczy..

Chelatacja - Str. 12

.. ...EDTA ) jest skuteczny w usuwaniu miażdżycy, czyli złogów wapniowo - cholesterolowych? Owszem, wiąże metale cieżkie ( niektóre źródła wymieniają bardzo dużo, niektóre ograniczają się do kilku, a niektóre tylko do ołowiu - jaka jest prawda - nie wiem, trzeba by robić badania, co jest..

Chelatacja - Str. 13

.. ...dlatego, że skutecznie usuwane są metale ciężkie, które m.innymi są przyczyną wielu groźnych chorób. EDTA nie stosuje się przez całą resztę życia, tak jak wmawiają nam przy stosowaniu ,,leków * , które nie leczą, a powodują jeszcze inne choroby. ,,Leki na obniżenie cisnienia i..

Chelatacja - Str. 18

.. ...Odżywki również pomagają w usuwaniu toksyn, one nie tylko dożywiają organizm. Oczywiście, wskazane bardziej prawidłowe odżywianie. Myślę że to coś więcej niż hipoteza.Raczej trudno przeżyć po wchłonięciu dawki trucizny 10krotnie przekraczającą dawkę śmiertelną.To oczywiście też zależy od..

Nieinwazyjne usuwanie arytmii - nowa metoda

.. ...sprzęt umożliwiający usuwanie arytmii metodą nieinwazyjną. Metoda ponoć jest precyzyjniejsza i bezpieczniejsza ( mniejsze promieniowanie ) niż typowa ablacja. Jeśli ktoś coś wie na ten temat, to miło by było jakby się tu podzielił : ) Teraz tak sobie myśle, że może chodziło dziennikarzom..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...odnośnie tego człowieka od usuwania nerwicy, ale przeszukałem pół internetu, wpisując mogące pasować hasła i niestety nie znalazłem go. Tak czy owak jutro udało mi się dostać do refleksologa,,który niegdyś wyciągnął moją mamę z cięzkiej migreny. Po kilku zabiegach zapomniała co to jest..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 228

.. ...ogarnac mam nadzieje ze to mi pomoze ;/ i ze to tylko z tym mam problem ;/ bo brzuch mnie boli i jest mi bardzo zle;/ ale damy rade trzeba dawac rade;/ jak nie jak tak;/eh pozdrawiam : ) jestem z wami : )..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 230

.. ...za tydzien mam miec usuwane pieprze :P hehe życie... Anzel - Dzięki za info ; ) : * Gosiak - No to proszę Ci powiedz mi co mam zrobić : )?? u mnie w mieście nie znalazłem już PL psychologa a ANG nie będę płacił 60funtów ... Ty miałaś się kontaktować z tamtą Pania Psychologa i jak było..

Dodatkowe skurcze - Str. 130

.. ...nasze zdrowie : ) co do usuwania postów - ha nie łatwa sprawa - wolnośc tu podobno obowiązuje ; ) he he zażalenia na moją osobę przyjmuję pod abisynka2@wp.pl buziaki dla was wszyskich i tulimy się ! Aha i jeszcze jedno do Gabi33 przepraszm prosze mnie nie nie obrażać typu nie mam..

Dodatkowe skurcze - Str. 207

.. ...pod opieką onkologa usuwano mi 3 torbiele w tym czasie,ale jak pikawka coś nie tak pracuje to sie poddaje koniec.Sorki że się tak rozpisałam i * rozmazgoliłam * przytłaczająca aura - jutro będzie lepiej : ) pozdrawiam serdecznie * Witam! I ja mam dzisiaj gorszy dzień - skurcz za..

Dodatkowe skurcze - Str. 261

.. ...Jest także skuteczna w usuwaniu nadmiernych ilości cholesterolu. SPECIAL TWO ( zawiera bardzo dużą ilość przeciwutleniaczy, które są najskuteczniejsze w usuwaniu wolnych rodników tlenowych, które stanowią główny czynnik prowadzący do miażdżycy ). Zażywać należy według opisu na ulotce...

