W brzuchu pulsowanie

Pulsowanie brzucha

Pulsowanie brzucha

.. ...wyczuwalne pod powłokami brzucha może, ale nie musi, być objawem chorobowym. Wszystko zależy od budowy ciała człowieka. Anatomicznie, przez jamę brzuszną, mniej więcej wzdłuż lewego brzegu kręgosłupa, przebiega odcinek brzuszny aorty. Arta, jak każda tętnica, pulsuje zgodnie z rytmem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 12

.. ...pulsowania górnej okolicy brzucha. Zawsze zależy nam jednak na nauce odczuwania bicia serca, a nie bicia swojego pulsu, czy pulsowania tętnicy szyjnej. Niektórzy uważają, że ćwiczenia tego nie powinny wykonywać osoby o nastawieniu hipochondrycznym. Wsłuchiwanie się w bicie własnego serca..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...Zznam takie pulsowanie w brzuchu. Na tym to sie nie konczy, dochodzi, napięcie ogólne, bywa ze arytmia, głowa jak z waty, rozkojarzenie itd. W dalszym etapie pulsowanie zanika, ponieważ powstaje takie npiecie, ze wszystko blokuje. To jest nie do zniesienia. To podobno zablokowana emocja,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...pulsowanie w nogach, brzuchu, plecach ( chyba skurcze mięśni? ). Nie jest to pulsowanie * tętnicze * , odbywa się w innym, szybszym i mniej regularnym tempie. Zdarzają się też uderzenia gorąca, gorące uszy, ogólne * rozpalenie * . Na co dzień mam tętno w okolicach 90 - 100, zdarza się,..

Pulsowanie w brzuchu

.. ...co się dzieje z moim brzuchem. Od kilku dni nieustanie pulsuje mi on. Tzn. bardzo wyraźnie wyczówalne są ruchy tętnicze. Można wręcz usiąść i obserwować jak mi wszystko podskakuje w określonym pulsacyjnym rytmie. Stwierdzam, iż zaczyna mnie to drażnić i czuję pewien dyskomfort..

Pulsowanie w brzuchu - Str. 2

.. ...Ja również odczuwam w swoim brzuchu pulsowanie.Jakieś pół roku temu przez dwa dni bolał mnie brzuch.I nie był to ból od żołądka. Mama mówiła żę to bóle wzrostowe i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że gdy bóle mi przeszly zacząłem odczuwać w brzuchu pulsowanie które odczuwam do..

Pulsowanie w brzuchu - Str. 3

.. ...tarczyca do pulsowania w brzuchu??Pozdrawiam; ) ) Nie wiem. Ale przy niedoczynności tarczycy podobno często występuje stłuszczenie wątroby ( przez to, że źle ona wtedy metabolizuje tłuszcze ). Więc może te ruchy mają coś z nią wspólnego...? O widzisz nie wiedziałam tego...podczas wyników..

Pulsowanie w brzuchu - Str. 4

.. ...kilku dni pulsuje mi w brzuchu. Tzn tak jakby kopie. Zdarza się to co jakis czas w roznej stornie brzucha. nigdy nie mialam czegos takiego. Jakis czas temu robilam sobie USG i wszystko mam supeer.Miesiąc temu wzielam tabletke wczesnoporonna, ale dostalam juz okres po niej wiec nie moge..

Dodatkowe skurcze - Str. 310

.. ...bo zawsze zasypiam na brzuchu i czuje bicie serca i pulsowanie w tętnicach szyjnych.w innej pozycji nie zasnę i to jest problem .jeszcze jedno pytanie czasami w trakcie zasypiania budzi mnie uczucie spadania lub coś takiego jak w windzie jak szybko rusza do góry.wtedy budzę się i siadam..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...sercem, nerwicą, bólami w brzuchu, plecach, pulsowaniem w skroniach, krwawieniem z nosa, drgawkami, dreszczami, wieczorną gorączką, apatią, depresją, zawrotami głowy, szumem w uszach, kołataniem serca, rozrywaniem w klatce, drętwieniem rąk, kłuciem w piersi, ciągłymi przeziębieniami,..

Nadmierne tętnienie

.. ...czuję bicie serca w brzuchu i pod mostkiem widze pulsowanie. Nawet jak czytam książke to cała sie rusza w rytm serca .Też macie takie objawy?Pozdrawiam witam.Mam 34 lata,od ok.dziesięciu lat wiem ,ze mam wade serca _niedomykalność zastawki aortalnej z poszerzoną częścią wstępująca aorty..

Pulsowanie brzucha z prawej strony w rytm bicia serca

.. ...tygodnia czuje pulsowanie brzucha po prawej stronie tuz pod zebrami moje serce kolacze strasznie mocno jestem nie spokojny przeszkadza mi to coraz bardziej czuje to jak siedze stoje nie odczowam jak ide. Wyczytalem ze moze to byc tetniak wiec udalem sie na USG wynik super wszystko ok..

Pulsujący brzuch i powiększający się w okolicy pękpa

.. ...objawem jest pulsujący brzuch,a na dodatek jest powiększony w okolicy pępka.Najbardziej czuć to pulsowanie podczas ćwiczen i gdy leże. Co to może być ? mam dopiero 16 lat .Jestem osobą szczupłą i łatwo było to zauważyć.Czy ktoś może miał takie objawy i może mi pomóc ? Prosze i dziękuje :..

Wzrost wartości pulsu gdy wstaje lub siadam

.. ...Pozostale objawy to: bole brzucha w srodkowej czesci ( w okolicy splotu slonecznego ), puste odbijanie, bole glowy, odczuwanie pulsowania w roznych czesciach ciala, szczegolnie w pozycji lezacej czuje jak mi wszystko pulsuje, poszerzeniu ulegly zyly, na dloniach szyji, stopach, pod..