Utrata świadomości

Echo serca - Str. 50

.. ...że moje ja to nazywam utrata świadomości na kilka minut jest pochodzenia od serca ..jakies niedokrwienie itp ??( towarzyszą temu drgawki i skócze ręki prawej ..zawsze ten sam ból..budze sie osłabiona mięśnie mnie bolą i chwila musi minąć zanim dotrze do mnie co sie stało ..dodam że te..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 581

.. ...zawał ,wylew kończy się utratą świadomości a panika przy zawale nie pobudza tylko osłabia.I że skoro mnie nosi i mam siłę wstać i latać jak oparzony w panice to spoko.mojemu sercu nic nie jest.Tylko organizm dowala mi adrenaliną.Wytłumaczyłą również ,że często kołatanie jest efektem..

Potas - czemu go tak mało? - Str. 2

.. ...zasłabnięcia oraz omdlenia z utratą świadomości. Dwa lata temu nie stwierdzono żadnej przyczyny organicznej, a poziom potasu wynosił 3,4. Niedawno zasłabłam, a na następny dzień będąc w przychodni straciłam przytomność i zabrało mnie pogotowie, wszystkie wyniki były w porządku oprócz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...)stany omdleniowe bez utraty świadomości, ale z drętwieniem rąk nóg ust i kółko na brzuchu. Przy tym czułam sie słabo i miałam kołatatanie serca. Lekarz określił to jako tężyczkowe objawy. Takie objawy mogą przypominać - padaczkę - stąd eeg - tężyczkę - hipokalemię - PFO - nerwicę póki..

Niepokojące objawy, duszność, wysokie tętno i skoki cośnienia

.. ...jakiegoś roku,osłabnięcia i utraty świadomości miałam do tego stopnia ze 2 razy na pogotowiu wylądowałam raz byłam przewozona karetką z jednego szpitala do drugiego bo tak fatalnie sie czułam,podawali mi tlen bo miałam wrazenie ze zaraz przestane oddychać.To właśnie jest nerwica,nieraz..

Nerwica lękowa i dodatkowe skurcze

.. ...z jedno sekundowymi utratami świadomości lub gdy przespałem się w ciągu dnia na godzinkę to tez nie było wesoło ). leczyłem się do 27 roku życia aby wyjść z padaczki i udało się!! super : ) Bralem Xanax i pomógł.. wszystko było dobrze po jakimś roku po zaprzestaniu brania Xanaxu zaczęły..

Niedobór potasu - Str. 2

.. ...kończyny i miałam momenty utraty świadomości, uciekały mi słowa, fakty...i tak się zastanawiam czy to jeszcze nie coś innego...? Jakaś niedokrwistość...? Sama nie wiem... Obecnie jestem w trakcie badań w poradni neurologicznej...bo na szpital się nie zgodziłam, z przyczyn..

Dodatkowe skurcze - Str. 71

.. ...piersiowej oraz częściowa utrata świadomości - wydawało mnie się, że to koniec.Lekarz z pogotowia,po zbadaniu i przeprowadzonym wywiadzie zadał zaskakujące dla mnie pytanie - jak długo leczę się na nerwicę? Teraz po latach wiem na pewno, że miałam wiele szczęścia,że właśnie ten lekarz..

Różnice między omdleniem a utratą przytomności

.. ...roznic miedzy omdleniem a utrata przytomnosci jest mi to bardzo potrzebne...jesli ktos wie prosze o odp. witam! różnica jest prosta: omdlenie to krótkotrwała ( do 3 - 5min. ) utrata przytomności ( w tym rzecz jasna świadomości ) spowodowana krótkotrwałym niedotlenieniem mózgu -..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 209

.. ...wylew do krótkotrwałej utraty świadomości. Boi sie też, czy nie będzie miało przerzutów. Obecnie co dwa dni albo jeździ do szpitala albo wzywana jest karetka. To krótka historia - przyczyny innych dolegliwości. Pytanie - czy to moze byc nerwica? depresja? Dziecko ma najczęściej wieczorem..