Napadowe migotanie przedsionków

.. ...również w przypadku usuwania zębą,czy jakiegokolwiek innego zabiegu. Pozdrawiam i życzę zdrowia. PS.Częstoskurcz nie patrzy na wiek i występuje też u młodszych osób,niestety. Od dodatkowych skurczów ablacja cię nie uwolni, ale od częstoskurczu napewno. Pozdrawiam wyzwolona od..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 24

.. ...itp. i zajmujecie się usuwaniem skutków, zamiast zacząć leczyć przyczynę????? Przyczyna, tak jak u mnie, leży w głowie, w duszy, w zranionych emocjach i uczuciach, ciężkich doświadczeniach, przykrych przeżyciach... Na to tylko psycholog lub dobry psychiatra zaradzi a nie karetka z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 116

.. ...Agunia ja też miałam usuwaną nadżerkę.Nie martw się,napewno będzie dobrze .W moim przypadku nie można korzystać z laparoskopii,bo po tylu operacjach mam straszne zrosty.Muszą otwierać brzuch.Wcześniej nie bałam się operacji,ale ostatnio zniosłam bardzo zle.Leżałam długo - 25 dni.Jelita..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 2

.. ...Człowiek tuz po operacji usuwania tetniaka aorty poprostu wpada w jakis szał tzn zrywa kroplówki wszystko co jest wokoło niego. Mialem wujka ktory zmarł na tetniaka aorty brzusznej. Nie zdecydował sie jednak na opercje gdyz lekarze jak mu powiedzieli o powikłaniach po operacji to..

Zawł serca bez uniesienia ST

.. ...TORBIERLA NA PŁUCACH MIAŁEM USUWANY CZĘŚ GURNEGO PŁATA PŁUCA.2 RAZY MIAŁEM TESZ OPEROWANY ZOŁĄDEK Z POWODU WRZODU NA ŻOŁĄDEK. biore takie leki jak;Simgal 40m,Acard,Lisiprol 10m,Bisokard 10mg,Amlozek10mg,Tertensif SR,foradil,Atrowent,Miflinide 400ug i ventolin doraznie. Ciśnie mam średnio..

Wyrywanie zęba przy wszczepionej zastawce

.. ...wiekszych zabiegach niz usuwanie zęba. Ja miałem zabieg hirurgiczny. Sam sobie robilem te zastrzyki nic strasznego. witam. ostatnio miałem wyrwane zęby. stosowałem sie do wskazówek kardiologa, które brzmiały następująco : 1. przejscie z acenokumarolu na zastrzyki podskórne np. clexane 2...

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 34

.. ...wymienianą zastawkę, ale też usuwanego tętniaka aorty w Krakowie przez dr Kapelaka, mimo że jest bardzo zabiegany, jest świetnym kardiochirurgiem, on i prof. Sadowski uratowali mi życie. Uwierz że będzie dobrze, a resztę zostaw lekarzom. Jeżeli chodzi o opiekę pooperacyjną, to szpital..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 38

.. ...zastawkę aortalną i do tego usuwanego tętniaka aorty. Operacja trwała 5 godzin. Dziś czuje się rewelacyjnie. Mam 47 lat. Jestem miesiąc po operacji. Tatuś po operacji schudnie trochę a słoninka w tej operacji nie przszkadza. dziekuje bardzo za odpowiedz! co to jest INR? witam wszystkich..

Renty, zasiłki rehabilitacyjne, zasiłki chorobowe

.. ...kwitkiem,ja mialam ich 11 razy usuwane, ale zaluje ze pozwolilam, bo moze od tego ciaglego ciecia zrobil mi sie skorupiak. klnia musisz isc do Orzecznictwa Powiatowego pobrac druki i lekarz niech wypelni, musisz miec wszystkie odpisy ksero badan, i mysle ze dostanie stopien o..

Brak możliwości złapania oddechu

.. ...Pare lat temu miala usuwane kamienie - teraz ich niema, robila gastroskopie i wyszlo wszytsko ok. Jednak ma bardzo silne bole brzucha chyba wlansie zoladka, bol jest tak silny, że zwija się na podlodze przez conajmniej 15 minut przy tym musi brac bardzo glebokie oddechy, gdyz jest jej..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 10

.. ...metabolity polekowe usuwane sa przez wątrobę i nerki i jezeli zechcemy oszczędzać te akurat narzady, to bedziemy zmuszeni do bezsennych nocy i dni z AF. Nie dajmy sie zwariować działaniami niepożądanymi leków zawartymi w ulotkach, to tylko zabezpieczenie firm farmaceutycznych na wypadek..

