Wewnętrzne drżenie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...strasznie niepokojące ) - wewnętrzne drżenie.( wychodzenie z tego drżenia potrafiło trwać b długo ) - niemoc w nogach - zawroty głowy,kołysanie - kluchy w przełyku albo wręcz na całym odcinku od żołądka do gardła - codzienne poranne myslenie o śmierci - codzienne wieczorne myślenie o..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 679

.. ...lęk.wtedy czuję silne wewnętrzne drżenia,serce bije jak oszalałe,kreci mi się w głowie a nogi mam jak z waty.Taki stan trwa kilka minut,po czym wszystko przechodzi.Cztery lata temu w październiku dopadła mnie straszna depresja nic mi sie nie chciało,bałam się wychodzić z domu,cały czas..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 153

.. ...lęk.wtedy czuję silne wewnętrzne drżenia,serce bije jak oszalałe,kreci mi się w głowie a nogi mam jak z waty.Taki stan trwa kilka minut,po czym wszystko przechodzi.Cztery lata temu w październiku dopadła mnie straszna depresja nic mi sie nie chciało,bałam się wychodzić z domu,cały czas..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 289

.. ...stawić się na oddziale wewnętrznym. I tak się stało. Tam robili badania i podawali magnez. Na koniec moja matka poszła do ordynatora i powiedziała że sobie wmawiam choroby, i dostałem zalecenie kontroli w PZP.Drżenia i osłabienie mięśni miałem jeszcze jakiś czas, u psychiatry byłem..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 32

.. ...dostałam uciążliwego wewnętrznego drżenia wziełam tych zastrzyków tylko 6 bo inny neurolog kazał mi je odstawić i drzenie miało przejść jestem już prawie 3 tydzień po zastrzykach a ja cały czas telepie się wewnątrz . Troche się załamałam bo wyszły mi zmiany dość poważne w kręgosłupie..

Dodatkowe skurcze nadkomorowe

.. ...bo oprócz codziennego wewnętrznego drżenia, kołatania serca i mrowienia w lewej ręce doszło omdlenie a później utrata świadomości, zupełne zdrętwienie ręki która do tego zrobiła się sina i tak koszmarne zawroty głowy...lekarz na pogotowiu na podstawie EKG stwierdził, że mam serce jak..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki - Str. 2

.. ...ból prawego łokcia po wewnętrznej stronie. od września do tego dołaczyło się drżenie, drętwienie, problemy z pisaniem. ból zjawia sie nie zaleznie od czego robie chociaz głównie podczas wysiłku. ortopeda zlecił mi rentgen( nic nie wyszło ) i usg( nic znowu ) potem do neurologa który..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...dopada mnie atak czuję wewnętrzne silne drżenie, jakby siedział we mnie ktoś inny, mój umysł nie chce tego , broni się. Czuję jak robię się słaba,boli mnie glowa tak jakby chciło coś z zniej wyjść, a zachwilę chce mi się krzyczeć chodzę po mieszkaniu i czuję się nieszczęśliwa i mam dość..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...funkcjonowaniu organów wewnętrznych,, Mam tak silne i uporczywe objawy, że ledwo ciągne nogi za sobą. Kręci mi się w głowie, tak że czasami się przewracam mając chwilowe utraty przytomności. Silne bóle w klatce piersiowej. Drżenie rąk i rozdygotanie całego ciała a najgorsze to jest..

Nerwica i dziwne objawy? - Str. 3

.. ...moje siły. POcenie się, wewnętrzne drżenie, brak skupienia, przeszkadza mi wszystko i wszyscy, w głowie pulsuje jakby ciśnienie w czasce raz bylo bardzo duże a raz niskie a przy tym wszechobecna myśl że zaraz zejdę z tego świata a przecież mam małe dzieci. Już niewiem co mam robić, ile..