Vivace lek

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Polpril, Ramicor, Tritace, Vivace ). Inhibitor reniny - aliskiren i antagonisty receptora angiotensyny również blokują układ RAAS. Do ostatniej grupy zaliczamy m.in. losartan ( Cozaar, Lakea, Lorista, Lozap, Losacor, Losartic, Xartan ) i irbesartan ( Aprovel ). Antagonisty kanałów..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 586

.. ...przepisał mi Polocard , Vivace i Promolan.Jak sądzicie czy przy ciśnieniu 120/100 jest wskazane branie leku Vivace i czy przy Promolanie nie ma jakiś senności lub coś w tym stylu ?ponieważ jestem teraz sama z 3 letnią córeczką bo mąż jest zagranicą.Z góry dziekuję za odpowiedz Jaki..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa

.. ...sercowego.Bierze kilka leków,m.in.Vivacor.Gdy dowiedzieliśmy się o chorobie akcja wyrzutowa wynosiła 16%,teraz jest ok 40.Dwa lata non stop na lekach. vivakor to jeden z podstawowych leków w tej chorobie moj mąż też go brał obecnie bierze dilatrend jest to ten sam lek ale zagraniczny..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 4

.. ...biore miedzy innymi vivacor a tak leki jak wszyscy moja frakcja to 35 proche mi sie serce powiekszyło ostatnio ale mam nadzieje ze to przejściowe życze wszystkim dużo radości bo wiem co ta choroba robi ze środkiem człowieka pozdrawiam chciałabym aby ktoś napisał kto leczy się w..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 7

.. ...obserwację. Do tej pory biorę Vivacor.Spironol.Tritace i Acard. Jest dobrze, wszystko oprócz ciśnienia. Jeżeli ktoś chciałby zapoznać się z historią mojej choroby, lekarzami itp. to z chęcią wyśle @ całą dokumentację. Może będzie przydatna w leczeniu. Mój mail: pawel.dabrowski@plusnet.pl..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 9

.. ...leki digoksin spironol vivakor atacand i owszem kontroluje potas ale co ja wiem i to zaznaczam bo lekarzem nie jestem to małe jest prawdopodobieństwo przedawkowania potasu w organizmie już szybciej jest możliwy niedobór ale to też jest nie dobrze ponieważ to powoduje nierówne bicie serca..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 293

.. ...oprocz Beta 50 ZK,biore Vivace5 2 x dziennie i 1 pramolan na uspokojenie,do tego magnez b6.Mam nadzieje ze Beta 50 ZK w koncu mi lekarz odlozy,i nie bedzie mni potrzebny.Kazdy ma szanse na wyjscie z choroby.KAZDY.Ja tez w to nie wierzylem...ale teraz zaczalem... ...i jeszcze..

Czy nie zadużo leków na nadciśnienie na raz?

.. ...1,5 ( Indapamidium ) - Vivace 10 ( Ramiprilum ) Mówił ,że * przez pierwszy miesiąc stosować oba , potem się zobaczy * Trochę niepokoi mnie to , czy nie za dużo tego na raz ? Tym bardziej ,że przepisany Vivace jest najmocniejszy ( 10mg ) z grupy, a zarazem to jakaś nowość. Narazie..

vivacor

.. ...słyszalam ze lek o nazwie vivacor * odbudowuje * serce po zawale,dodam ze mama ma ostra niewydolnosc w stanie spoczynku. A leki,ktore mama przyjmuje to vivacor 12,3 3 x dzienie po 1/2 tableki ,acloton 2xdz.po 1 furosemid 1 co drugi dzien ( WCZESNIEJ BYL 3X DZ PO 1 ),efoxx long 75 ,..

Grota solna o ostra niewydolność serca

.. ...rozmawiałyśmy ( chyba o leku Vivacor ) Ja nie mam aż takich problemów jak Twoja mama , ani też moja przyjaciólka ( która bierze ten lek ) obie chodzimy do groty - czujemy się dobrze !W przypadku Twojej mamy jednak byłabym ostrożna - zapytaj ! nawet rodzinny powinien Ci odpowiedzieć..

Betaloc ZOK - czy ktoś z was to zażywa? - Str. 3

.. ...ostatni pomysł zamiany na vivacor też był nienajlepszy ) dlatego dziwię się Tobie * Piwonio * , że tak ostro krytykujesz nas za to, że jesteśmy poprostu ludźmi, którzy poprzez zadawanie pytań wykazują raczej zdrowe myślenie niż głupotę jak to określiłaś. Wydaje mi się, że jeśli w ulotce..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa i jestem nerwowy, wszystko mnie drażni

.. ...stymulator,zapisano vivacor6.25,2razy dziennie oraz lorista50,1raz dziennie.chorowałem wtedy 3 miesiące i wróciłem do pracy, jednak lekarz rodzinny przekonał mnie że z tą chorobą nie ma żartów, tym bardziej,że pracowałem jako kierowca ciężarówki.Moja EF40%,oraz cukrzyca typu 2( biorę..

