Wahania ciśnienia

Senność

Senność

.. ...senność, gdy możemy ją bez wahania przypisać zmęczeniu, późnym godzinom wieczornym czy np. obfitemu posiłkowi. Może także stanowić objaw obniżenia się wartości ciśnienia tętniczego, w pewnych granicach jest to zależne od pogody. Jeśli jednak senność dokucza nam niezależnie od tego, ile..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 29

.. ...Ciebie, z niewielkimi wahaniami. Już nawet myslałam, czy ja jeszcze żyję? Ale chyba da się z takim żyć. Dowodem to, że nadal piszę: ) A może te ciśnieniomierze są tak pokopane jak my, za przeproszeniem? Ja mierzę takim z tesco, to możliwe: )MAŁA! Na śmierć zapomniałam, że Ty z dala od..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 950

.. ...przy nerwicy sa czeste wahania ciśnienia??? bo dzis wieczorem głowa mnie strasznie bolała i zle sie czułam zmierzyłam sobie cisnienie raz miałam 125/81a raz 109/67 puls 75 powiedzdcie mi czy ten pomiar jest własciwy... bardzo prosze o szybka odpowiedz = ) Nie wiem jak o wyglada u innych,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 87

.. ...nasilają wraz z dużymi wahaniami ciśnienia atmosferycznego Masakra juz mi rece odpadaja ja jak prasuje to zawsze dolka lapie pierwszy atak mialam przy prasowaniu :/ jeszcze na dodatek szef mojego chlopaka mnie wkurzyl mam wrazenie ze On ma niskie mniemanie o kobietach traktuje mnie..

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...na tle nerwicowym ) wahania rytmu serca i kardiolog dał mi Isoptin SR 120 na uspokojenie i wyrównanie jego pracy, biorę go raz dziennie rano i w razie tych nagłych skoków Isoptin 40. Dodatkowo na uspokojenie ośrodkowego układu nerwowego biorę na noc Rudotel. Obowiązkowo 3 razy dziennie..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa?

.. ...nocy,problem z sercem,doszło wahanie ciśnienia oraz bóle łydek i opuchlizna w kostkach. Bezsenność,bezdech/może już nie tak częsty ale ok.3 razy w nocy/,częstomocz itd. Coś było nie tak.Czułam,że leki nie działają.Zainteresowałam się dietą dr Kwaśniewskiego.Ściągnęłam z internetu książki..

Niskie ciśnienie, wysoki puls serca a operacja plastyczna

.. ...mam niskie z małymi wahaniami ok 95/55 . Czy te niskie ciśnienie i wysoki puls serca może byc przeciwskazaniem do operacji? Nie wiem...dzisiaj mierzyłam ciśnienie, dalej niskie, ale puls był w normie... Poradźcie proszę! Nikt nic nie wie na ten temat...??? : - ( nie Jednorazowe EKG o..

Dodatkowe skurcze i napady czestoskurczu a paroksetyna

.. ...najwyżej mogą występować wahania ciśnienia. Byc moze to zbieg okolicznosci. Czy ktos domysla sie co mogloby byc przyczyna takich zaburzen? Czy faktycznie to tylko nerwy? czasami nie ma samej przyczyny. szczerze to nie wiadomo skąd się takie zaburzenia biorą. no zazwyczaj jest to..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 18

.. ...dopadły mnie gwałtowne wahania ciśnienia zakończone niestety migotaniem i umiarawianiem w szpitalu czuję się znowu niepewnie. Serce zachowuje się niestabilnie i w każdej chwili znowu może zacząć migać. Coś się wyraźnie zepsuło. Zauważyłem, że po ablacji źle znoszę każdy wysiłek i to nie..

Pytanie do osób cierpiących na częstoskurcze - Str. 2

.. ...się źle przy dużych wahaniach ciśnienia atmosferycznego, częstych zmianach pozycji ( schylaniu się, siadaniu i wstawaniu ) i przy długotrwałym stresie. Do soso: a co powiedzieli Ci lekarze? Czemu myślisz, że musisz mieć ablację? Lekarze powiedzieli ze mam nerwice . Czy masz dodatkowa..

Niskie ciśnienie 76/45, ciągle mi słabo

.. ...zauważyłam,że wykazuje duze wahania zależnie od przyjętej przy badaniu pozycji ciała.Ciśnienie jest inne przy pozycji wyprostowanej,a inne przy zgarbionej. Z niskim ciśnieniem borykam się od zawsze.Przy moim cisnieniu ortostatycznym nie wolno wykonywać prac związanych z wysiłkiem( wtedy..

Ciśnienie 150-190 / 50-70 przy tętnie 50

.. ...drobnostka .Nieduze wahania poszczegolnych skladnikow krwi przykladowo juz alarmuja o zlym funkcjonowaniu ktoregos z narzadow takie problemy starajmy sie przywrocic do optymalnego stanu za pomoca diety mniej stresujacego stylu zycia a skutki wahań powinny zniknac po pewnym..

Cieżko złapać oddech i klucie serca

.. ...nocy,problem z sercem,doszło wahanie ciśnienia oraz bóle łydek i opuchlizna w kostkach. Bezsenność,bezdech/może już nie tak częsty ale ok.3 razy w nocy/,częstomocz itd. Coś było nie tak.Czułam,że leki nie działają.Zainteresowałam się dietą dr Kwaśniewskiego.Ściągnęłam z internetu książki..

Kołatanie serca, bardzo duży puls i wysokie ciśnienie po wysiłku

.. ...wzrastał z tym, że juz wahania były mniejsze aż wkońcu po 2h wrócił do normy. Na 2 dzień zrobiłem badania krwi i wszystkie były wrecz idealne tylko cholesterol nieznacznie przekroczony bo 215. Przez 2 dni serce lekko mnie bolało czasami ale potem ustapiło i czułem sie normalnie. Po..

Zmiana ciśnienia, wahania pulsu

.. ...chronicznym bólem głowy ), wahania temperatury ciała, nagłe poczucie duszności, za chwilę lodowate dłonie i stopy ( zdarzało mi się mieć lodowate stopy leżąc pod puchowa koldrą i w welnianych skapetach ). Chciałabym się dowiedzieć, czy jest mozliwe , aby człowiek za zycia z..

Wypadanie płatka, nadciśnienie, co jeszcze?

.. ...komputerze. Może ogólne wahania ciśnienia to też sprawka kręgosłupa? Badanie dna oka, jak już wspomniałem, wykazało, że zwyżki ciśnienia były wcześniej. Nie wiem już sam - powinienem postrzegać wszystko pozytywnie? Mam szansę wyzdrowieć? Ciśnienie musisz leczyć i kontrolować. Zbyt duże..