Wątek administracyjny Forum.Kardiolo.pl

.. ...jest administracyjnie usuwanych. M.in. dla wyjaśnienia tej kwestii został zamieszczony Regulamin Forum.Kardiolo.pl: http://forum.kardiolo.pl/regulamin.htm Administrator Forum.Kardiolo.pl Witam Administratora. Nie znam sie an sprawach technicznych, ale może ten wątek można umieścić zawsze..

Wątek administracyjny Forum.Kardiolo.pl - Str. 2

.. ...tej chwili większość usuwanych linków prowadzi do pustych stron, for, na których jest tylko zaproszenie do pisania, na których nawet założyciel nie chce nic napisać. Czy taki link przeszkadza? Pewnie nie, można go zostawić, niech sobie siedzi, nie jest to konkurencja. Problem jest taki,..

Wątek administracyjny Forum.Kardiolo.pl - Str. 4

.. ...wartości merytorycznej. Usuwane są zdublowane wypowiedzi ( jak ktoś wkleja wiele kopii swojej wypowiedzi ), reklamowe, wulgarne, oskarżające i szkalujące innych bez ujawnienia swojego nazwiska, itp. W szczególnych sytuacjach są moderowane wypowiedzi z innych przyczyn, np. usunięcia..

Wątek administracyjny Forum.Kardiolo.pl - Str. 5

.. ...przeglądany i zwykle usuwane są z niego obraźliwe wypowiedzi. Dopisuje i powtarzam do Administratora: prosze mieć na uwadze użytkownika Marta lub M i wszystkie tego czegoś pochodne : ) jej obecnie zakładane wątki świadczą o nieznajomości tematyki forum, a także o zajadliwości, braku..

Laserowe usuwanie owłosienia - IPL, a wypadający płatek serca?

.. ...wykonac zabieg laserowego usuwania owlosienia, tzw. IPL jednak nie wiem, czy bedzie to calkowicie bezpieczne w moim przypadku. pani kosmetyczka z salonu nie wiedzac do konca czym jest wypadajacy platek nie chciala sie tego podjac. nie wiecie czy w tym konkretnym przypadku sa jakies..

Usuwane linki z forum

.. ...kardiologicznej ) są usuwane, a niektóre nie!! Szczególnie jedno forum jest * wywyższane * ... Uważam, że jest to conajmniej dziwne... Było juz wyjasniane przez Admina. Można podawac linki do innych forów, ale wyłącznie do wątków, które zawieraja odpowiedzi na zapytanie z tego forum,..

Wysokie APTT i wizyta u hematologa

.. ...to leczyc? Mam mieć usuwanego 3 - go migdałka i z tego też powodu mam robione badania APTT, a takie wysokie utrzymuje mi się już jakieś półtora miesiąca. A zastanawia mnie czy mogłabym mieć takie podwyższone APTT przez taki lek jak Ginkofar? Dzisiaj odebrałam wyniki z wczoraj, i wyszło..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 6

.. ...posidająca koncesję na usuwanie materiałów zawierajacych azbest ( jest kilka ofert firm w internecie ), jednak są to dosyć wysokie koszty. Po zdjęciu można zlecić wywóz tej firmie lub zgłosić w swojej gminie, która powinna prowadzić prgram usuwania wyrobów zawierających azbest i..

Miałam ablację - pytajcie o co chcecie

.. ...Warszawie.pozdrawiam Dziwne to usuwanie migdałków.Mnie przeważnie wybudzały w nocy i stałam sie tak nerwowa że tez nie chciałam w ogóle iść spać.To sama męczarnia.Zero życia na luzie.Raz atak jest słabszy za to następny podwójny.Ja już psychicznie miałam dość ,o niczym innym nie myślałam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 144

.. ...iwonko zajmij sie lepiej usuwaniem krechy z policzka niz wspominaniem swojego doła, jak jutro poleziesz po zakupy kobito?, mamy sie wstydzic za ciebie, my cała forumowa rodzina?: ) ) ) ) ) ) krysia sie dobrze trzyma, dzwoniła do mnie dziś, jak zwykle o wszystkich się martwi, kochana..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 652

.. ...poleciła super preparat do usuwania wosku! W mojej pracy też się zdarzają tego typu wypadki a przecież muszę oddać właścicielom dom czy mieszkanie w idealnym stanie. Wypalone żelazkiem miejsce ihhihihhhihihmożna czym zakryć w zależności w jakim miejscu to coś się znajduje! Witam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 998

