Walczyć

Nerwica natręctw

.. ...absurdalną i próbować z nią walczyć. Próba przeciwstawienie się impulsowi, który zmusza nas do egzekwowania natręctw, budzi lęk. Według teorii psychiatrów i psychoterapeutów, nerwice natręctw stanowią mechanizm obronny świadomości, kora w ten sposób stara się zredukować ukrywany lęk...

Polacy mają za dużo cholesterolu we krwi

.. ...MAMY BROŃ, LECZ NIE WALCZYMY Już od wielu lat ludzkość zna są skuteczne metody farmakologicznej walki z hipercholesterolemią. Najpowszechniej stosowanymi są leki z grupy statyn, obniżające zarówno poziom całkowitego cholesterolu, jak i jego niekorzystnej frakcji LDL. Ich działanie polega..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora

.. ...się u pana profesora Walczaka, który zarządził ablację, i ja się na nią zgodziłam, ale wątpliwości nadal mam : ) Czy naprawdę skoro odkąd biorę leki napad arytmii miałam jakieś może 4 - 5 razy muszę isc na ten zabieg??? Wiem, że profesor to sława w tym temacie, ale nerwy mnie mimo..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 3

.. ...Warszawie. Chodzi o prof. Walczaka. Przyjmuje m.in. w prywatnej klinice w Aninie. Są tam też wykonywane zabiegi ablacji. Koszt ok. 15 000 zł. Nie miałam jeszcze bezpośredniego kontaktu z tym lekarzem, ale zdaje się na opinie jego pacjentów. Wizyte mam pod koniec stycznia. Myśle, że..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 5

.. ...Jędrku - ile lat z tym walczysz ?? Ja po trzech, czterech godzinach migotań mam dosyć, nie wyobrażam sobie ani godziny więcej. Swoją drogą lekarze też mówią, że jestem zdrowy. P.Adam: Główne ryzyko związane z napadami migotania przedsionków to niebezpieczeństwo powstania skrzeplinki w..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 11

.. ...specjalistów. Prof. Walczak nadzoruje przebieg ablacji a jego zespół na czele z dr Szumowskim wykonuje zabieg. Cudowni ludzie z poczuciem humoru. Ja byłam bardzo mile zaskoczona całym przebiegiem ablacji i obircuję ci że nie ma się czego obawiać. Personel Centrum Kardiologii Anin jest..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 9

.. ...Większość wychwala prof. Walczaka z Anina jest autorytetem już sama nie wiem czy nie zbyt pochopnie podjęłam decyzję o ablacji w AM. Ablacja Aldona własnie ja miałem tam robiony zabieg tzn na Kaczej przez dr. Koźluka...; ) do mnie też tak dzwoniono... a tak wogóle to przesymptayczna..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 10

.. ...Profesora Franciszka Walczaka, w Centrum Kardiologii Anin przy ul. Płowieckiej, mam ustalony termain zabiegu, między 14.02.2007 a 10.03.2007, muszę jednak czekać na telefon, którego dokładnie, ale napewno, spowodowane jest to tym, że od niedawna można jechać na ablacje do Centrum..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 13

.. ...Pana Prof. Franciszka Walczaka dr Łukasza Szumowskiego i zespołu. Dziękuję również dr Ewie Jakubowskiej wspaniałej kobiecie, która prowadzi pacjętów przez cały pobyt w Centrum Kardiologii Anin oraz całemu przesympatycznemu personelowi Centrum Kardiologii Anin. To ludzie o wielkich..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 14

.. ...podniesc glowe do gory i walczyć, bo jestesmy silniejsi od tego całego czestoskurczu: ) Droga Gosiu bardzo Cię proszę odezwij się jak będziesz po zabiegu. Jestem bardzo ciekawa jak poszło.Życzę Ci dużo zdrówka i powodzenia 2 kwietnia. Ponoc sa juz tabletki na częstoskurcz, które po..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...Profesora Franciszka Walczaka w Centrum Kardiologii Anin przy ul Plowieckiej 37,twoje zaburzenia moga stawac sie dluzsze dlatego sadze ze najlepiej bedzie tam sie udac, ja wiem jak to jest bo juz dlugo na to choruje, mialem zabieg 11 lat temu ale nie do konca i wrocilo. Teraz dzieki..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja - Str. 3

.. ...rowniez od paru lat walcze z tachykardia. Atakow dostaje glownie po posilkach i czesto w spoczynku. Trwa to ok godziny czasem dluzej. Dochodzi do tego oslabienie masy miesniowej i zawroty glowy. Biore Isoptin, ale przy ataku to niewiele daje. Poniewaz mam wrodzona wade serca, do tego..

2-ga ablacja za mną

.. ...domu” Pan prof. Walczak osobiście mnie zapewniał że każdy pacjent inaczej przechodzi okres rekonwalescencji po zabiegu. Są pacjenci którzy już dwa tygodnie po zabiegu czują się świetnie, inni dopiero po trzech miesiącach, inni nawet po roku. Mało tego, stwierdził że w tym..

