Woda w płucach po operacji

Woda w płucach - Str. 2

.. ...zapalenia trzustki jest woda w płucach. Mówią też, że na razie będą próbowali sie jej pozbyć poprzez wyżej wspomniane kroplówki.Czy jest to możlwie? Pan doktor powiedział,ze operacja tylko wówczas,gdy nic innego nie pomoże, gdyz jest to zbyt groźne. Chciałabym wpsomnieć,że tata ma 52..

By-passy operacja Zabrze

.. ...piątki...zbiera mu sie woda w płucach i okolicach serca, jest na antybiotykach od ok. 3 tyg.Pani doktor stwierdziła, ze jest z Zabrza, wiec może być w domku i w razie czego dojechać do szpitala.Nazwałabym ten szpital fabryka...łóżek brak, pacjentów przenoszą dziennie na inne sale,a..

Po operacji by-passów w Zabrzu

.. ...stwierdzenia czy jest woda w płucach.Na 25 pacjentów a Świnoujskim sanatorium kilku miało wodę. Dostawali wtedy silne srodki na pozbycie się wody z organizmu /jaknajczęstsze siusianie/.Kaszel po tego typu operacjach jest straszną torturą. W/g mnie trzeba się jak najszybciej skontaktować..

By passy i woda w płucach

.. ...czas leki mocząpędne i woda zeszła. od tamtej pory( 5 lat ) nie ma jej i nie wróciła. WITAM. Jestem 2 lata po operacji by - passów. Również miałam niewielką ilość płynu w opłucnej po obu stronach oraz duże obrzęki w okolicach kostek i stóp, ale cały czas biorę leki odwadniające. Gdy było..

Woda w płucach

.. Woda w płucach . czy to jest choroba śmiertelna i jakie są metody leczenia Nie, to nie choroba, tylko powikłanie np. po operacji serda, albo przy zapaleniu wsierdzia. Leczy się je antybiotykami. Dawniej ściągało inwazyjnie. Miałam taki zabieg, a kolejnym razem płyn w płucach wysechł po podaniu leków. latka..

Powikłania po operacji zastawek...

.. ...komplikacje ( dwa razy woda w płucach, rozpad czerwonych krwinek ). Ostanio, 12 lat temu, wszczepili mi w Aninie zastawkę płucną, biologiczną. Wiem, że u dzieci po operacjach serca i z niewydolnością nerek stosuje się specjalny aparat do dializ. Może taki potrzebny jest też Twojej mamie?..