Woda na sercu

Nagły ból w sercu, ostre kłucie

.. ...jakiejs wady pa. - ,,zimna woda zdrowia doda * cos w tych przysłowiach jest. A może to zgaga,lub niemoznośc odchodzenia gazów Ja też miewam takie bóle i wybrałam sie z tym do lekarza. Po zrobieniu EKG okazało się że mam dodatkowe skurcze serca. Lekarz zapisał mi na 2 miesiące..

Woda w sercu przy zapaleniu serca

.. Co to oznacza? Czy to występuje przy zapaleniu serca. Jest to groźne? Usuwa się tą wodę ? Są przy tym jakieś powikłania? nie wiem Nie wiem co ci dolega mam dopiero 14 lat smUTno mi :( ze nie mogE pomuc..:/ To ja może odeślę na inną stronę..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 438

.. ...takiego jakby bańka z woda pekła w sercu takie uczucie to jest, zwłaszcza jak sie zestresuje i wogóle to od razu sie zaczyna. Wczoraj sie najadłam jak bąk i po obiedzie jakieś dwie godziny po poczułam w mostku centralnie też takie skurcze czy pekające bańki,ale tak z 6 razy pod rzad..

Dziwny rytm w sercu i wysokie tętno

.. ...samochod,oblewaja mnie woda i do damiana tuz obok wioza.Tam dochodze do siebie. Ki diabel mysle,co jest? Odpoczywam pare dni w domu,mysle,glowkuje - tetno rano mam 45,w dzien 53,cisnienie 90/60 - mysle ze betalok za mocno dziala.Nie mam wzwodu,jest ciezar na klacie. W poniedzialek do..

Operacja na sercu i komplikacje

.. ...jednak nie było, tylko woda w worku osierdziowym. Operacja ( zabieg ) zakończyła się dobrze i wkońcu zaczął tatuś reagowac ( źrenice na światło ). Dziś rano był jednak znów problem ze krzepliwością krwi i znów jakieś akcje. Lekarze mówią, że teraz nie powinno już byc innych problemów i..