Dodatkowe skurcze nadkomorowe

.. ...doszło omdlenie a później utrata świadomości, zupełne zdrętwienie ręki która do tego zrobiła się sina i tak koszmarne zawroty głowy...lekarz na pogotowiu na podstawie EKG stwierdził, że mam serce jak dzwon i że powinnam zażywać ASMAG dziś kolejne EKG już u innego lekarza wykazało..

Różne wyniki pomiarów tętna

.. ...zwiazku z omdleniami bez utraty świadomości ( typowo tężyczkowe objawy ale bez spadku wapnia... ) w czerwcu i lipcu br oraz ogólnie ciągłym złym samopoczuciem od czerwca aż do dzisiaj, przebadałam się w szpitalu gdzie stwierdzono u mnie tachykardie zatokową z zaburzeniami repolaryzacji (..

Wyniki Holtera - jaka interpretacja?

.. ...głowy cząstych upadków utraty świadomości.Rok temu miał wsczepiony rozrusznik i od tego czasu jest jeszcze gorzej. Ma coraz większe zawroty nie większość czasu spedza na kanapie niechce nigdzie wychodzić i twierdzi, że czuje sie coraz gorzej. Ostatnie badanie holtera iglica - pobudzenie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 948

.. ...miała zemdleć, taka utrata świadomości, utrata kontroli nad własną sobą to zaczęłam się martwić, tym bardziej że nasilało się to na WF. W innych miejscach jakoś sobie z tym radzę, walczę. Ale na tym WF, gdy jesteśmy na dużej sali i mam przebiec jakiś kawałek drogi - to koszmar. Może..

Wysokie ciśnienie dochodzące czasami do 160/90

.. ...problemem, którym są utraty świadomości i słaba koncentracja ( lekarz stwierdził że to nic poważnego i z wiekiem minie ) Niepokoi mnie jednak wysokie ciśnienie dochodzące czasami do 160/90 i puls przewaznie powyzej 100. Może to być spowodowane moją nerwową naturą?? Jestem dość szczupły i..

Nerwica w ciąży - Str. 71

.. ...szpitala bo najgorsza była utrata świadomości to straszne uczucie jakbym śniła. Lekarze rozkładali ręce. Wszystkie badania wychodziły ok. Stopniowo objawy jednak ustępowały, a dzidziuś urodził się zdrowy. Moja mam wyczytała gdzieś kiedyś w jakiś gazecie, że jak dziecko jest płci żeńskiej..

Dalsze postąpienia po udarze mózgu

.. ...gwałtownie pogorszył - utrata świadomości. Lekarze twierdzą,że choroba ( w tym zmiany miażdżycowe ) postępują i nie ma już szansy na wyzdrowienie? Czy ktoś się spotkał z taki przypadkiem? Czy jest jeszcze jakaś szansa? mam nadzieje,ze jest prowadzona caly czas rehabilitacja?? która tak..

Dalsze postąpienia po udarze mózgu - Str. 3

.. ...wymioty, następnie powolna utrata mowy ( dało się zrozoumiec jedynie pojedyncze słowa ), problemy z jedzeniem ( karmienie kroplówką lub sondą ), makabryczne wychudzenie ciała, stany lękowe i coraz większa sennośc...Były też momenty utraty świadomości, braku kontaktu z chorym...Nie wiem,..

Pieczenie głowy - czy ktoś tak ma?

.. ...typu: nudności, wymioty, utratę świadomości, niedowład, zaburzenie widzenia. Tak czy siak wiadomo, że pierwszą rzeczą jest udanie się na kompleksowe badania. Jednak uważam, że w Twoim przypadku to może być spowodowane odcinkiem szyjnym. Witaj sevilla ja mam też pieczenie głowy...i wiele..

