Woreczek żółciowy bóle

Bóle w lewym boku - Str. 2

.. ...potocznie kamienie w woreczku żółciowym - złogi. Porządne USG jamy brzusznej - naczczo!!! Dzień wcześniej nie jeść ciężkostrawnych rzeczy!!! Niektórzy polecają espumisan 3x2kapsułki w dniu poprzedzającym badanie - ja tego nie praktykuję i też działa USG ; ) Witam wszystkich. Mam 15 lat i..

bóle w boku - Str. 2

.. ...USG że mam kamień w woreczku żółciowym. Witam od jakiegoś czasu mam bardzo dziwne objawy - rwanie, ucisk i sztywność w lewym boku. Do tego dochodzi uczucie ściskania w gardle ( jak przed jakąś ważną sytuacją, trema itp. ) i drętwienie po lewej stronie szyi. Ból zwykle zaczyna się po..

Dziwne dolegliwości - bóle po lewej stronie pod żebrami

.. ...lekko przekrzywiony jest woreczek żółciowy dołączam link ze zdjęciem. Neurolog nic nie stwierdził Mocz,Krew w porządku EKG - niedoblokowywanie zastawki jak dobrze pamiętam powiedzieli ,że nic groźnego. Co mi z tej diagnozy jak czuje się tak samo....

Ból z prawej strony pod żebrami, lekko z boku

.. ...dzieki za pomoc A może to woreczek żółciowy?? Ataki bólu zdarzają się po wysiłku - kolka. Czasem są tak ostre, że promieniują aż do łopatki i nie bardzo można się ruszyć. Ja od 3 dni mam okropne bóle po prawej stronie, w okolicy żeber, i z boku i plecy od łopatki spac nie moge, w pozycji..

Ból między żebrami

.. ...wątroba,trzustka a może woreczek żółciowy?pozdrawiam ja cierpię na nerwicę lękową tak jak moja porzednicza fakt przy nerwicy tez występują takie bóle ale radziłabym zacząć od kregosłupa bo u mnie takie dolegliwości występują przy zmianach w kręgosłupie. Czy tak czy yak do lekarza należy..