Wpływ na INR

Acenocumarol i wskaźnik INR

.. ...zmienności wchłaniania leku, wpływu różnych pokarmów i innych leków oraz zmian w czynności wątroby. Pokarmy spożywane przez pacjentów mogą w istotny sposób wpływać na wartość INR, jako że większość produktów zawiera różne ilości witaminy K. Im większe jest jej dobowe spożycie tym słabiej..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 3

.. ...poruszał tutaj tematu wpływu acenokumarolu na kości. Po 3 latach zażywania tego leku stanąłem na granicy osteoporozy i od roku leczę się również na to ( ostemax + wapno + witamina d ). ( mam 34 lata ) Birącym acenokumarol zalecam więc okresowe badania gęstości kości. Jeśli chodzi o..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 5

.. ...Wszelkie * zielone * bardzo wpływają. Ale tylko wtedy, gdy sie je dużo. Prz warfinie utrzymanie INR jest dużo łatwiejsze. Jak zżywałam aceno to skakał okropnie. Aby byc spokojnym kupiłam aparat , mierzę co 3 tyg. i w każdej chwili mozna zareagować. Głowa do góry. Pozdrawiam tykających..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 6

.. ...7.05.Strasznie!Czy oxazepan też ma wpływ na INR?Wcześniej przez pół roku miałam prawidłowy. Ja biorę acenokumarol 3/4 i co piąty dzień 1 tabl. 4 mg . Ostatnio dowiedziałam się, że raczej nie powinno się go zażywać zaraz po jedzeniu i razem z innymi lekami. Ja go biorę w godz. 11 - 12 i..

Acenocumarol a inne narządy

.. ...zmienności wchłaniania leku, wpływu różnych pokarmów i innych leków oraz zmian w czynności wątroby. Pokarmy spożywane przez pacjentów mogą w istotny sposób wpływać na wartość INR, jako że większość produktów zawiera różne ilości witaminy K. Im większe jest jej dobowe spożycie tym słabiej..

Przyczyny zatorowości płucnej

.. ...antyfosfolipidowy. czy to może mieć wpływ na leczenie?? Witam Miło mi zawiadomić że pacjenci chorzy na Trombofilię i zatory płucne założyli też swoją stronę internetową * INR nie jesteś sam * http://www.trombofilia - inr.pl Na tej stronie nasi przyjaciele opisują swoje przypadki..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 13

.. ...zdaniem u mnie najwiekszy wpływ ma stres i nerwy. Raczej mam niskie cisnienie. Co do INR ja zainwestowałem w aparat do mierzenia i jestem zadowolony po tylu latach mialem juz dosc biegania po laboratoriach. Z mojej wiedzy w przypadku zastawki mitralnej potrzebna jest dokładniejsza..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 20

.. ...zielonymi warzywami ( wpływ na INR ). A talk to życie jest piękne. Pozdrawiam. Kochani poradzcie jak szybko obniżyć wskaznik INR,żona przechodziła silną grypę lekarz przepisał antybiotyk zażywa acekumarol 3.3.3.4 dzisieszy wynik INR 4,9 czy wystarczy że obniży na 1,1,1,2 czy ktoś miał..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 39

.. ...odpowiedni poziom. Pytasz o wpływ jedzenia. Na INR mają wpływ rzeczy zawierające duże ilości witaminy K. Najwięcej jest jej w zielonych warzywach ( kapusta, brokuły, itp ) Poczytaj sobie w internecie jest dużo na temat produktów z witaminą K. Ogólnie im więcej witaminy K tym INR niższy...

Opinia o systemie pomiaru wskażnika INR CoaguChek

.. ...które leki jaki mają wpływ jak również które warzywa jak działają. Np ja jeżeli podjem sobie kalafiora to już muszę zwiększć dawkę, a jeżeli wezmę gripex to zmniejszyć. Z tego co wiem,dofinansowania do analizatora INR nie ma.Jeśli ktoś taką pomoc otrzymał,to bardzo proszę i informację. *..

Aparat do mierzenia INR - Str. 4

.. ...INR, nie zmieniałem dawki leku, oraz utrzymuję w miarę prawidłowy poziom płynów, wynik też nie powinien za dużo odstawać od ostatniego badania. Należy badanie powtórzyć w laboratorium a najlepiej w innym...

Sztuczna zastawka aortalna a warunki atmosferyczne

.. ...sobie ,zęby chłod miał wpływ na sztuczną zastawkę ,jesli już to spowodowana chłodem infekcja. INR zalecany przy tego typu zastawkach to 2,5 - 3,0! Co do INR to według nowych wytycznych to tak jak napisała Izabela Ale nie przejmowałbym sie zbytnio wynikiem mnie jak wypisywanon ze szpitale..

Osoby z zastawką mechaniczną

.. ...mnie nieznacznie one wpływają na INR ale to pewnie kwestia organizmu. Zresztą zobaczysz ze INR to dziwna sprawa raz jest taki a raz inny czasami niewiadomo dlaczego. Zazwyczaj utrzymuje go powyzej 2 i poznizej 4 ale bywalo rożnie. Uwazaj na leki szczególnie na antybiotyki potrafia..

Dokładność pomiaru INR aparatem

.. ...labolatorium.Czy mają wpływ na ostoporozę to nie wiem.Biorę warfin,nigdy nie miałam dużych skoków,ale byłam teraz w poszpitalnym sanatorium i INR skoczył mi do 7.5.Byłam w szoku,ale lekarz 2 dni nie kazał brać tabletki potem mniejszą dawkę.Wróciło wszystko do normy.Zobaczymy za jakiś..

INR a omega3

.. ...kapsułki omega3 mają wpływ na wysokość INR ? Czy możliwe jest aby wpływały na jego obniżenie ? Nie mają wpływu Niestety, w opisach amerykańskich preparatów omega 3 i omega 6 jest uwaga o możliwej interakcji z warfaryną. Zobacz proszę przykład na dole strony, na czerwono:..