Widzę plamkę

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 83

.. ...problem do kolekcji. Widzę jakąś ciemną plamkę lewym okiem. Jest maleńka, w zasadzie nie przeszkadza, ale mnie denerwuje, bo jest. Czasem udaje mi się zaobserwować, kiedy patrzę na coś białego - niebo na przykład - że ta plamka składa się z takich przezroczystych kółeczek. Nowa atrakcja,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 85

.. ...nerwus. Doro, ja również widzę plamki - męty w oku. Okulista twierdzi, że to efekt skoków ciśnienia i szaeńczego pulsu, nio i niestety kropelki mogą trochę złagodzić objawy, ale niestety wyleczyć się tego nie da, bo te zmiany są nieodwracalne. Powiało optymizmem, co? Alicjo, kotku, jeśli..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 836

.. ...się czuję to i dobrze widzę. Zero plam przed oczami. Głowa do góry! do kiki: Takie już to życie cholerne jest, że nie szczędzi nam emocji. Mam na myśli chorobe Twojej mamy. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i że Ty dasz sobie i z tym radę. A to byłyście na kawusi z madziową? Ale ja..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 9

.. ...na oko 5x3cm ), który widzę, że zniknie za klika dni oraz pomarańczowa plama po odkażaniu jodyną ( ma zejść po kilku praniach ). Razem ze mną w planie były trzy inne osoby. Z rozmów z nimi dowiedziałem się, że ich zabiegi trwały trochę dłużej. Jedyne na co się skarżyli to niepotrzebnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 202

.. ...chcę. Od miesiąca gorzej widzę jakieś plamki, punkciki, utrudnia mi to pracę, poza tym te zasłabnięcia zdarzają się dość często tak ok. 1 raz w tygodniu, czasami 1 raz w miesiącu, a czasami 2 razy w ciągu dnia. Poza tym często czuję się tak jakbym nie miała na nic sił, ale humoru nie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 24

.. ...ale jak go oglądam to widzę wszędzie plamy , nawet w głowie i znów kręciawka czy wszystko jest dobrze , dzisiaj mam stresa , jestem cały czas zdenerwowana , czekam na wynik. pozdrawiam witam trafiłam do was przypadkiem,i......,otóż miałam większość waszych objawów i lekarze też mi..

Plamy na języku

.. ...śniadaniem i na razie widzę znaczną poprawę.Mój lekarz powiedział mi że leczenie potrwa pół roku albo nawet dłużej - rok. Nie przeraża mnie to jedynie chcę aby przestał mnie piec język . Muszę także stosować dietę jak przy wrzodach żołądka , jeść często a mało i ostatni posiłek jeść..

Uczucie plamy na sercu

.. ...Tak, chcę powidzieć iż widzęplamę, jak na dłoni, kiedy śpię prawie na biurku w pracy. Jest koloru czarnego i z przodu mojego serca. Jeszcze nie zasłania serca w całości. Średnicą dorównuje połowie średnicy serca. Jest na samym środku serca. Gdy ją widzę takie mam uczucie wtedy jakby..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a

.. ...Raynauda od 9 miesięcy,i widzę że mam podobne objawy...wyleczyć też od dłuzszego czasu się nie moge ale jakoś daję rade...najbardziej denerwuje mnie drętwienie:( i te sino - pomarańczowe plamy na dłoniach i stopach. ~Agunia, możesz powiedzieć, co z tym teraz robisz? Co psychiatra Ci..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 3

.. ...problemy z oczami, tzn. nie widzę wyraźnie i widzę ciągle plamki przed oczami. Byłam już u różnych specjalistów, robiłam wiele wyników i wszystko jest ok. Spędziłam nawet kilka dni w szpitalu, żeby dokładnie zdiagnozować mój przypadek, ale oczywiście lekarze krótko mówiąc * olali * mnie..

Ból głowy, problemy z widzeniem i drętwienie lewej ręki

.. ...widzeniem ( nic nie widzę mam białe plamy przed oczami ) potem po 20 minutach około dochodzi ból głowy zawsze w tej samej kolejności z obu stron głowy po bokach potem zaczynam normalnie widzieć ale głowa mnie dalej boli i dochodzi mi jeszcze drętwienie lewej ręki wcześniej nie zwracałam..

Co się dzieje???

.. ...chwilę eksplozja... i widzę czarne plamki przed oczami. Jest mi nieustannie zimno wewnętrznie. Obecnie mam spuchnięte stawy u palców u rąk, a opuszki są tak nabrzmiałe, że odczuwam ból przy dotykaniu. Zsinienie stóp chwilowo mi przeszło. Poszłam do lekarza. Skierowano mnie na wyniki...