.. ...super moj bartek miał usuwane tłuszczaki z głowy bedzie okey . Malgos bedzie szóstka zobaczysz a jak nie to.... Nati wiesz ten lek ze to moze wrocic chyba nam zostanie do konca zycia ,Boze jak ja nie cierpie tego uczucia ,wiesz wczoraj przeczytałam ze ze te objawy sa odpowiedzialne..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1062

.. ...jak moja mama miala usuwaną tarczycę, bałam sie niesamowicie. ale wszystko sie udało i z Toją mamą tez tak bedzie, zobaczysz. Widzisz, ja mam trzy siostry, niby jedna rodzina, ojciec alkoholik, problemy itd, a nerwica przypadła na mnie i to dwa miesiace przed ślubem. Wtedy jeszcze nie..

Płyn z piersi

.. ...o odp.Czy ktos miał usuwane brodawczaki piersi i jak przebiega operacja? Bardzo proszę o szybką odp. pozdrawiam karina nie wiem ile Ty masz lat ja mialam usuwane brodawczaki operacja jest w znieczuleniu ogolnym , naciecie nad brodawka, na drugi lub trzeci dzien do domu jezeli nie ma..

Płyn z piersi - Str. 3

.. ...ja w lutym br miałam usuwanego guzka ( po raz drugi ) ale tym razem był to brodawczak. W środę mam umówioną wizytę kontrolną. Myślałam że wszystko bedzie ok, jednak tydzien temu w tym samym pojawil sie guzek:( Dodam ze nie mialam zadnego wycieku ani innych objawow. Mam 24 lata. Do Minia!..

Silne bóle brzucha

.. ...pomóc. Dodam, że miał usuwany wyrostek robaczkowy. ja mam 16 lat i ciągle mam ciepłotę ciała i ciągłe gorączki z bólem brzucha które dochodzą aż do serca.boje się że to przez tarczyce może być mam 16 lat i ciagle mam goraczki połączone z nudnościami a także wymioty. inni mówią ze to..

Nerwica w ciąży - Str. 152

.. ...miejscowe przy okazji usuwania żylakow, nie dostalam relanium [dają tylko przy cesarce wlasnie], ale spokojnie przezylam, najgorszy byl bol kręgoslupa potem bo trzeba bylo lezec caly dzień potem na płasko, a moj kręgoslup tego nie lubi, ale wtedy nerwica tak mi nie dokuczała, to byl taki..

Nerwica w ciąży - Str. 200

.. ...załamkę.Jutro rano mam usuwany polip z macicy ze znieczuleniem ogólnym;( Tylko mam do jutra leków nie brać a ja już ledwo żyje.Powiedział że jak będę brała to nie zasnę tak się boję.Ratujcie!!!!!!!!!!!! marciocha; mozesz chyba brac jakieś ziolowe;validol albo meliski? relanium też można..

Długo utrzymujący się ból gardła i chrypa

.. ...Witaj. Wizyta u laryngologa jest w twoim przypadku niezbędna. Ja miałam ból gardła i chrypkę przez 3 miesiące i okazało się że mam polipy na strunach głosowych, które były usuwane w szpitalu. Pozdrawiam..

Jak skutecznie leczyć miażdżycę żył kończyn dolnych?

.. ...między innymi o sposobach usuwania. pozdrawiam i mam nadzieję, że upora się Pan ze swoim problemem http://www.ochoroba.pl/artykuly/1391 - metody - usuwania - zylakow http://www.ochoroba.pl/artykuly/1389 - kompresoterapia http://www.ochoroba.pl/artykuly/1388 - rady - dla - chorych - z -..

Woda w kolanie - Str. 2

.. ...kozieradki itd itp. Czesto po usuwaniu igla wody, ten stan sie nawraca. Stosujcie naturalne metody aby nie bylo nawrotow ! Unikajcie schodow, wzniesien, spadkow, skretow w boki wymagajacych skretu w kolanach ! eee tam .. gadasz .. ja miałam gips i odzyskałam już prawie pełną formę i co..

Spironol

.. ...jest lekiem całkowicie usuwanym z organizmu może wystarczy czasami przerwać na tydzień na ten czas zastępując ewentualnie innym. No nie wiem, pogadam z kardiologiem ( niektórzy nawet mówią do rzeczy : ) Pozdrawiam. Witam! Jestem po operacji by - passów i biorę spironol od od dłuższego..

