Wewnętrzny lęk i niepokój

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 26

.. ...pozostający po wszystkim, wewnętrzny niepokój. Znów mnie to załamało. Wiem, że takie ataki wracają, ale po każdym mam uczucie, że mam dość takiego życia w ciągłym niepokoju, napięciu i oczekiwaniu, kiedy znów coś mi będzie. Od 3 miesięcy, nawet jak mam lepsze dni, to ciągle czuję ten..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 83

.. ...odczuwałam taki dziwny wewnętrzny niepokój. Teraz już się trochę uspokoiłam...tylko te duszności jeszcze zostały. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to efekt prawie całodziennego stresu z którym walczyłam własnymi siłami , bez żadnych leków uspokajających. Ale tak się przyznam szczerze,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 122

.. ...i słyszałam swojego wewnętrznego krytyka, który prawił mi morały. Po prostu go wyśmieszałam. Nie pomyślałam jednak żeby tak ośmieszyć swoje lęki i nadać im śmieszną nazwę. Bardzo mi się to podoba. Gdy ogarnie mnie jakiś niepokój wymyślę mu jakąś nazwę. Dziękuję Ci za dobry sposób. Ja..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 124

.. ...oddycha, jak ogarnia mnie wewnętrzny niepokój. Wtedy zrywam się na równe nogi i zaczynam coś robić , cokolwiek , byleby się tylko czymś zająć i przypadkiem nie nakręcać się jeszcze bardziej... Nie jest mi łatwo , bo czasami męczy mnie juz to wszystko. A w ogóle ostatnio coś bez przerwy..

Menopauza czy serce?

.. ...rozdrażnienia wewnętrznego i uczucia lęku i niepokoju. Bez sensu brać coś co nie pomaga a może zaszkodzić. Zosiu czy po odstawieniu ho9rmonów nie obwawiasz się zmiany samopoczucia? Bardzo dziękuję za odpowiedż...

Menopauza czy serce? - Str. 2

.. ...problemami ze spaniem i wewnętrznym niepokojem a ponadto stany lękowe. Zamierzam pracować i funkcjonować jak dawniej. Bardzo dziękuję za poradę. Wszystkiego najlepszego. Miniu masz całkowitą rację, że palenie szkodzi ale w tym stanie pobudzenia emocjonalnego palę jeszcze więcej. Trudno..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 423

.. ...towarzyszył mi jakis wewnętrzny lęk ze coś jest nie tak. Ale wróviłam do domu i teraz chce sobie odpocząć i tak sobie siedze i czuje znów jakis niepokój koło serca i co chwila takie uczucie pustki i zamierania serca ehhhhhh i potem tyle myśli w głowie i strach ; - ( ( ( ( ( z Dziewczyny..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1081

.. ...i woda. Czuję jakiś wewnętrzny niepokój i telepie mną od środka. Mam nadzieję ,że 2 hydroksyziny ukoją ten dziwny lęk i dalszą część dnia przeżyję. Na razie skarby.Idę coś porobić ,nie wiem może trawę skoszę albo za porzadki jakieś się zabiorę aby stłumić ten lęk Witajcie kochani w nowym..

Koszmarny lęk

.. ...głowy, ale mam cały czas wewnętrzny niepokój, takie motylki w brzuchu. Nie nazwałabym tego nawet zdenerwowaniem, to takie trochę inne uczucie. Jakby strach, ale przed czym? tego nie wiem. Ostatnio boje się być sama, bo mam takie głupie myśli, ze mogę sobie coś zrobić. Mieszkam na 7..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 46

.. ...trudny do wytłumaczenia wewnętrzny niepokój. Każdy z nas czasem w życiu przeżywa jakieś stresujące wydarzenia. Czujemy wtedy lęk, bezradność, napięcie, bezsenność, smutek. Objawy te zazwyczaj po pewnym czasie mijają samoistnie. Jednak gdy pomimo ustąpienia sytuacji stresowej złe..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 126

.. ...straszny jadłowstręt, wewnętrzny niepokój i jakieś takie dziwne osłabienie, myslałam że zemdleję ( ale tak sie nie stało!!! ) a cały czas chodziłam do pracy ( nawet jeździłam samochodem jak zwykle, bo w autobusach czuję lęk ) i tak się męczyłam, czas mi się dłużył strasznie. I tak było..