Włókniaki

Nowotwory serca

.. ...guzy pierwotne serca to włókniaki i tłuszczaki. Wszystkie powyżej wymienione nowotwory są zmianami łagodnymi. Złośliwe nowotwory serca to: mięsaki wywodzące się z komórek mięśniowych lub mięsaki naczyniokowate. Innym nowotworem złośliwym serca jest chłoniak. Przerzuty nowotworowe do..

Włókniak

.. ...się w tkanki łącznej. Włókniaki mogą powstawać w różnych miejscach ciała. Dość częste są tak zwane włókniaki miękkie. Mają one postać podskórnych guzków. Często pojawiają się na karku, na powiekach, na szyi. Włókniaki twarde są zwykle mniejsze, często pojawiają się na kończynach. Liczne..

Nadciśnienie - dobry lekarz z Gdańska

.. ...leków.Guzek w piersi to włókniak. Co robić? Czy znacie jakiegoś dobrego lekarza w Gdańsku, który może pomóc.Proszę o namiary. A i jeszcze jedno napewno to nie od nadwagi ponieważ jest szczupłą osobą. Pozdrawiam IZWI witam jestem również z Gdańska z czystym sumieniem mogę polecić panią..

Plamka na skórze głowy

.. ...badania ,bo podejrzewano włókniaka na czaszce,dostałam blokade w głowe pomogło na jakis czas,ale to wraca w zwiekszonej sile,do tego stopnia ze zadne tabletki nie działaja; a krostka ktora jest wyczuwalna pod palcami puchnie,a razem z nia cala glowa,nie wiem co to jest???prosze niech..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 657

.. ...też myślę ,że to będą włókniaki a z tym moment lekarze zrobią porządek i wszystko wróci do normy! Zamiast się przejmować tą jutrzejszą wizytą to się ciesz,że nie musisz miesiacami w kolejce czekać.Widocznie jakieś miejsce sie zwolniło a lekarka widząc Ciebie w takim stresie postanowiła..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 658

.. ...jednego, małego, skromnego włókniaka dół..?? oni go sami usuną i wyrzucą...nie musisz kopać dołu na to ; ) będzie ok...tych kciuków jeszcze nie puszczałem ; ) jak powiesz to dopiero puszczę ; ) ( teraz jestem mądry a sam panikowałem jeszcze niedawno i jak się okazało niepotrzebnie )..

WZW typu B

.. ...wynik jest ujemny czyli ok. Lekarz nie przepisął mi żadznych leków tylko zlecił dla bezpieczeństwa wykonanie biopsji wątroby w celu m.in.stwierdzenia, czy nie ma jakichś włókniaków itp. Co o tym sądzicie?..

Liczne dolegliwości i stan podgorączkowy

.. ...nadzieje, że to tylko jakiś włókniak, jest miękki, przesuwalny i chyba mam nawet dwa, rak się w takim tęmpie nie rozwija, prawda?? ). Wyrywałam też zęba z znieczuleniem, bałam się jego ze względu na serce, ale wszystko poszło dobrze. Pozdrawiam was wszystkich i dziękuje że jesteście..