Latanie samolotem po usunieciu tetniaka i wymianie zastawki

.. ...w nodze i miałam go usuwany.Pozdrawiam i miłego lotu. witam, ja również posiadam zastawki mechaniczne. Przyjmuję acenokumarol i często latam samolotem. Kardiolog powiedział, że nie ma przeciwskazań. Pozdrawiam wszystkich * zastawkowców * . Witam !Jestem po wymianie zastawki aortalnej ( 3..

Zastawka dwupłatkowa aorty i poszerzenie aorty wstepujacej - Str. 2

.. ...( np. wyrwanie zeba, usuwanie kamienia nazębnego ), ginekologicznym, chirurgicznym, musze brać antybiotyk. Po zabiegu też. Chodzi o to, by bakterie nie wdały sie do organizmu, bo mogą wywolac stan zapalny serca, co jest bardzo groźne dla zdrowia i życia osób z wrodzonymi wadami serca...

Izba przyjęć szpitala w Aninie na Alpejskiej

.. ...Kardiologii w Aninie i przeprowadza zabiegi inwazyjne między innymi przezskórny zabieg usuwania ubytków między przedsionkowych serca. Znam pacjentów, którzy przeszli taki zabieg i czują się dobrze. Pozdrawiam..

Zwężenie cieśni aorty u niemowląt - Str. 2

.. ...niektóre wypowiedzi są usuwane ( czyli było widoczne, już nie jest ), z powodu np. wulgaryzmów, spamu, itp. W tym wątku żadna wypowiedź nie została usunięta. Więcej w sprawie moderacji na e - mail albo w wątku administracyjnym. hej ja juz naprawe nic nie wiem...nie wiem czy tak moge ale..

Poszerzona RV, RA, pień PA, w przegrodzie IAS ASD II

.. ..., a w razie wyrywania zęba , kanałowego leczenia oraz według obecnych wytycznych rówwnież usuwania kamienaia nazębnego lekarz powinien Ci przepisać antybiotyk profilaktycznie ( 1 godz przed zabiegiem )..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 14

.. ...nie wiecie jak wyglada usuwanie zarosnietego dziasłem zęba? trzeba bedzie nacinac? bo przez nieuwage dentystki jak niedawno mi usuwała 8 to mi zostawiła kawałek zęba i teraz mnie rozbolało dziąsło nie wiadomo dlaczego, a jak jej to pokazałam to powiedziała że musiało coś w środku zostac..

Rozwarstwienie opuszki aorty

.. ...nr gg: 5839861 Miałam usuwany tętniak aorty wstępującej 15 lat temu. A teraz mam mieć usuniętą opuszkę aorty...Która się rozszerzyła do rozmiarów 6,2 cm. Po usuniętym tętniaku mam wstawioną protezę 3 cm.Cały czas przez te lata czułam sie dobrze,jednak po ostatniej wizycie w styczniu 2009..

Ponowny przeciek po zamknięciu ASDII

.. ...tego 16 02 mam mieć usuwane torbiele razem z migdałami czy nie zaszkodzi mi nerkoza bardzo się boję.Nie rozmawiam o tym z rodziną raczej zamknęłam się w sobie nam ciężkie dni . pozdrawiam Witaj: - )torbiele razem z migdalami?a na czym te torbiele?nie da sie tego odlozyc na potem?troche..

Przewlekłe zatrucie rtęcią - metody odtruwania

.. ...utrudnia albo ułatwia usuwanie z organizmu - najlepiej po kolei jony nieorganiczne z prawie całej tablicy Mendelejewa( oczywiście poza występującymi w ilościach śladowych jak np. plutonu ).Poza tym też o związkach organicznych.Dodatkowo o tym co poprawia działanie oficjalnych i nie tylko..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 171

.. ...wiesz bo jak ja miałam usuwane 8 to zawsze dostawałam antytbiotyk ale wiesz kazdy przypadek inny.Sara daj spokój to było naprawde mocne: )Megi ja brałam kiedys seroxat 3 miesiące wiem,ze to dobry lek .Moja nerwica powróciła jak zaszłam w ciąze i jeszcze kilka miesiecy po porodzie mnie..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 176

.. ...niektóre posty są odgórnie usuwane te z szyderczymi zapytaniami i śmiechem.Dolores co sądzisz o tej metodzie 1000 kroków ostanio czytałam post p Jadzi i chyba sie do tego przymierze.Lusi o tam u Ciebie? Sara Sylvi pozdrawiam goraco!!! hej faktycznie to forum o agorafobii ale czasem jest..

