Wody w płucach

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 4

.. ...spowodowana narastaniem wody w płucach. 4 dni w szpitalu na furosemidzie doprowadziło do powrotu zdrowia. Frakcja z 40 wzrosła do 43%. Nie przejmuję się tym, codziennie spacer, zakupy - tyle że to wszystko wolniej niż kiedyś. POzdrawiam i życzę zdrowia!!! jesli jakis chlopak w wieku 23..

Woda w płucach

.. ...jakie są objawy tzw. wody w płucach ?? : ) Woda w płucach to tak naprawde przesącz tkankowy. Zbiera się on w płucach ( dokładniej w pęcherzykach płucnych ) kiedy dochodzi do niewydolności lewej komory serca. Objawami są duszność i wykrztuszana pienista wydzielina. Jeśli chcesz się..

Woda w płucach - Str. 2

.. ...rzeczywiście można pozbyć sie wody dzięki lekom podawanym dożylnie?Proszę o wytłumaczenie tej kwestii. ..MAm za soba 1/3 i nie umiem odpowiedziec na ani jedno pytanie: ) mój Ojciec[54lata]ma wodę w płucach.[prócz tego astmę i przebyty zawal.] Chciałabym dowiedzieć sie o wodzie w płucach..

Woda w płucach - Str. 3

.. ...się że wsadzili mu dren do płuc bo okazało się że ma wodę w płucach bardzo się martwię czy to może coś oznaczać, jakie mogły być przyczyny tej wody w płucach proszę o szybkę odpowiedz PROSZĘ......czekam..

Trudności w oddychaniu, woda w płucach?

.. ...oddycha.Słyszałam jakie są obiawy wody w płucach i zauważyłam u siebie podobne.Podczas śpiewania ostatnio przeskoczyło mi coś w okolicach serca,teraz jak jem czy piję,nie czuję by pokarm wlatywał do żołądka tylko w stronę mojego płuca,a poza tym przy oddychaniu boli mnie jakby,któraś z..

Po operacji by-passów w Zabrzu

.. ...czy nie mam w płucach wody.To samo w sanatorium - szpitalnym w Świnouściu robiono nam 2 razy USG w celu stwierdzenia czy jest woda w płucach.Na 25 pacjentów a Świnoujskim sanatorium kilku miało wodę. Dostawali wtedy silne srodki na pozbycie się wody z organizmu /jaknajczęstsze..

Kaszel po bajpasach

.. ...passach/ Lekarz bedzie znajdywał 100 powodów ,żeby Ci tego skierowania nie dać, ale dopuki skierowania nie dostaniesz nie wychodż z gabinetu. Kamil. Proszę podać gdzie przyjmuje pani prof i jej inicjały...

Woda w płucach od chłoniaka?

.. ...pojawił sie problem wody w płucach, co tydzien ma sciągane od 1 do 2 litrów z jamy opłócnej. Czy jest możliwość wyleczenia powstawania tej wody, lekarze twierdzą, że to jest od chłoniaka. A może przyczyną jest słabe serce. Proszę o odpowiedź. Dziękuję i Pozdrawiam Jacku, moja..

Woda w płucach i woda w jamie brzusznej

.. ...oddychaniem mogą być efektem wody w płucach lub/i wynikać z osłabienia serca. Dziękuje za cieple słowa. Pozdrawiam Was serdecznie. WK - tak masz rację bardzo go kocham, jest wspanialym czlowiekiem. Julinko - pytajcie o wszystko lekarzy, jaka jest ich diagnoza, nie odpuszczajcie im, niech..

By passy i woda w płucach

.. ...temat tej cholernej wody. a, i czy nie zaszkodzi mu jezdzenie na stacjonarnym rowerze, jakies 5 minut dziennie. przed operacja duzo chodzil, a teraz nogi mu sie * zastaja * . dzieki bardzo za pomoc. mój tato tez miał po bypassach wodę w płucach, ale mu ją wyciągnęli szpilą z tyłu pleców,..

By-passy - zapalenie płuc i woda w płucu

.. ...sprawdzano czy nie ma wody w płucach i w worku osierdziowym. Pozdrawiam i życze zdrowia dla Mamy! Właśnie teraz mi też się wydaje że powinna od razu po Ochojcu trafić do szpitala. A ona dostał wypis do domu i dalszą konsultacje u kardiologa a do kardiologa dostaliśmy się wczoraj (..

Skutki występowania wody w płucach

.. ...wyjaśnić czy występowanie wody w płucach może mieć bardzo poważne skutki to bardzo bym o to prosiła.Tydzień temu wyszłam że szpitala miałam ściąganą wodę prawie 6 litrów czuję się źle mimo zażywania tabletek przeciw bólowych bardzo boli mnie bok. Prosiła bym o napisanie jak często..

Woda w płucach

.. ...zycia * i on z problemem wody w plucach radzil sobie w... knajpie, jak dobrze pamietam to nawet lekarz potwierdzal to ( osuszajace dzialanie alkoholu ) choc oczywiscie nie mogl pacjentom takiej kuracji przepisywac Odsylam do ksiazki, lekarzy oraz zdrowego rozsadku Grzesiuka nie ma co..