Wieńcówka serca

Transplantacja serca (przeszczep serca)

Transplantacja serca (przeszczep serca)

.. ...niedokrwienna ( potocznie wieńcówka ), wady zastawkowe. Słowo skrajna może być jednak różnie interpretowane, dlatego przy kwalifikacji do przeszczepu serca bierze się pod uwagę kilka parametrów. Oznacza się minutowe zużycie tlenu. Rozpatruje się, jak często chory musi być hospitalizowany..

W zawale serca liczy się przede wszystkim czas

.. ...pacjentom mającym kłopoty z wieńcówką, by nosili przy sobie aspirynę i nitroglicerynę, a jeśli mogą - klopidogrel. Ich wczesne podanie może polepszyć szanse pacjenta. Na pewno nie warto czekać z dzwonieniem po karetkę, gdy pojawi się charakterystyczny, promieniujący do łopatek i ramion..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 12

.. ...chroniona hormonalnie przed wieńcówką * . Dodatnia próba wysiłkowa jest tłumaczona, że u kobiet tak czasem wychodzi ( zwłaszcza jeśli dotyczy to ściany dolnej ), scyntygrafia jest dla lekarzy tez wątpliwa, echo serca w normie ( ślad fali zwrotnej pod zastawka mitralną ). Jeśli chodzi o..

Echo serca - Str. 58

.. ...niewydolność serca - wieńcówke, chrobe niedokrwienna serca i ogólnie w rodzinie wystepowaly choroby serca. Na ekg mam arytmie - bigeminie komorową. Czasem się * duszę * . Nie moge złapać powietrza anie wykonywac najprostszych czynnosci łacznie z ubraniem się. 2 miesiące temu miałam tak..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 2

.. ...który miał wykluczyć wieńcówkę i wykluczył. Nie wiem co teraz mam zrobić,gdzie się udać po poradę kardiologiczną. Mój lekarz prowadzący niewiele mi mówi raczej straszy. Syn bierze FUROSEMIDiENAP brał jeszcze BEMECORD ale odstawili mu bo za bardzo spowalniał akcję serca.Jesteśmy z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...moich podejrzeniach wieńcówki a on uśmiechnął się i powiedział, że jestem na to za młody ale wykluczyć się nie da.Miałem zrobione EKG, Echo serca, próbę wysiłkową, holtera ciśnieniowego i nic złego nie wykazało. Tak więc myślę, że to nerwy. Kasiu myślę, że CI to przejdzie. Ja miałem tak..

Co robić podczas ataku arytmi serca?

.. ...chorób, w tym miażdżycy, wieńcówki i wszelkich nieprawidłowości w pracy serca i innych organów.Od 4 lat nie stosuję żadnych chemicznych leków, mąż od 2. Organizm człowieka do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje bardzo prostych składników. tel.0501 232 804 Zdarzylo mi sie kilkakrotnie..

Wyniki Holtera - jaka interpretacja?

.. ...wskazuje na początek wieńcówki lub zespół Barlowa wskazana próba wysiłkowa Witam Ja mam chorego tatę. Początkowo miał słabo wyczuwalne tętno i wolną akcję serca, zaczęło dochodzić do zawrotów głowy cząstych upadków utraty świadomości.Rok temu miał wsczepiony rozrusznik i od tego czasu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 535

.. ...zus - moja mama miała wieńcówkę, sześć zawałów, trzy operacje serca ( w tym jedne baybassy przy których zarazili ją gronkowcem złocistym, i dwie po ponieważ klatka jej się rozłaziła, a druty były obcym ciałem i * psuło się * ), cukrzycę, miała 40 operacji piersi - guzki ropne ( niestety..

Gwałtowne zwolnienie pracy serca podczas wysiłku

.. ...jak człowiek młody to wieńcówka mało prawdopodobna a pozatym skoro dotąd było ok to dlaczego miał przesadnie uważać - doprowadzanie bicia serca do 160 uderzeń na minutę nie jest żadną przesadą. Idź chłopie do kardiologa - zupełnie spokojnie i zadaj mu to pytanie. Bez badań nie ma jak ot..