Arytmia nadkomorowa, częstoskurcz i powiększona komora

.. ...wczesnej młodości operację usuwania trzeciego migdała. Aparatura nie wykazała żadnych zaburzeń rytmu więc ta arytmia jest nabyta. Ćwiczyłem kiedyś sztuki walki ale z powodu licznych kontuzji musiałem zrezygnować. Po jakimś czasie od zaprzestania treningów po odbyciu długodystansowych..

Dziwne objawy i straszne samopoczucie :/

.. ...podczas takiego badania usuwane sa od razu polipy( o ile sa ),mojemu mezowi usunieto 11.meczyl sie z tym problemem przeszlo trzy miesiace ,meza szef zalatwil mu dobrego gastrologa i to wlasnie on postwil go na nogi niski potas oslabienie to zapewne tak jak u mojego meza odwodnienie..

Serce

.. ...jest po dwoch tygodniach byl zadawalajacy. usuniecie polipow ( o ile sa ) i dlugotrwale zazywanie lekow salofalk 500,zazegnaly uciazliwy problem, moze to wlasnie te biegunki to przyczyna twoich problemow?..

Badanie histopatoligiczne

.. ...reszta spaliła się przy usuwaniu?patrząc na miejsce po wycięciu nie widzę nic poza białą blizną,ani śladu znamienia,a minęło już 10 miesięcy.pozdrawiam zawsze do badania trafia tylko mały wycinek więc jak mam interpretować ten wynik? Pewnie znaczy to ze nie mozna bylo zrobic wiarygodnej..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok

.. ...sa jakieś inne metody usuwania poza odżywkami i tym: http://www.chelatacja.pl/ ? a masz zdrowe zatoki,a kręgosłup szyjny może to być.Jak np.grasz w siatkówkę dużo i masz długo podniesione do góry ręce i głowe,to może sie tak stać jak cos nie tak z kręgosłupem np.małe skrzywienie,o którym..

Bóle serca i duszności 3 tyg po operacji ;(

.. ...laparoskopowej - miałam usuwany pęcherzyk żółciowy z kamieniami.Zabieg ten odbywał się w znieczuleniu ogólnym pod narkozą,dodam że nawet po wybudzeniu od operacji nie miałam żadnych duszności ,nie jestem palaczką . Przed narkozą ,przechodziłam wszystkie potrzebne badania Zrobili mi EKG..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości - Str. 2

.. ...powodzeniem zabiegu. Usuwanie ósemki jest straszne na pewno... Cóż nie mogę zdecydować za Ciebie co jest lepsze, czy częstoskurcze czy ablacja, sama musisz do tego dojść, może właśnie profesor Walczak Ci pomoże w dokonaniu decyzji przybliżając całą wizję zabiegu? Skoro czym serce starsze..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości - Str. 4

.. ...tego, którego źródło Ci usuwano... Tak myślę. Na obserwację poablacyjną ja mam rok - gdy nic się nie wydarzy, to dopiero będzie oznaczało, że serce nie ma już więcej tych dróg, które odpowiadają za kołatania. Ale, ale jak to było. Jakieś tam strachy na lachy musiały być; ) Ale od..

Co jeszcze mogę zrobić?

.. ...leczenie objawów ,a nie usuwanie przyczyny.A jak u ciebie z takimi rzeczami jak: nadwaga[facet powinien mieć mniej niż 102 cm w pasie],Papieroski,alkohol,kawka,sól,stres,BRAK RUCHU???Czy to Ciebie dotyczy?Jeśli tak ,to zmień to.Zbadaj poziom hormonów tarczycy ,nerki i co tam trzeba do..

Uszkodzenie nerwu pachwinowego przy usuwaniu prowadnika w koronografii

.. ...nerw pachwinowy przy usuwaniu prowadnika w fazie końcowej koronograficzyli usuwaniu z pachwiny. Dzisiaj Brat wrócił do szpitala z bólem i zawrotami głowy, niepracujacą żuchwą i nieczułą prawa noga od kolana w dół( a kporonografie miał robioną w sobotę ) problem polaga na tym, że mieszka..