Wyniki badań krwi, niski cholesterol

.. ...dziwnym incydencie z utratą świadomości i pobudzeniem psychoruchowym włącznie. Lekarz stwierdził, że muszę zbadać sobie wątrobę dokładnie, bo ten niski cholesterol nie jest normalny. Dodam, że mam stłuszczoną wątrobę. Staram się dbać o dietę, i wyniki ( aspat i alat są teraz ok ) ale..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca - Str. 2

.. ...zaschniętym gardłem i prawie utrata świadomości. Absolutnie nie potrafię się sama uspokoić, Pomaga mi tylko Xanax i to niestety ostatnio coraz większa dawka. Zastanawiam się czy objawy się nie nasilają i czy nie jest to czasami zawał serca ( mam 36 lat ). Wstydzę się wzywać karetke..

Nerwica lękowa - czy ją posiadam?

.. ...tylko ból brzucha i utratę świadomości ( tak jak by mnie to wszystko co mnie otacza nie dotyczyło ) ale bardzo rzadko. Ja nie bylem jeszcze nigdy u psychiatry z moim problemem bo jakoś daje rade ale ostatnio zauważyłem pogorszenie dlatego napisałem tu. Ja radze nie myśleć o sobie..

Żółty stolec, problemy gastryczne, osłabienie

.. ...prowadząc do całkowitej utraty świadomości i demencji. Atak tych dwuch chorób jednocześnie praktycznie nie daje szans na skuteczne wyleczenie można jedynie spowalniać postępującą chorobę. Owżodzenia zewnętrzne to tylko jeden z objawów. Dużo bardziej niebezpieczne to owżodzenie organów..

Jak radzicie sobie z nerwica lękową?

.. ...skupienie i przeciw utratą świadomości... Staram się myśleć pozytywnie, ale jakoś mi nie wychodzi, ciągle jestem troche poddenerwowana coś takiego jakby niepokój, rozmawiałm z mamą i w sumie takie rozmowy mi dużo dają, ale tylko na chwile bo później jakoś znowu mnie te lęki łapią ... a..

Omdlenia i utrata świadomości, wysokie tętno, arytmia serca?

.. Choruje juz na nadcisnienie 3 lata conajmniej, mam 16 lat. teraz mialem tydzien ostrej zabawy, o tak to nazwe. no i wszytstko bylo dobrze do piatku, kiedy zaczełem mieć omdlenia. Myślałem ze to przez nadcisnienie, wiec poszedlem spac. Wstałem w sobote i wszytstko okej. Po jakis dwoch godzinach potworne..

Zawroty głowy, przemęczenie itp.

.. ...się w stanie takiej utraty świadomości. Jednak wiem co się dzieje w okół mnie i nigdy nie zemdlałem. Jest to coś takiego jakbym myślami był gdzie indziej a ciałem np. w moim domu ^^ - Raz na jakiś czas czuję leciutkie ukłucie w klatce piersiowej( kiedyś zdarzało się to bardzo często..

Nerwica, padaczka czy nic z tych rzeczy?

.. ...dziwne objawy. Tak jakby utraty świadomości. Przez ok. miesiąc miałam spokój, ale znów się pojawiły. To zupełnie tak, jakbym nie była sobą. Można mnie wtedy ciąć, bić a ja i tak nic nie czuje, co gorsza nie wiem wtedy co mówię. Zazwyczaj dzieje się to, gdy się stresuję. Po takim *..

Drętwieje mi prawa ręka i tracę świadomość!!!

.. ...zdarzenia . chwilowa utrata widzenia może mieć przyczynę niedokrwienną[zwężone naczynia miażdżycowe,spadek ciśnienia...].Przeczytaj w internecie:,,chwilowa utrata wzroku * * .Może to coś ci podpowie.Dobrze zbadać cholesterol,przepływy w tętnicach szyjnych,a jeśli trzeba będzie to..

Proszę o pomoc !

.. ...objawy to: zawroty głowy, utrata świadomości, drgawki. Co jakiś czas mam pewne ,,ataki * tzn. gdy przebywam w oswietlonym pomieszczeniu,lub gdy ra glosna muzyka ( np. dyskoteka, wesele itd. ), lub siedze w jakims miejscu za dlugo zaczyna sie cos podobnego do powolnej agonii: nie wiem..