Echo serca - Str. 50

.. ...myśleć. chce poprostu walczyć o swoje zdrowie... .. Raczej czeka cię dalsza diagnostyka ( dlaczego jest ten płyn, czy masz PFO czy też nie - echo przezprzełykowe, badanie krzepliwości krwi ). Objawy, które opisujesz wydają się wskazywac na jakiś problem neurologiczny, ale przetrwały..

Echo serca - Str. 51

.. ...smok. z tuszą nalezy walczyc DLA SWOJEGO ZDROWIA, a lekarze owszem, maja prawo nam o tym przypominać, ale na pewno nie moga byc nieprzyjemni, nie mówiąc juz o tak karygodnych zachowaniach jak wysmiewanie, dokuczanie, kąsliwe uwagi. Na to nigdy sobie nie pozwalaj, powodzenia: ) Witam. Mam..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach

.. ...uspokoiłam. Od 5 dni walczę ze skurczami dodatkowymi Mój lekarz przepisał mi leki na nadciśnienie i Lokren 20 ( narazie 1/4 tabletki ) Ale widze,ze mało to pomaga. Może za krótko biorę.Niestyety miałam przez kilka tygodni stresujące sytuacje i teraz chyba to wychodzi. Opiekowałam się..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 3

.. ...serdecznie Ja przez 1,5 roku walczyłem z nerwicą, przez całe 1,5 roku nie miałem problemów z arytmią i dodatkowymi, nerwica przeszła w 90% i zaczęły się dodatkowe i arytmia. Ja też byłem u kardiologów i też mnie zbywali że to błahostka. Aż któregoś razu pojawiły się salwy i po 8h jak nie..

Podejrzenie zespołu WPW

.. ...beidze robil mi prof. Walczak z kliniki w Aninie. To podobno najlepszy specjalista od ablacji w polsce - wykonuje je od wielu lat, wiec mam nadizeje, ze niczego nie schrzani; ) Jak bede po zabiegu to opisze tu swoje wrazenia. Pozdr przeczytaj moją wypowiedż na temat inwazyjnego wejścia w..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 2

.. ...przeslac namiary doktora WALCZAKA dziekuje pozdrowienia i powodzenia u mnie też rozpoznano zespół WPW właśnie w Gdańsku. niby nie mam ostrej formy ale odrazu zaproponowano mi ablację.wiem że będę musiała się zdecydować bo jeszcze nie mam dzieci... właśnie wróciłam z AM w Gdańsku...

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 3

.. ...wykonana przez prof. walczaka< - niesamowity czlowiek! ) mialam ją jeden raz( ale przewodu nie usuneli calkowicie, bo bylo zbyt duze ryzyko ) potem( za okolo rok czasu ) miala byc powtórka, ale juz sie nie zgodzilam< - bo samego zagrozenia juz nie było, ze sie znowu..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 4

.. ...podejmować by z tym walczyć. Mam 27 lat skończyłem studia uzyskałem tytuł mgr inż. mechanika następnie rozpocząłem naukę w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie na Wydziale Pożarniczym. W tym roku mam się bronić. Startowałem do PSP zdałem egzaminy sprawnościowe, przechodziłem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...srodowisko udało mi się to zwalczyć, po szkole średniej wpadłem w dośc ciekawe towarzystko, alkohol, imprezy byłem tak tym przesiaknięty, że musiałem powiedzieć stop, ułożyłem sobie życie ..rodzina teraz mam córeczkę ale od roku znowu zaczołem sie żle czuć kołatanie serca...ucisk w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 2

.. ...pozbędziemy - więc musimy walczyć z nerwicą. Pozdrawiam Polecam wszystkim z nerwicą lękową, znakomitą książkę amerykańskiego psychologa, uczonego o światowej sławie - Martina E.P. Seligmana. Rozgłos nadała mu koncepcja wyuczonej bezradności, w której wyjaśnił mechanizm powstawania..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 5

.. Ja również od 3 lat walczę z nerwicą lękową. Na początku próbowałam to jakoś pokonać sama, ale bezskutecznie. Zasięgnęłam kilku terapii u psychologa, ale to również nie pomogło.Rozpoczęłam leczenie u psychiatry lekami przeciwdepresyjnymi i przeciwlękowymi. Po przeciwdepresyjnych czułam się źle, wieęc sama je..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...próbując przy każdym walczyć ze sobą i tłumaczyć sercu że przeceież nic mu nie jest. A ono i tak swoje!... Koszmar ten przerwała dopiero dr. Katarzyna P., z zawodu psychiatra, do której skierował mnie nowopoznany ( wtedy ) kardiolog dr. Tomasz W. ( w obydwu przypadkach dr. to stopień..