Warfarin lek

Sintrom

.. ...polecenia lekarza lek Warfarin ( also known under the brand names of Coumadin. czy zna ktos lub posiada informacje na temat tego amerykanskiego leku. pozdrawiam serdecznie Kasiu ja tez biore Coumadin i jestem w USA, a ty gdzie mieszkasz? przesle ci na e - maila info Tak czytam..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 45

.. ...anno, ja również zażywam warfarin i moja dawka to w dni parzyste 10 a nieparzyste 9. Przy takiej dawce mój INR to około 3 ( zalecenia 2,5 - 3,5 ). Przy czym nie sugeruj się dawkami innych ludzi. Każdy organizm indywidualnie reaguje na leki. Niektórzy potrzebują większych dawek inni..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 14

.. ...2x60mg i standardowo Warfarin sodium na rozrzedzenie krwi. W czerwcu miałam kolejne cewnikowanie i wyszło już tylko 32mmHg - ja tak sobie myślę choc nie jestem lekarzem, że to ogromny postęp i strasznie się z tego cieszę. a bierzesz w dalszym ciagu revatio czy to bylo jednorazowe ? pytam..

Dziwna sprawa, ciśnienie, ból nóg i osłabienie

.. ...Jestem juz 8 miesiecy na warfarynie i ciagle mam nawroty. Konieczna jest wizyta u lekarza specjalisty. Badania krwi na krzepliwosc np.d - dimer. To jest bardzo grozne wiec prosze tego nie lekcewazyc. Ja nabawilam sie zatoru plucnego przez to ze na poczatku lekarze postawili zla diagnoze..

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...2006r - jednak sama warfaryna była stosowana wcześniej - ja nie mogę brać tego leku, biorę Acenocumarol i jest różnie. Ale mam zdolności wyczuwania czy mój organizm ma jakieś * humory * i dziś już wiem, kiedy mam dobry lub zły wskaźnik. Jednak z rozsądku badam bardzo reguralnie INR...

Acenocumarol a Warfin przy sztucznej zastawce

.. ...oparte są i wyłącznie na warfarynie a nie na acenokumarolu! ( jeśli ktoś z Państwa znalazłby badania oparte na acenokumarolu bylibyśmy wdzięczni za informacje ). Ponadto, Warfin rekomenduje nawet PTK i nie tylko. Dostarczamy także Książeczki Kontroli Terapii Warfin dla lekarzy..

Zator płucny

.. ...szybko sie męczę. Biorę warfarin 5. Jeżeli ktoś może mi coś podpowiedzieć co dalej, do jakie lekarza mam iść to będę wdzięczna. Pozdr. a ilke Ty mas zlat ze przeszłaś już zator płucny?? musisz kochana leczyć się u naczyniowca i absolutnie ie przetswać brać leków nie potrafie ci nic..

INR a omega3

.. ...możliwej interakcji z warfaryną. Zobacz proszę przykład na dole strony, na czerwono: http://www.health4youonline.com/health_supplements_biocare_cla_glyceride_506.htm Ja mam zamiar też wspomóc się omega 6 i trochę mnie to niepokoi. W polskich ulotkach przeparatów omega 3 i omega 6 też..

Dieta po wymianie zastawki aortalnej

.. ...przeciwzakrzepowymi ( Acenokumarol lub warfaryna ) łącznie z filmem edukacyjnym jak takie leczenie powinno przebiegać znajdziesz na www.jaimojeserce.eu Wolno jeść wszystko. Pod warunkiem że dieta będzie stabilna, tj, mniej wiecej tyle samo witaminy K w diecie codziennej. Do tego..