Vinpoton

Winpocetyna (Cavinton, Viecbrol, Vinpocetine, Vinpoton)

.. ...powodować przyspieszenie akcji serca jako odruch na chwilowy spadek ciśnienia. Preparaty zawierające winpocetynę dostępne w Polsce ( za indexem leków MP 2007 ): Cavinton, Viecbrol, Vinpocetine, Vinpoton...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 200

.. ...dostałem tabletki o nazwie vinpoton i Hydroxyzinum VP a od kardiologa lek o nazwie Afobam czy ktos z was ma stycznosc z takimi lekami bo wyleciało mi z głowy zapytac kardiologa tzn niepowiedziałem o tych lekach które dostałem od neurologa i niewiem które brac a wiec prosze o jakie..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...zaworty polvertic i vinpoton, jednak nie przechodzilo i bylem nawet u 3 neurologow ktorzy po krotkim badaniu mowili zebym nadal bral leki bo wszystko jest ok. zawroty nie przechodzily, dodatkowo wykryto nadcisnienie ( 160/110 ) wiec kolejne leki doszly: lozap i diuresin. ok lutego..

Ciągły stres, strach przed zatrzymaniem serca

.. ...zalecil mi branie lekow vinpoton diclac myolastan i oszczedny tryb rzycia gdysz ja boje sie wyjsc na ulice caly czas jestem w strachu niewiem czy to przez te serce mi sie tak dzieje nic mnie juz nie cieszy bralam juz tyle lekow zadne z nich mi nie pomagaja caly czas placze nocami juz..

Niskociśnieniowiec cukrzyk zawałowiec - mieszanka leków

.. ...Prestarium Atrum Effox Vinpoton Diuresin sr Formetic Kasiu mam podobny problem ale z moją mamą 73 lata.Leki które miały jej pomóc doprowadziły do zatrucia organizmu i alergi. Jest nadciśnieniowcem ,choroba wieńcwa .żylaki.A leki każdy z innej półki .Czy któryś lekarz przejmuje się..

Niedobór magnezu czy coś poważniejszego?

.. ...nootropil 1200 mg 2x1 + Vinpoton 3x1 i po 2 tyg przyjmowania nie czuje poprawy, podobnie jak po memotropilu mniejszej dawce 800 mg którego brałem ok 3 - 4 tygodni. Dla wszystkiego zrobiłem jeszcze RTG dolnego odc. pleców, ponieważ ok pół roku temu miałem nieprzyjemny epizod z rwą..