Wściekłość

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 34

.. ...Zawsze tak jest. I tu też wściekłość mnie ogarnia, że mi to świństwo wakacje psuje. O właśnie poczułam zwyczajny strach i twierdzę, że on jest o niebo lepszy od lęku. Jestem sama w pokoju, bo moja rodzina już dawno słodko śpi,wszędzie ciemności, a tu mi coś zaszemrało dość głośno. Na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 37

.. ...Zastanawiam się, czy wściekłość ma podłoże ciążowe, czy okresowe. Bo w tej sprawie nadal cisza na morzu. Nie czuję żadnych zmian, nie mam objawów, ale testu nadal boję się zrobić. Co by nie było, oszczędzę sobie stresu przez jeszcze kilka dni, choć być może wyda Wam się to głupie,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 137

.. ...duszności.Przy napadach wściekłosci też możesz wziąć.To cię uspokoi.Jeśli jej nie brałeś,spróbuj wziąć na noc.Czasem występuje po niej senność.Szczególnie jeśli się jej wcześniej nie brało.W moim przypadku,jeśli ją połknę w ciągu dnia,następuje uspokojenie i mogę dalej w sposób ludzki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 267

.. ...i.....wpadłam w taką wściekłość o jaką siebie nie podejrzewałam przez jednego faceta...Moje nastroje jak widać zmieniają się z dnia na dzień...ale lepiej być wściekłą niż załamaną : ) Ja z Warszawy. Ola - kłucie koło serca może trwać i trwać. U mnie nieraz po kilkanascie dni. I nie karm..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 15

.. ...stąd! Krzyczymy w szale wściekłości i pokory. Stanął w ogniu nasz wielki dom! Dom dla psychicznie i nerwowo chorych! Witaj asienko Ja tylko chciałam Ci napisac,ze ja jestem kilka miesiecy na Asentrze i czuje sie własciwie bardzo dobrze,Jeszcze mam brac przez dwa miesiace i koniec.Asentra..

Zespół jelita drażliwego

.. ...blokuję ogromną zlość, wściekłość, a wszystko to jest o tyle zabawne ze równiez sie uważam za spokojną osobę. No to zakręcone to równo. Moge ci polecić dosć dobrą metodę, czasem to pomaga, ale nalezy podejsc z dyscypliną. Są to oddechy, powolne, dogłebne do samego dna brzucha i do..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 16

.. ...autentycznie popłakałam się z wściekłości, jednak nadal jestem pełna optymizmu i tego życzę też Tobie. Mario, a co z Twoimi zaburzeniami rytmu? Witam wszystkich migaczy! Szczególnie serdecznie witam Eluzynę. Cieszę się,że lepiej się czujesz. Ja od jutra zaczynam brać Acenokumarol, a po 2..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 60

.. ...rytmem, ogarnia totalna wściekłość. Ostatnio nie muszę odwiedzać szpitala, bo jakoś to złagodniało i samo przechodzi po kilku minutach, no ale niestety łapie!! No i na Boga za 10 dni minie te 3 miesiące po drugiej ablacji i na pewno nie jest lepiej niż po pierwszej!! Emocje wyzwalają..

Duszenie się - Str. 14

.. ...cię będzie dręczyła ta wściekłość napisz o niej to ci przejdzie, no a ja tez jestem zabiegana, juz zaczynam bac się tej pracy, przeraża mnie, ale nie martwie się bardzo bo jak mi się nie uda to trudno, wiem ze nie jest łatwo i mogę nie dac rady, jak przebrne przez początek to juz poźniej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 789

.. ...łez z bezsilności i wściekłości na tą francowatą chorobe Niby powinnam się niczym nie martwić cieszyć się że córunia wychodzi za mąż że mam wspaniałego wnuka problemów finansowych żadnych a mimo to nic mi się nie chce Po całych dniach myślę tylko o tym żebym szczęśliwie doczekała do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1063

.. ...czy Wy też macie ataki wściekłości? Bo ja czasem bez powodu mam ataki jakiejś k.....icy tak do wszystkich się rzucam,że aż później mi głupio,najbardziej mi żal mojej mamuśki bo jej to najwięcej się obrywa. Dobra narazie kończę idę się kompać bo dzisiaj miałam dobę w szpitalu. Pozdrawiam..

Po operacji tarczycy - Str. 2

.. ...dopiero wprawiało mnie we wściekłość.Okazało się że tarczyc jest powiększona. Badanie pierwsze TSH wskazało lekką nzdczynność, A;le kiedy pojawiłam się u endokrynologa badanie hormonów było w normie. i tak do dziś. Czuję sie strasznie, nie mogę spać a srce wali jak oszalałe. Mąż zabrał..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 70

.. ...pewnego dnia zaczelam czuc wściekłośc na nią, unikać terapi, bo chodziłam dwa lata a ataki się nasiliły, i powiedzialam jej o tym o mojej złośći a ona, zaczela sie śmiać i mówi, ze czekała na ten etap, że juz jestem o krok dalej i to dalo mi znowu nadzieję i głęboka wiarę, że mi sie uda..

Nastoletnia nerwica - Str. 4

.. ...Nawet było, że napady wściekłości czy agresji też się zdarzają, co dla mnie jest nie do pomyślenia, bo w mojej nerwicy wręcz uciekam od tego jak od ognia... ale to wszystko skomplikowane... Witam Nie tylko Ty się dzisiaj żle czułaś~Alla33 ,u mnie nie chodzilo nawet o nerwice tylko jakoś..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 7

.. ...na przykład, wpada we wściekłość, gdy jakieś jego przekonanie zostaje podważone. Inny złości się, gdy oczekuje czegoś i to się nie zdarza. Zauważyłem, że czuję się ofiarą zawsze wtedy, kiedy moje podświadome żądanie lub oczekiwanie, na które zostałem zaprogramowany, nie zostaje..

Wszystko, co mi wiadomo o natręctwach myślowych - Str. 2

.. ...myśli czasami i rośnie wściekłość - - wtedy myślę o tym co już wiem nie napędzam się ,wyciszam przywołuję dobre myśli...natomiast żal do przeszłości i do osób które przyczyniły się do naszych myśli złych należy IM WYBACZYĆ... , ale zeby wybaczyc innym, trzeba NAJPIERW WYBACZYC SOBIE!!..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 5

.. ...minutach życia miotała nim wściekłość , że dał się namówić na wyprawę , która nie mogła skończyć się dobrze.Niestety, nie otworzył sobie ta szczerością NIEBA. DRUGI alpinista powiedział, że do końca nie stracił nadziei.Desperacko próbował uchwycić się każdego występu skalnego, by..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 12

.. ...Poranne zmęczenie i wściekłość, że trzeba iść do pracy czy szkoły i poprawa nastroju w porze obiadu to może być znak, że dopadła cię nerwica neurasteniczna. Może przyjąć postać hipersteniczną - wtedy objawia się wzmożoną pobudliwością, wybuchami gniewu i silnymi reakcjami emocjonalnymi..