Wodę w płucach

Woda w płucach

.. ...szpitalu okazało się że ma wodę w płucach. Wypuszczono ją do domu, ale nadal źle się czuła więc zdecydowała się na wizytę w klinice i okazało się że znowu ma wodę w płucach. Znowu ma iśc do szpitala. Bardzo prosze o informacje na ten temat. Oczywiście chciałabym wiedzieć czy choroba ta..

Woda w płucach - Str. 2

.. ...mój Ojciec[54lata]ma wodę w płucach.[prócz tego astmę i przebyty zawal.] Chciałabym dowiedzieć sie o wodzie w płucach czegoś więcej. proszę o informacje na maila:volleyball666@o2.pl Witam własnie chorowałam na zapalenie lewego płuca.Lekarz obawiał się że bedę miała wodę w płucu dlatego..

Woda w płucach - Str. 3

.. ...płuc,tam okazało się że ma wodę w płucach w kolorze marchewkowym,ściąganie jednak tej wody nic nie dało,ponieważ wracała spowrotem,dlatego lekarz zlecił dalsze badania,gdzie okazało się że są komórki rakowe rozsiane,po tych wynikach zlecił dalsze badania w Mikołowie,tomografie całego..

Po bajpasach

.. ...czuje, ma straszne bole i wodę w płucach oraz okolicach serca. Dostaje antybiotyki. Pomimo tego słabnie. Do sanatorium, tez wcześniej krzyczał, ze nie pojedzie, nie zostawi mamy itp. A teraz sie złości, ze jeszcze nie dostał, żadnego powiadomienia. u mnie akurat podziałało, jak mu..

Woda w płucach? apatyczność, brak apetytu

.. ...na Państwa portalu byly zamieszczone zupelnie inne objawy tej dolegliwości. Dziadek nie ma duszności,a zmiana w jego zachowaniu jest ogromna:z żywego, wesolego czlowieka stal się apatycznym cieniem :(..

Woda w płucach, płyn w jamie opłucnowej

.. mam wodę w płucach , płyn w jamie opłucnowej, wlewająxcy się do szczeliny międzypłatowej dużej.stwierdzono również zagęszczenie w dolnym polu płuca lewego od tyłu Proszę wytłumaczyć na czym to schorzenie polega i czy tą wodę w płucach można jakoś wysuszyć wiem ze wode w plucach sciagaja wbijaja igle w plecy..

Trudności w oddychaniu, woda w płucach?

.. ...mojej kuzynki,miała wodę w płucach i zmarła :/ ) Pozdrawiam. Po pierwsze nie słuchaj innych tylko zgłoś sie do lekarza, od tego oni są żeby odpowiadać na pytania związane ze zdrowiem!!! Nie kieruj sie nigdy objawami innych tylko po prostu zrób sobie badania. Pewnie nie jest to woda w..

Płyn w osierdziu

.. ...czy to dużo? Ma też wodę w płucach. Jest teraz w szpitali, na Oddziale Wewnętrznym, lekarze szukają przyczyny. Nie mogą ściągać wody z płuc właśnie ze względu na stan serca.... Witam Aniu mogę napisać ci tylko tyle, że ściąganie płynu odbywa się przez wkłucie jeśli jest to..

Duszenie się - Str. 34

.. ...wrażenie jakbym miała wodę w płucach albo jakąś przeszkodę w tchawicy która uniemożliwia głęboki wdech. Straszne jest to uczucie, jakbym miała się zaraz udusić :( Już przy pierwszych tego typu atakach byłam u lekarza, ale nie potrafił stwierdzić co mi jest. Powiedział, że to niedotlenie..

Woda w płucach i woda w jamie brzusznej

.. ...2 lata temu też miał wodę w płucach, ledwo go uratowali bo się dusił - szybko przyjechało pogotowie. Dziś bierze leki i czuje się dobrze, czego z serca życzę Twojemu tacie. Pozdrawiam Cię goraco Problemy z oddychaniem mogą być efektem wody w płucach lub/i wynikać z osłabienia serca...

By passy i woda w płucach

.. ...tez miał po bypassach wodę w płucach, ale mu ją wyciągnęli szpilą z tyłu pleców, potem jeszcze przez krótki czas leki mocząpędne i woda zeszła. od tamtej pory( 5 lat ) nie ma jej i nie wróciła. WITAM. Jestem 2 lata po operacji by - passów. Również miałam niewielką ilość płynu w opłucnej..

Woda w płucach,

.. ...później okazało się, że ma wodę w płucach, ściągnęli jej 2 litry. I znowu jest w śpiączce, bo nie może sama oddychać, lekarze nie wiedzą co jej jest i czemu tak jest. Moja babci już powoli się robią odleżyny, które je sprawiają kolejny ból. Lekarze, twierdzą,że nie mogą jej zrobić badan..

Skutki występowania wody w płucach

.. ...szpitala miałam ściąganą wodę prawie 6 litrów czuję się źle mimo zażywania tabletek przeciw bólowych bardzo boli mnie bok. Prosiła bym o napisanie jak często napływa ponownie woda.bardzo się boje jestem chora na raka moja choroba zaczęła się od usunięcia nerki z przerzutami na oba płuca,..