Wstawione stenty

Po bajpasach - Str. 7

.. ...Mazowieckiego któremu wstawiono 1 stent, a drugiego nie udało się. Dlatego podjęto decyzję o operacji wstawienia jednego baypasa . Byście musieli widzieć jak ten Pan szybko wracał do sił.Był to jego pierwszy pobyt w szpitalu w życiu a miał wówczas 82 lata.Pozdrawiam wszystkich. pani..

Zabieg - stenty wieńcowe

.. ...lata. Witam.Jest to zabieg,ale jednak na tetnicy wiencowej. Wszystko bedzie ok. Mam stent od 1.5 roku, spoznilem sie troche bo zdazylem dostac zawalu przed zabiegiem.Powodzenia,nie odkladajcie zabiegu...

Ablacja to ostateczność?

.. ...koronorografie. Jestem 3 lata po zawale,mam wstawiony stent a migotania zaczely sie od roku i powtarzaja sie co tydzien.Zawsze umiarawiana jestem w szpitalu.No i dzisiaj wariuje,co mam robic? Blagam poradzcie..

By-passy po 50-tce, ile można jeszcze żyć?

.. ...; - ) Z oryginalnie wstawionych dwóch by - passów i tzw. jump - graffu( o ile tak to się pisze ) drożny pozostał tylko jeden ( ten najwazniejszy - do tętnicy wieńcowej lewej ). Prawy pomost padł chyba w niedługim czasie po operacji( w koronoro z 98 jest juz całkowicie nieczynny ). Do..

Stenty i cukrzyca

.. ...zwężenie w 90%. Ma mieć wstawione stenty czy coś takiego. Tata ma też cukrzycę i nie może się nadwyrężać fizzycznie bo boli Go w piersiach. Martwie się, czy teraz to bedzie bezpieczne, chodzi i o możliwość pęknięcia żyły lub zawał. Jeśli ktoś wie cokolwiek na ten temat prosze o..

Stenty - jaka dieta i czy możliwa praca fizyczna?

.. ...ma wstawione 2 albo 3 stenty bierze leki już do końca życia dobrze sie odżywia ale często sie denerwuje :( ...Czy ktoś wie ile można żyć ze stentami? bedzie wdzięczny za wszelkie informacje POZDRAWIAM!..

Choroba wieńcowa naczynioskurczowa

.. ...2006r.miałem NSTEMI.MAM wstawiony stent w RCA.W Koronarografi stwierdzono zmiany w RCA 70% CX40% Badania wykazały trochę podwyższoną troponinę 0.297.KCMB 27.0.Pozostałe wyniki badań krwi w granicach normy. W początkowym okresie byłem leczony na typową chorobę wieńcową ( miałem bóle..

Migotanie przedsionków po zawale serca i stentach

.. ...po zawale serca,mam wstawione 3 stenty i bardzo cierpie na migotanie przedsionkow.Migotanie dopada mnie co kilka dni i zawsze jestem umiarawiana w szpitalu kroplowkami. Biore leki antyarytmiczne,przeciwzakrzepowe i niestety nic to nie pomaga, Rok temu wszczepiono mi stymulator,ktory..

Szukam wsparcia - tachycardia, nadciśnienie, trójglicerydy - Str. 2

.. ...mnie zawał serca i mam wstawioiny stend. Prawdopodobnie spowodował go długotrwały stres. Dlatego chcę powiedzieć że stres jest zabójczy i powinniscie sobie z tego zdawać sprawę. mam 27lat, i tech wykryto u mnie tachycardię i migotanie przedsionka:( właśnie wróciłam ze szpitalam, zupełnie..

Przełożenie wielkich naczyń

.. ...drożność oskrzela poprzez wstawiony stent do tego oskrzela. Jednak okazało się że stentowanie nie dało rezultatu. Poinformowano mnie ze przy nawracających zapaleniach będzie trzeba usunąc lewe płuco. JEŚLI KTOŚ MA DOBRE KONTAKTY Z LEKARZAMI OD PŁUC LUB OSKRZELI TO TROSZĘ O KONTAKT! Mój..

By-pasy w Lublinie

.. ...temu mój ojciec miał wstawione 2 stenty, zwezenie było krytyczne 90% i w drugim miejscu 80%. Czuje się świetnie, zabieg wykonał Dr. Wójcik, przy zabiegu u mojego ojca ryzyko było duże ale lekarz spisał sie super. POLECAM WÓJCIKA. a i jescze zapomnialbym zabieg wykonano w Nałęczowie 30 km..

Dwa zawały serca u 23-latka

.. ...pazdzierniku 2007 drugi i trzeci.teraz 4 .mam wstawionych 8 stentow .czeka mnie operacja .maja mi wstawic defibrylator .ma moze ktos pojecie * z czym to sie je * .jakies informacje ,wiedze .pozdrawiam ,LESZEK..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów?