Ramipril

.. ...Mitrip, Piramil, Ramicor, Vivace. Może to swiadczyć jedynie o skuteczności tego leku bo wiele firm chce zrobić * kasę * na jego produkcji. Ja osobiście pozostaję przy Tritace i nie będę eksperymentował z moim organizmem. Jeden sprawdzony niewiele droższy i to wystarczy. Jest on bardzo..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1057

.. ...podlodze , na kregoslupa vivat , nerwosole popijam jak drinki przed snem . norki bazuja na starych jak swiat moich badaniach ,oprocz standardowych serca cisnienia i krwi .najgorsze jest to ,ze powoli wstyd mi do szpitala sie meldowac w stanie maxxymalnego niedysponowania,gdyz wyczuwam..

Nagłe zatrzymanie akcji serca po zawale i bypassach

.. ...dostal, to z sercowych Vivacor ,Cyllt 75 i Effox Long 75.Bez NITROGLICERYNY jednak nie moze sie nigdzie ruszyc.Teraz maja probowac dostac sie do tego zapchanego by - passa przez lewa reke,ale to b.duze ryzyko. Prosilabym o odpowiedz lekarza,bo nie wiem co dalej robici oczywiscie o opinie..

Infekcyjne zapalenie wsierdzia sercowego - Str. 2

.. ...ratiopharm ( miał zapisany Vivaco, ale pewnie nie bylo go w aptece ) 2x1tab., Tritace 1x1/2 tabl wieczorem ( wczoraj sie pomylil - wziął całą ), Furosemid 40mg 1x1 tabl, Spironol 100 1x1 tabl. Cały czas ma ciśnienie ponizej 100 Niedociśnienie może być w tym przypadku skutkiem zażywania..

Różnica pomiędzy ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym a bisocard

.. ...nadciśnienie, np. captopril, vivace lub jego polski odpowiednik polpril - te leki pulsu nie obniżają. Tyle moich przemyśleń. Powodzenia! a co myślicie o tak dużej różnicy pomiędzy ciśnieniem rozkurczowym a skurczowym ? ja mam bardzo siedzący tryb życia, od tygodnia zacząłem ćwiczyć w..

Wysokie ciśnienie i niski puls

.. ...leku,pozdrawiam może Captopril, Vivace ( Polpril ). dilzem znajdz sobie chlopa a nie szukaj lekuw mysza jaki dzieciak takich ludzi jak Ty nie pyjają o zdanie lekuw pisze sie przez * ó * leków analfabeto..

Uczulenie o leków? przyjmowanych po zawale serca

.. ...następujące lekarstwa: Vivacor 6,25 2x1 Valsacor 40 mg 2x1 Furosemid 40 mg 2x3 spironol 50 mg 1x1 Torvacard 40 mg 1x1 Polocard 1x1 Od jakiegoś czasu ma straszne uczulenie domniemam że to może od leków tylko teraz od którego, a po za tym co robić jak te leki musi zażywać. Lekarz rodzinny..

Słabe serce, leki, koenzym Q10

.. ...bierze następujące leki: VIVACE 10mg BISOPROMERECK 5mg POLOCARD 150mg EFFOX LONG 50mg LANZUL 30mg BETASERC 24mg RANIGAST 150mg LORISTA 50mg Mam pytanie czy do takiego zestawu leków mozna dołożyć koenzym Q10, który jest składnikiem mającym nieocenione właściwości dla dobrego..

Nadciśnienie 220/160 przy regularnym braniu leków

.. ...rano: Bisocard 5mg, Vivace 10 mg i Hydrochlorothiazidum 12mg; wieczorem Amlozek 10 mg i Bisocard 2,5 mg. Przy tych proporcjach leków ciśnienie w miare się unormowało - osiągało wartości w granicach 120 - 140/70 - 90, jednak nie trwało to zbyt dlugo. Po 1,5 miesiąca leki tak jakby..

Vivacor a alkohol

.. ...nadciśnieniem i od dziś biorę Vivacor 2x dziennie. Jaki Ten lek ma wpływ na zachowanie organizmu podczas spożywania alkoholu? Resztę przeczytałem z ulotki wiec nie pytam. Pozdrawiam chany,jak się ma nadciśnienie,to nie pije się kawy ,alkoholu i nie pali papierosów.Napisz,ile ważysz i ile..

D-dimery

.. ...3 tys.Obecnie biorę VIVACOR 6,25mg 2 razy dziennie po 1/2 tab. dzisiaj w aptece polecono mi POLOCARD, ale nie wiem czy mogę łączyć te dwa leki i co robić w kierunku d - dimerów żaden lekarz nie bardzo się tym interesuje. Jeśli ktoś bedzie mógł mi pomóc to bardzo proszę o radę. witaj. Ja..

Konsulatacja

.. ...20mg 1tab./wieczorem - Vivacor 6,25mg 2x1/2 - Co - Prestarium 5/5 1x1 - Furosemidum 1 - 0 - 1/2 - Kalipoz prol. 2x1 - Verospiron 50mg 1x1 - Ins. Mixtard30 rano 34j. wieczorem 18j. - doxepin 25mg 3x1 - amlozek 10mg 1x1 Podane leki są adekwatne do schorzeń,jednak nie jestem lekarzem,wiec..