Wosk w uszach

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 753

.. ...kiedy jestem sama i piszę na komp. na przykład. czy ktoś miał ataki serca i gdy dojechał do szpitala powiedzieli mu ze jest to w porządku. powiedzcie mi jak z tym walczyć? pozdro piszcie na gg12307743..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie? - Str. 2

.. ...wypowiadaja. U kobiet bardziej wosk w uszach twardnieje, u mezczyzn jest bardziej plynny, wychodzi regularnie z uszu. Gliceryna w plynie 1 - 2 kropelki na noc przez 5 - 10 dni co pol roku ( przytkac leciutko wacikiem aby poduszka sie nie utluscila ) i wosk wyjdzie sam. Patrzylam bowiem..

Szum w uszach wieczorem przed snem

.. ...stwierdził ani zapalenia ,ani woskowiny. A mnie to żyć nie daje, mam różne myśli,ze to może tętniak albo inna choroba, nie wiem czy znów iść do lekarza? Weszłam na podaną przez Panią strone http://www.telezdrowie.pl/TINNITUS/index.htm, zrobilam ten test i wyswietlilo sie ze nie..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 45

.. ...może mam tam za dużo woskowiny,ale uszy mam czysciutkie. Jezu jakie to okropne uczucie jakby podwyższone ciśnienie w tych uszach nie umie tego opisać, Dzisiaj dzwoniłam do laryngologa żeby to skonsultować na jutro mam wizytę, to napiszę co mi powiedziała. Pozdrawiam cieplutko. Okey..