Walczę z nerwicą

Nerwica natręctw

.. ...absurdalną i próbować z nią walczyć. Próba przeciwstawienie się impulsowi, który zmusza nas do egzekwowania natręctw, budzi lęk. Według teorii psychiatrów i psychoterapeutów, nerwice natręctw stanowią mechanizm obronny świadomości, kora w ten sposób stara się zredukować ukrywany lęk...

Częstoskurcz - ablacja - Str. 47

.. ...ale nie poddaję się i walczę o moje serduszko i komfort życia. Pozdrawiam Was wszystkich życząc dobrego zdrowia. Witam Wszystkich. Nie dawno dowiedziałam się, że mam częstoskurcz nadkomorowy. Żyłam i nauczyłam sobie radzić z atakami przez ponad 15 lat. Z tego powodu między innymi..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 3

.. ...serdecznie Ja przez 1,5 roku walczyłem z nerwicą, przez całe 1,5 roku nie miałem problemów z arytmią i dodatkowymi, nerwica przeszła w 90% i zaczęły się dodatkowe i arytmia. Ja też byłem u kardiologów i też mnie zbywali że to błahostka. Aż któregoś razu pojawiły się salwy i po 8h jak nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...srodowisko udało mi się to zwalczyć, po szkole średniej wpadłem w dośc ciekawe towarzystko, alkohol, imprezy byłem tak tym przesiaknięty, że musiałem powiedzieć stop, ułożyłem sobie życie ..rodzina teraz mam córeczkę ale od roku znowu zaczołem sie żle czuć kołatanie serca...ucisk w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 2

.. ...pozbędziemy - więc musimy walczyć z nerwicą. Pozdrawiam Polecam wszystkim z nerwicą lękową, znakomitą książkę amerykańskiego psychologa, uczonego o światowej sławie - Martina E.P. Seligmana. Rozgłos nadała mu koncepcja wyuczonej bezradności, w której wyjaśnił mechanizm powstawania..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 5

.. Ja również od 3 lat walczę z nerwicą lękową. Na początku próbowałam to jakoś pokonać sama, ale bezskutecznie. Zasięgnęłam kilku terapii u psychologa, ale to również nie pomogło.Rozpoczęłam leczenie u psychiatry lekami przeciwdepresyjnymi i przeciwlękowymi. Po przeciwdepresyjnych czułam się źle, wieęc sama je..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...rade!! muwie jej aby walczyla przed spaniem troche z ztym uczuciem ktore ja budzi zawsze ale ona sie po godz. sama poddaje pozatym daria niewie jak moze wogule skutecznie walczyc z tym... moze ktos z was mogl by mi doradzic jakas skuteczna metode aby walczyc z takim probleme snu... jak..