Witamina K produkty

Leki na nerwice

.. ...to być brak równowagi witaminowo - mineralnej w organiżmie i wówczas organizm szwankuje. Często leczy się skutki chorób a nie ich przyczyny. Są bardzo dobre naturalne produkty, które regulują pracę serca i regenerują nerwy,wpływają na produkcję seratoniny w mózgu ( hormonu szczęścia )..

Dodatkowe skurcze - Str. 210

.. ...opakowaniu , ale bez witaminy b6 bo ją juz mozna przedawkować - ja polecam wszelkie formy chelatowe np firmy Solgar oraz tanszy produkt magnezin.Poza tym AMxym nie wkręcaj się i ine doszukuj - nawet nie wiesz jak bym chciala miec dobre ekg....... A jeśli chodzi o wysyiłek fizyczny to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 252

.. ...się nie wchłania bez witaminy B6, której większość ludzi ma deficyt, i to znaczny. Trzeba jeść witaminę B6 dwa razy dziennie ( można dołożyć B complex ), najlepiej z jabłkiem między posiłkami, ograniczyć słodycze, kawę i alkohol, produkty nabiałowe jeść tylko na jeden posiłek. Jak..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 39

.. ...zawierające duże ilości witaminy K. Najwięcej jest jej w zielonych warzywach ( kapusta, brokuły, itp ) Poczytaj sobie w internecie jest dużo na temat produktów z witaminą K. Ogólnie im więcej witaminy K tym INR niższy. Na INR mają również wpływ inne lekarstwa ( antybiotyki, zwykłe..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 28

.. ...tkanek z powodu braku witaminy B6, którą łatwo niszczą leki, jedzenie kwasotwórcze ( słodycze, kawa, alkohol, biała mąka, nadmiar białka ), unieczynnia ja też nabiał. Ponieważ we krwi stężenie magnezu musi być stałe dla prawidłowej pracy serca, a nie może on przejść do tkanek, więc jest..

Zatorowość płucna

.. ...na spsob odzywiania! Witamina K jest niemal ze we wszystkich produktach jak tez i warzywach czy owocach.Jesli chodzi o sex to w moim przypadku nastapila wzmozona aktywnosc seksualna i mysle ze to jest na plus. Mam 55 lat i jestem po operacji zatorowości płucnej w roku 2003. Stan był..

Opryszczka narządów płciowych - Str. 2

.. ...wirusa. Warto też zażywać witaminę C i cynk ponieważ badania wykazały, że substancje te chronią przed częstymi nawrotami opryszczki. w jakich produktach znajduje się arginina a w jakich lizyna? Najwięcej lizyny zawiera mleko, soja, fasola i mięso. Dużo argininy zawierają migdały,..

Niedokrwienie serca

.. ...jest : Pokarm bogaty w witaminy /( warzywa/owoce/ ) Pokarm Bogaty w Ryby ( Dużo Magnezu ) błonnik / produkty typu chleb, zbożowe sód / węglowodany Skrobia ! ... i zalecane jest mało tłuszczu taka jest dietetyka ... oczywiście zaprzestać palić tytoń ograniczenie z alkoholem Zwiększona..

Nadkrzepliwośc krwi

.. ...produkty zawierające jej najwięcej. Hej czy mierzylas tzw. INR bo to wlasnie dot. krzepliwosci.Moze dieta jest nie potrzebna. A jak nie to szybko nawet do prywatnego labolatorium i pomiar INR zrobic. pozdr..