Wędrowanie

Tętniak rozwarstwiający aorty

.. ...rozwarstwiających aorty jest wędrowanie bólu z punktu wyjścia zgodnie z kierunkiem rozwarstwienia się ściany aorty w kierunku szyi, okolicy międzyłopatkowej, brzucha, okolicy lędźwiowej i kończyn dolnych. Klasyfikacja tętniaków rozwarstwiających aorty. Tętniaki rozwarstwiające aorty..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 34

.. ...opisane spoczynkowe wędrowanie rozrusznika w czasie snu i hiperwgotonii + 2 pauzy ok 2s. Ogólnie bdanie zostalo podsumowane * w normie * ( opisywane w kl. kardiologi 10WSK Bydgoszcz ). Moje podstawowe pytanie: Czy jest szansa na to, ze po zbadaniu częstoskurczu i ablacji ( jeśli ostatni..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 52

.. ...zwolnienia rytmu obraz wędrowania rozrusznika w obrębie węzła zatokowego przechodzący w godzinach nocnych w rytm dolnoprzedsionkowy ( czas P`Q 0,12sek. ) W okresie rytmu przedsionkowego rejesestrowano pojedyncze epizody bloku A - V II st * typ Mobitz II 2:1. Wizytę mam dopiero za 2..

Mrowienie w okolicy żebra i drętwienie lewej strony ciała

.. ...w góach i kilka dni wędrowania po nich dało o sobie znać. Znów poczułam, że mam przyspieszone tętno i nie tylko moja lewa ręka stała się gorąca ale także lewa strona głowy. Moja prawa część twarzy była chłodna tylko lewa była gorąca i czułam pulsowanie w głowie. Nie wiem co mi dolega i..

Rentgen w oczach lekarzy?

.. ...mojego wieloletniego * wędrowania * od lekarza do lekarza spotkałem się bardzo dziwnym podejściem. Pewien renomowany w lokalnych kręgach kardiolog z Lubina, którego odwiedziłem w celu zbadania się pod kątem choroby wieńcowej, powiedział, że nie musi mi robić żadnych badań, bo miał w..

Ból w klatce piersiowej,mostka po wędrowaniu w góry- co robic??

.. Jestem amatorką, w gory jezdzę bardzo zadko. W ten weekend chodzilam po Karkonoszach. Przeszlam jakies 15 km w dwa dni. Wczoraj zakonczylam wedrowke. Dzisiaj przy wzięciu głębszego oddechu czuje ból w klatce piersiowej, mostku - czy to normalne, czy powinnam zgłosic się z tym do lekarza? Dodam, że miałam..