Właściwy puls serca

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 732

.. ...sam z tym wszystkim. Właściwie opis moich problemów z nerwicą jest w większości bardzo podobny do Waszych.Na początku września ub.roku zaczęły się problemy z arytmią,ni stąd ni zowąd odczuwałam bardzo szybkie bicie serca, po przepisaniu przez lekarkę rejonową metalocu /chyba tak się to..

Wszędzie czuję puls! już nie mogę!

.. ...to czuję w brzuchu a właściwie a w aorcie. w srecu już ie chyba że wali powyżej 170. ale go wiedzę w oczach jak np patrzę na coś bez skupienia wzroku to cały obraz mi skacze w rytm serca to wkurza ale zaraz szybko ruszam oczami i na chillę spokój. ale jak leże na boku na poduszce to..

Dodatkowe skurcze - Str. 198

.. ...będzie normą i będziesz, właściwie to jesteś zdrowa. Też mam takie zwiechy serca i pulsu i ciśnienia ale Wiesz powoli, bardzo powoli uczę się jakoś żyć zajmuję się wtedy czymś chociaż czasami to nie pomaga, a znowu robić badania na nowo żeby się znowu dowiedzieć że nic mi nie jest, skoro..

Dodatkowe skurcze - Str. 216

.. ...skurcze czuć na pulsie - a właściwie pauzy wyrównawcze następujące po niech - one są najgorsze - więc jesli ktoś ma watplowści to niech przez 3 minuty - 10 pomierzy sobie puls:: ) Oj ja już nie raz wyłapałem przeskoki na tętnicy, ciekawe zjawisko. Do 15 min skurczów jeszcze wytrzymam,..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 55

.. ...nie umiem tego nawet właściwie opisać trwa to do 10 sekund czuje jakby wokoło serca az w gardle taki bezład trzepotanie przy tym potrzebe odkalśnięcia jakby gorąco i strach próbowałam puls zmierzyć na nadgarstku ale raz że panika a dwa krótko to trwa.powiedzcie mi czy to są objawy..

Bardzo ostry, chwilowy ból serca

.. ...bóle serca, codziennie, właściwie ciągle, ale tak silne miałam tylko 2 razy w życiu! I to w odstępie 2 - 3 tyg. Ten dzisiejszy był dłuższy od poprzedniego, ponieważ pod rząd serce * ścisnęło mnie * dwukrotnie. Moje ciśnienie bywa różne, przy niskim ciśnieniu [105/66 ] mam w poniektóre..