Wątroba alat aspat

Fenofibrat (Lipanthyl, Grofibrat, Fenoratio, Fenardin, Apo-Feno)

.. ...Fibraty mogą uszkadzać wątrobę i mięśnie, stąd konieczne jest okresowe kontrolowanie poziomu enzymów wątrobowych ( Aspat, Alat ) oraz zgłaszanie lekarzowi prowadzącemu ewentualnego wystąpienia bólów mięśniowych. Ryzyko wyżej wymienionych działań niepożądanych wzrasta, gdy w czasie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...zlokalizowane w okolicach wątroby, promieniujące aż do pleców. Przerzucające się w okolice splotu słonecznego oraz lewej części jamy brzusznej. Raczej w jej górnej części. Wykryto jakieś drobne kamyczki w nerkach przy tej okazji : ) Wykonałem badania Alat Aspat bilirubina, antyHCV - żeby..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 202

.. ...środka. Tak zwane próby wątrobowe alat i aspat oraz bilirubina czy też wyniki z moczu zaczynały wskazywac początki zółtaczki, kamienicę żółciową czy też uszkodzenie wątroby tak też pocieszył mnie lekarz i zapodał mi BELERGOT jest to lek uspokajający dla kobiet podobno w okresie manopauzy..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 3

.. ...wypowiedziach jedno - wątroba! Kilku podało poziom wyższy poziom alatów i aspatów. Wszyscy przebadajcie sie w kierunku WZW B. 40 % zachorowań na żółtaczkę przechodzi w ogóle bezobjawowo, a 10 % zachorowan przechodzi w formę przewlekłą ( przy aktywnej formie przewlekłej dochodzi do..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 22

.. ...wyszła negatywnie. Próby wątrobowe - aspat i alat - ok 300 - 330. ( 10x norma ). Widziałem bezradność lekarzy. Po 10 dniach wyszedłem, próby trochę sie obnizyły, ale do normy miały wrocic w czasie poł roku.Po kolejnych dwóch zostałem przywioziony z temperaturą ponad 40 stopni. Kolejny..

Wyniki krew, mocz a migdałki?

.. ...nosicielem wirusa zapalenia wątroby typu B, podwyższony poziom Aspat, Alat, a w szczegółności Alat również o tym świadczy. Zważywszy, że poziom Alat nie jest bardzo podwyższony może to wskazywać na PWZW B - przewlekłe wirusowe zapaleie wątroby typu B, wzmaga to dalsyej diagnostyki...

Nerwica i dziwne objawy?

.. ...nadnerczy. Pozostalo mi testy wątrobowe i hormony. Choć tarczyca jest ok. Jedynie co to mam podniesiona bilirubine, ale ALAT ASPAT ok. Jak mnie dopada to zle samopoczucie to mam wrazenie ze jestem na cos powaznego chory i mam dodatkowa panike. Byc moze tak rzeczywiscie jest... Strasznie..

Osłabienie, szybkie męczenie mięśni

.. ...cukrzycę, stłuszczenie wątroby ( piję bardzo rzadko ), nowotwory, hormony czy problemy z nerkami ). Czy wystarczy zmiana trybu życia? najlepiej zrob badania krwi na nerki( kreatynina, potas sód ) na watrobe( ALAT, ASPAT, bilirubina ) do tego morfologia i rozmaz, bedziesz wiedział czy cos..

Borelioza czy nerwica?

.. ...ci na wzrok i na wątrobe.Idż do okulisty,niech ci rozszerzy żrenice i zajrzy do środka. zrób sobie badanie krwi Alat i aspat ,CK kinaza kreatyny - - - - - to pokaże stan wątroby czy nie jest uszkodzona...

Chora wątroba czy coś innego ?

.. ...wskazujące na chorbę wątroby po okresie brania leku ,odstawiłam i ponowiłam badanie. I mam takie wyniki poza normą: PDW 14,8 ( 9 - 14 ) Hdl chol 78.4 ( 45 - 65 ) Aspat 60 ( 0 - 31 ) alat 88 ( 0 - 34 ) OB mam 6. a inne wyniki to: Bochemia badanie na watrobe glukoza 94mg /dl ( 74 - 106 )..

Kołotanie serca , Zawroty głowy , Uczucie wiecznego zmęczenia

.. ...był ze sklepu?I zbadaj wątrobę - krew Alat i Aspat,aminotransferazy zrób też test na wirusa wątroby typu B i C,oczywiście jeśli nie byłeś szczepiony.I zero alkoholu.Stan wątroby pozostaje w scisłym związku ze stanem narządu wzroku.Jak pójdziesz do okulisty,to poproś o zakropienie oczu,by..