Wielomocz

Objawy cukrzycy

.. ...typu pierwszego, są: wielomocz, czyli wzmożona ilość oddawanego moczu; znacznie wzmożenie pragnienia, chory odczuwa niemal ciągłą potrzebę przyjmowania płynów, nie raz do kilku litrów dziennie; odwodnienie, objaw wydawałoby się nie pasujący do dwóch poprzednich, a w rzeczywistości..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 56

.. ...samopoczucie ,słabość ,wystapił wielomocz nocny, którego wcześniej nigdy nie miałam Co to mogło być czy to może być niebezpieczne?Ciągle jest mi duszno i boli mnie w okolicy mostka.mam 42lata kaja mosisz isc do lekarza a najlepiej zrobic ekg w czasie dolegliwosci, u mnie tak sie zaczelo..

Potas - czemu go tak mało?

.. ...niewydolnośc w fazie wielomoczu c ) polekowa np. po diuretykach bez suplementacji, sterydoterapia d ) przewlekly i wtorny hiperaldosteronizm e ) nadmiar glikokorykosteridow w organizmie - hipokalemia zprzemieszczenia ( tzw. tranmineralizacja - zasadowica, śpiączka cukrzycowa z podaniem..

Dodatkowe skurcze - Str. 97

.. ...na 150, potem miałam wielomocz, do dziś się zastanawiam, czy to nie była wstawka jakiegos częstokurczu, pytanie tylko jakiego itd. ech, chciałabym odzyskać swoje życie sprzed 6 miesięcy. gabi tak bywa u niektorych pacjentow kiedy serce pracuje szybciej to i inne organy przyspieszaja..

Dodatkowe skurcze - Str. 105

.. ...serca przez 20 sekund i wielomocz. 3.przy wysiłku i szybkim tętnie skurcze znikają, potwierdziła to bieżnia. 4. moja tolerancja wysiłku nie jest duża ze względu na tuszę, zawsze taka była, męczyłam się zawsze, bo generalnie za dużo dzwigam na sobie:/. bezwględnie muszę schudnąć. 5.moje..

Dodatkowe skurcze - Str. 182

.. ...serca, osłabieniem, wielomoczem być moze potem. w sumie to właśnie odróznia tachy od częstoskurczu, tachy trwa, a częstoskurcz pojawia się nagle, po prostu serce rusza z biegu, cwałuje jak szalone. Ale myslę, że Ty tego aż tak nie czujesz skoro miałaś na Holterze, a nie zauwazyłas..

Częstoskurcz i wielomocz?

.. ...ja mam dodatkowe skurcze komorowe, ale 2 miesiące temu serce nagle mi przyspieszyło bardzo dosłownie na pół minuty a potem miałam wielomocz chyba z kilka godzin. do dziś nie wiem co to było.pozdrawiam..

Biosotal - czy ktoś zażywa? - Str. 3

.. ...szybkie bicie serca, wielomocz i do dzis nie wiem co to było. dlatego zalezy mi poznac osoby, które chorują na arytmie komorowe i byc moze nawet częstoskurcz komorowy. gabi skarbie - napisz wątek częstoskurcz komorowy - ale najpierw sprawdź czy tu takiego nie ma - jak jest to go..

Częstoskurcz komorowy - kto choruje?

.. ...szybkiego bia serca i wielomocz, do dzis nie wiem co to było. Gdyby ktos byl tak miły i zechciał się podzielić swoja historią, to bede wdzięczna: ) a więc nie ma na forum osób z idiopatycznym częstoskurczem komorowym? tak podejrzewalam, ale może jeszcze ktoś się zgłosi: ) Witaj,od ośmiu..

Częstoskurcz komorowy - kto choruje? - Str. 2

.. ...trwa??czy występuje WIELOMOCZ, częste oddawanie moczu. no, że serce bije jak oszalałe, to juz jasna sprawa: ) wiem, że w napadowym częstoskurczy ponadkomorowym występuje częste oddaanie moczu, bo już tu doczytałam na licznych watkach. czy przy KOMOROWYM ktoś odnotował taki objaw? musze..

Impotencja, prostata i zaburzenia erekcji

.. ...przeziębiony pęcherz.Ciekaw jestem czy erekcja byłaby pełna,gdybyś nerki lub pęcherz termoforem potraktował? kup sobie zioła urosan i spróbuj pić i sprawdż czy ci to coś da. czy zrobiłes już USG nerek i prostaty?..

Impotencja, prostata i zaburzenia erekcji - Str. 2

.. ...zimne nerki lub przeziębiony pęcherz.Ciekaw jestem czy erekcja byłaby pełna,gdybyś nerki lub pęcherz termoforem potraktował? * muszę to spróbować zrobić, jak zrobię to napisze czy będzie lepiej pozdrawiam..