Valerin mite

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 554

.. ...to mi bardzo pomaga , valerin mite i staram sie walczyć z tymi lękami ...mam dni kiedy sie śmieje z tych cholernych napadów lęku , kiedy wszystko jest dla mnie proste i łatwe do realizacji i tych dni jest więcej , juz więcej ... wraz z nastaniem wiosny poprawia mi sie nastawienie do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 556

.. ...normie.... Witajcie.Ja biore valerin mite( tez jest z magnezem ) , mi pomaga! do tego codziennie biore 1 tabletke tj.200mg magnezu Krugera rozpuszczającego w wodzie z witamina b6 - kupuje go tylko w Niemczech( jest na allegro,i tani ). I do tego dodatkowo 1 tabletke 100mg magnezu ale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 601

.. ...witaminami.Czasami biore valerin mite. Nie biore bo to mi nic nie da, oczywiscie magnez jak najbardziej bo miałam niedobory od silnego stresu.Juz biore go od pół roku i faktycznie mam o wiele mniejsze stresy,mam duzo cierpliwosci i nie panikuje,potrafie sie wyciszyc i rozmawiac z sobą. A..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 40

.. ...tygodniu sięgnełem po valerin - mite pomaga uspokaja ataki ale na drugi dzień jest ok macie możę jakieś pomysły jak na start to skutecznie zwalczać pozdrawiam grzesiek odezwij się! No właśnie co sie z Tobą dzieje!!! Mam wielką prośbę chyba nie zostaje mi nic innego jak wybrać sie do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 110

.. ...pije melise i lykam valerin mite zle sie czuje juz bylo dobrze 2 tygodnie swietnie sie czulam ale znowu zaczyna sie szybkie bicie przyspieszony puls jakm by ktos scisnol mnie za gardlo zaczelo sie we wrzesniu kiedy cala zesztywnialam myslalam ze mam wylew okazalo sie ze to byl atak..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...wysilku ? mi pomaga valerin mite jes tez forte i wszystlo sie uspokaja Witam! Zostałem skierowany do szpitala na oddz.kardiologiczny,gdzie stwierdzono u mnie zapalenie miesnia sercowego,wiec niezbyt ciekawie.Zaczelo sie zapaleniem pluc a z tego wynikło zap.mieś.serc.pozdrawiam a ja mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 341

.. ...to mi bardzo pomaga , valerin mite i staram sie walczyć z tymi lękami ...mam dni kiedy sie śmieje z tych cholernych napadów lęku , kiedy wszystko jest dla mnie proste i łatwe do realizacji i tych dni jest więcej , juz więcej ... wraz z nastaniem wiosny poprawia mi sie nastawienie do..

Nerwica w ciąży - Str. 222

.. ...piję melise i zażywam Valerin mite czuje że jest lepiej Polecam wam bo może takie najbardziej proste środki są najbardziej skuteczne jestem w ciąży i w związku z tym przeżyłam dużo nerwowych sytuacji staram sie jakoś uspokoić żeby nie zaszkodzić dziecku za miesiąc wychodze za mąż co jest..

Nerwica w ciąży - Str. 230

.. ...melisy i wziełam dwa valeriny mite = teraz mam wyrzuty, bo może zaszkodziłam dziecku. Do pralinki - czytam twoje posty i mamy wiele wspólnego. JA TEŻ WYNAJDUJE SOBIE RÓŻNE CHOROBY, WYSTARCZY MAŁY BÓL A JA JUŻ UMIERAM.Latam po lekarzach i na siłę szukam. Jak tylko mnie coś zaboli,..