Wścieklizna

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 119

.. ...ja miałam lęki, że to wścieklizna, bo właśnie szczepienia skończyłam. /Cały czas się boję, bo to nieuleczalns choroba. I wiesz co, ja normalnie takie jakie były objawy to właśnie takie miałam chyba ze strachu. Więc nie martw się, nie masz tętniaka, bo o tętniaku nie wiesz, a jak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 152

.. ...głowie mi siedzi, że mam wściekliznę, i noga mnie piecze, jak czytam na necie, to nie mogę przełykac, ciężko mi oddychac, głowa mnie boli i tylko czekam kiedy pic nie będę mogła, straszne, naprawdę się męczę tylko jak o tym czytasz to masz takie objawy? czy robiłaś sobie badania po..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 156

.. ...te ,że wbrew pozorom wścieklizna ludzka dotyczy bardziej krajów nieucywilizowanych, i zarażenie sie nią nie jest takie proste. Ponadto szczepionka na wściekliznę ( u psów ) działa nawet do 3 lat , i jest mało prawdopodobne aby w 21 wieku pies nie był szczepiony w ogóle. Pogódko..od lat..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 159

.. ...masz. A jeśli boisz się wścieklizny to przecież to nie jest w tych czasach śmiertelne. A co powiedział na ten temat lekarz? Ja jak miałam takie paniczne leki na temat swojego zdrowia dzwoniłam na pogotowie, opisywałam swoje objawy. Często chcąc wezwać karetkę. Są tam osoby, które się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 6

.. ...cholera, że jest to wścieklizna, ale powinienem już nieżyć, bo śmierć następuje po 4 - 5 dniach. Ja natomiast mam tak już tydzień, a wodowstrętu czy bolesnych skurczy mięśni nie widać ; ). Jak myślicie: nerwica czy raczej ucisk kręgów szyjnych? Witajcie. Chcialbym sie podzielic swoimi..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 32

.. ...szczepienia ale tam przy wściekliznie też są takie objawy ( a to śmiertelna choroba ), że wiesz masz skurcze mięśni oddechowych, więc pomimo szczepienia, ja mam wszystkie objawy ( a pies po 50 dniach nadal żyje ), moja rana swędzi, mam gule, ciężko mi przełykac, mam bóle głowy, nudności,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 35

.. ...godzinach coś już by się działo to trochę lekarz cię pocieszył, bo wścieklizna rozwija się nawet do roku a pierwsze objawy wystę pują od 10 dni do 3 miesięcy.Pozdrawiam, może u ciebie chodziło o inną chorobę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 177

.. ...powiedział,że mógł mieć wściekliznę.odtego czasu głowabolała mnie codziennie.W końcu zrobiłam tomografię,wszystko o.k.Ale ktoś powiedział,że rezonans dokładniejszy.nie mogłam czekać,zrobiłam prywatnie - o.k.Głowa nadal bolała.Kiedy minął rok ,po którym wśieklizna powinna dać objawy,bóle..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 40

.. ...cholera, że jest to wścieklizna, ale powinienem już nieżyć, bo śmierć następuje po 4 - 5 dniach. Ja natomiast mam tak już tydzień, a wodowstrętu czy bolesnych skurczy mięśni nie widać ; ). Jak myślicie: nerwica czy raczej ucisk kręgów szyjnych? Dodam jeszcze, że trochę nadmiernie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 56

.. ...co doprowadza mnie do wścieklizny. Szukam gdzieś schronienia nawet w piwnicy bo co bym nie zrobił to od razu krytyka i teksty typu * a może ty musisz se wypić * to ci przejdzie ten humor. Dobrze że wszyscy wyjadą to spokój jakiś będzie. Jestem już naprawdę chory pod tym względem nie mogę..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 110

.. ...szczepienia przeciw wściekliznie , bardzo się nimi denerwowałam, przeraziło mnie, że mogę na to zachorowac. Ale nerwica wróciła już jakieś pół roku temu tylko do mnie tak opornie to dociera, nie cierpię bra leków. Dużo sama walczę a nam powinno się udac, bo nerwica to w dużej mierze..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 132

.. ...nie jestem chora na wściekliznę...jestem beznadziejna...przepraszam...nie mogę was dołowac...wyubaczcie... Do Wingi !!!!!Po przeczytaniu Twojego postu zdecydowałam się wyrzucić ze swojego serca ból i żal. Jestem szczęśliwą mężatką i mamą dwóch synów. Pytasz czym Was zaskoczę? Mówisz,że..

Wyrywanie zęba przy wszczepionej zastawce

.. ...nasuwają mi jedno - wścieklizna to taki żart , mam nadziejęże się na żartach znasz a teraz serio http://www.mp.pl/artykuly/index.php?aid=24763&_tc=39A28958910B4F9C866575690C467688 Mój syn obecnie 17 lat ( niecały rok po zamknieciu tętniaka IAS międzyprzedsionkami i ablacji ) do 24 m..

Śmieszne problemy

.. ...wytchnienia, niech na urlop wścieklizna wyjedzie - wróci słodka - bedzie nam jak w niebie ( blisko mam do Częstochowy: - ) ) Janina zapewniam Cię że widząc szybko bijace serce mego dziecka ( tak , przy takim pulsie to widać - chodzi cała klatka piersiowa ) płakałam pewnie tak samo jak te..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 571

.. ...aparaty to dosłownie wścieklizny można z tym moim chłopakiem dostać.Boli go jak cholerka ale to jest normalne przez pierwsz tygodnie.Nie odzywał się do mnie hihihihidwa dni za to że go zmusiłam do założenia ich. Pluje się ,sepleni i powiada ,że teraz to żadna dziewczyna na niego nie..

Zarażenie wścieklizną a bóle w okolicy mostka

.. ...możliwość zarażenia się wścieklizną, czy moje bóle spowodowane są czym innym. nie miałem bezpośredniego kontaktu ze zwierzątkiem. Paliłem papierosa tą ręką w której wcześniej trzymałem ową koszule w którą zawinąłem jeża. Proszę o pisanie odpowiedzi na e - mail, gdyż pewnie będzie mi..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 64

.. ...nosówkę...zostanie jeszcze tylko wścieklizna: ) za jakiś dłuższy czas: ) także czas po Świętach wypełniony po brzegi: ) no nic wracam do pracy wszysrkich serdecznie pozdrawiam: ) hej wszystkim u mnie tez troche bieganiny bo w sobote wybieramy sie na wesele a dzis i jutro musze pokonczyc..

Zespół wazodepresyjny a ciąża

.. ...mnie swędzą nogi że wścieklizny można dotsać. zresztą zawsze jak stoje to mam taką atrakcje. stopy i dłonie mam lodowate ale jak się rozgrzeją to aż parzą a od stresu można mdleć - ja niestety nie bo ja jak mam stres to mam taką adrenalinkę że mogłabym stać nawet pól godziny albo i..

Wścieklizna

.. ...podejsć, to ma pewnie wściekliznę. Teraz nie wiem co robić i czy powinnam iść do lekarza... dodam, że nie wiem jakiej płci jest królik. możliwe też, że zbliża się okres godowy królików i dla tego jest on agresywny. zadzwoń do weterynarza i zapytaj. kobieto ... krolika na obserwacje ....