Zaawansowana paradontoza - Str. 2

.. ...czy nie natchnęłaś się kiedykolwiek na jakiś sposób na * domowe usuwanie kamienia??? Wiem głupie pytanie, ale jestem ciekawa czy tak można... Trzymaj się, życzę powodzenia!!! I daj znać co Ci powiedzą!!!..

Kłucie w plecach po operacji by-pass

.. ...poniedziałek ma mieć usuwane klamry. Może do tego czasu lekarze coś więcej powiedzą Hej. Klamry zostaja na cale zycie usuwaja tylko szwy zycze zdrowia dla ojca pozdr Witaj Babetek!!!!Uważam , że jak najszybciej powinien Twój tata znaleźć się w klinice w Zabrzu tam gdzie był operowany ...

Dziwne kłucie przy przełykaniu

.. ...wiecie co to może być? usuwanie osemki z przygodami moze pozniej odbijac sie roznymi dolegliwosciami, czy dali ci oslone antybiotykowa? u mnie po usunięciu [skomplikowanym] ósemki przez 9 dni byłam obolała i żle się czułam.Może idż do tego dentysty i spytaj czy to normalne jest. Dzisiaj..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 6

.. ...które sprawdzaja się w usuwaniu róznego rodzaju myśli, przekonan i pomagaja uwolnic sie od nich. Jako pierwszy post dodaje zestaw schematów służacych do kasowania przekonan stworzony przez Katie Byron ( Byron Kathleen Reid ) nazwany The Work. Jest to skuteczna i bardzo prosta metoda..

Oczyszczenie płuc z toksyn po paleniu papierosów

.. ...nerkach[których zadaniem jest usuwanie toksyn,ale jeśli ich za dużo - to sie tam gromadzą.].Gromadzą się tez w mózgu i ukł. nerwowym.Dlatego należy pić zioła oczyszczające organizm z toksyn,wogóle należy dużo pić.Jeśli zdrowie pozwala ,to korzystac z sauny.Ma on działanie..

Gazy przez cały dzień

.. ...zatoki polipy mam miec usuwane czy cos ( za 2 miesiece zagieg ) i tu pytanie to od brzucha ten nieprzyjemny zapachg z ust czy od zatok i jak pozbyc sie dolegliwosci zwiazanych z gazami ?? ( mam 18 lat ) kup kminek mielony,zmieszaj z taka samą ilością wagową majeranku[majeranek zmiel w..

Radamir- aparat który Ci pomoże; leczy *nieuleczalne*

.. ...bakteryjne, niektóre usuwane w ciągu kilku godzin! grzybice zewnętrzne i wewnętrzne, - wszelkie stany zapalne, - choroby przemiany materii, likwidacja cukrzycy w ciągu 3 - 4 miesięcy!!! - nerwice i neurozy, dysfunkcje układu nerwowego, zaburzenia przewodzenia nerwowego, zaburzenia ruchu,..

Badania krwi i moczu

.. ...kupic prouro, pomaga w usuwaniu bakterii w z pęcherza. Pozdrawiam Dzięki Natalia Przede wszystkim pokaż te badania lekarzowi,cięzko stwierdzic co to może byc. Nie bój sie także na zapas,oprócz tej bakterii o której mowa w powyzszym poscie nie widze w wynikach nic strasznego. Nicore byłam..

Zapalenie wsierdzia

.. ...zęba, jego wyrwanie, usuwanie kamienia nazębnego, przekłuwanie uszu, tatuaż, a także zabiegi urologiczne, laryngoliczne, czy ginekologiczne ), a takze po nich. Trzeba wziąć dawkę przepisanego przez lekarza antybiotyku godzinę przed zabiegiem i 6 godzin po nim. witam od 3 miesiecy ( czyli..

Usuwanie zęba po zabiegach kardiochirurgicznych

.. ...wytyczne dotycząca profilaktyki infekcyjnego zapalenia wsierdzia. polega ona na zażyciu antybiotyku na godiznę przed takim zabiegiem, jak wyrwanie zęba, czy usuwanie kamienia nazębnego i 6 godzin po nim...

Ból z tyłu głowy a zapalenie zatok

.. ...wydzielinę i ułatwiaja jej usuwanie. Niestety, inhalacje, okłady z soli, nacieranie - to wszystko stosowałam w niedzielę i poniedziałek a w nocy z pon na wt dostałam ropnego zapalenia zatok. Lekarz zabronił mi unikać dodatkowego ciepła, ponieważ zaczęła mi krew z nosa lecieć. kataru nie..