Utrata szczęścia

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 656

.. ...silne pocenie się i utrata wagi? Pytam o to, bo ojciec mojej koleżanki miał takie dolegliwości, a poza tym, tak jak Ty, bóle pleców i swędzenie całego ciała. Okazało się że to jakaś choroba węzłów chłonnych, na szczęście została wcześnie wykryta i całkowicie wyleczona. Nie wiem dokładnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 968

.. ...Koszmarne rozmyślania o utraconym czasie i śmierci która jest tu wyrokiem. Autor ksiązki dał mi wiarę w potęge ludzkiego umysłu. Przetrwałam koszmar oczekiwań dzięki niej. Wyniki na szczęście były dobre. Teraz wiem, że mam nerwicę i ataki powodują różne dolegliwości, przypominające nawet..

Dodatkowe skurcze - Str. 71

.. ...piersiowej oraz częściowa utrata świadomości - wydawało mnie się, że to koniec.Lekarz z pogotowia,po zbadaniu i przeprowadzonym wywiadzie zadał zaskakujące dla mnie pytanie - jak długo leczę się na nerwicę? Teraz po latach wiem na pewno, że miałam wiele szczęścia,że właśnie ten lekarz..

Dodatkowe skurcze - Str. 231

.. ...który jeszcze dodatkowo utrafi z odpowiednią terapią. Ja miałem to szczęście że był to tak naprawdę drugi lekarz. Fakt, trochę tego póki co łykam, trochę zmieniłem swój tryb życia ( więcej ruchu ) ale mam święty spokój, żyję normalnie tak jak kiedyś, nie boję się wyjść z domu, iść na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 702

.. ...jest taka ,że ciężko utrafić za pierwszym razem na te odpowiednie dla swojego organizmu.Jeśli się komuś to udało to może mówić o prawdziwym szczęściu.Ze mną było okropnie,nie tolerowałam wielu z nich a wiele odrzuciłam sam z powodu skutków ubocznych jakie za sobą niosły. Nie zgadałam się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1226

.. ...więcej? Życzę Ci dobrego jutra, przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu, dużo czasu, pewności siebie! No i zawsze super humoru !!!! wszystkiego najlepszego!!! _____________$$$$$$$ ______$$$___$$$$$$$$$___$$$ ____$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$$ ___$$$$$$$$__$$$$$$$__$$$$$$$$..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1282

.. ...swiadomości też nie utraciłem... Pojechałem na pogotowie, - było na szczęście blisko, zrobili mi EKG, zmierzyli ciśnienie 170/90, po pół godzinie już 120/80 pobrali krew i .... wyszło wszystko w porządku. No ... może oprócz potasu - był na dolnej granicy. Ale fakt - była godzina 13:00..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 66

.. ...pozwolić by tę nadzieję utracić..... I szczęście całe , że powraca jednak w ciężkich chwilach , a ja już przyzwyczaiłam się , że czasami tak bywa..... Ot taka osobista południowa refleksja ... Miłego dnia i pozdrowionka dla Was przesyłam po cieplutkich promyczkach słonka , które tu do..