.. ...Witaj Wlodek.Moj maz ma wstawione dwa stenty.Pierwszy w w lipcu a drogi w sierpniu.Mial robiona koronarografie bo ma stwierdzona chorobe wiencowa i miazdzyce zarostowa.Ternice wiencowe byly w bardzo zlym stanie i mezowi grozil zawal w kazdej chwili - jednak udalo nam sie go uniknac.Po..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów? - Str. 2

.. ...temu moja mam miała wstawione bajpasy i fatalnie się czuje.Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko i życzę wszystkiego dobrego.Marta. Witam. martynia, po wszczepieniu bajpasów każdy czuje się fatalnie, to poważna operacja. płuca na czas operacji są zwinięte żeby nie zajmowały miejsca ale..

Śmierć po bajpasach - Str. 2

.. ...tętnic wieńcowych i mam wstawione 2 stenty. Zyję dzięki wspaniałym i cudownym lekarzom z Instytutu Kardiologii w Aninie, którym serdecznie dziękuję. Pozdrawiam do : monika147 Tak jak Ty ja tez mam prawo do wyrazania swojej opinii więc nie odbieraj mi tego prawa.A pozatym to nie tylko..

4 zawały serca

.. ...pazdzierniku 2007 drugi i trzeci.teraz 4 .mam wstawionych 8 stentow .czeka mnie operacja .maja mi wstawic defibrylator .ma moze ktos pojecie * z czym to sie je * .jakies informacje ,wiedze .pozdrawiam ,LESZEK..

By-pasy wstawiane w Aninie

.. ...angioplastyce i mam wstawione dwa stenty. Jeśli chodzi o sam okres po operacji , to jest wiele ograniczeń. Samo dochodzenie do pewnej sprawności przebiega bardzo różnie i zależy od wielu czynników. Nie wiem skąd jesteś i gdzie leży twój tata, skoro pytasz jak się dostałam do Anina. Czy..

Źółtaczka typu C - zarażenie w szpitalu

.. ...może brać leki .Tata ma wstawione stenty jest po dwóch zawałach.Pozdrawiam Cię serdecznie.Bądzmy dobrej myśli.Zyczę ci zdrówka dużo Szukajcie dobrych adwokatów i do dzieła! Jeszcze nikt z lekarzem nie wygrał Uff badania wykluczyły żółtaczkę typu C co za ulga radziła bym zrobić jeszcze..

Zwolnienie - prawie zarzymanie akcji serca i nadrabianie strat

.. ...krytycznie zwezona , wiec wstawiono stend,stwierdzono zawal serca NSTEMI .Serce po paru dniach sie uspokoilo,lecz bole w mostku pojawily sie ponownie.Trafilem ponownie do szpitala, koronarografia pokazala zmiany w CX,zdiagnozowano spazm naczyniowy.Zastosowano dilzem,betaloc..

Po koronografi powstał zakrzep - Str. 2

.. ...praktycznie nieprzytomny! Wstawiono mu 3 stenty,po trzech dniach wypuszczono do domu! A po dziesięciu dniach od zabiegu dostał kolejnego zawału i wylewu,sama reanimowałam go przez pół godz do przyjazdu karetki ale nie udało się go uratować! Gdyby wcześniej lekarze potraktowali poważnie..

By-passy - żyły muszą być pobrane z nóg operowanego?

.. ...koronoplastykach. Ma cukrzycę i wstawiony jeden stent,po którym badanie wysiłkowe wcale nie wyszło lepsze,szybko przerwane przez lekarza. Ma cukrzycę i tak zniszczone żyly,że lekarz boi się ryzykować operacją by - passów,bo żyły są zbyt zniszczone. Moje pytanie odnośnie tego to,czy do by..

Bóle po angioplastyce

.. ...angioplastyki w wyniku czego wstawiono mi trzy stenty. Po ostatniej angioplastyce ( 22 stycznia 2009 ) zdarzają mi się bóle podobne do bólu takiego jak przy zawale - okresowo raz na tydzień. Przechodzą one po zażyciu nitro. Czy takie bóle mogą się zdarzać? Witam. Mam nadzieję ,że już..

Reanimacja trzykrotna - Str. 2

.. ...tydzień w śpiączce, mam wstawiony jeden stend...miesiąc byłam tam w szpitalu, potem już w Polsce w sanatorium. Sporo czasu już upłynęło, czuję się dobrze, kondycja coraz lepsza,jestem pod opieką kardiologa, łykam leki. Pozdrawiam i zdrowia życzę!!! Tak, miewam problemy, jakieś obawy,..

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...konieczna. I tak mam wstawione 3 stenty w tętnice, bo zawał był potężny - powód zamknięcie tętnic. Ale wracając do sprawy, pojawiły się okropne bóle w piersiach, plecach, częste bóle jelit, rzadziej żołądka. Poza tym bóle kręgosłupa w odcinku szyjnym. Poza tym od czasu zawału potężna..

Powtórna koronografia i stenty

.. ...miałem koronografię i wstawiony stent.Trzy miesiące bez dolegliwości.Możliwości to biegiem na czwarte piętro , bez zadyszki, 25 km rowerka.I nagle , w ciągu tygodnia kompletny zastój.Powtórna koronografia.Diagnoza,restenozaw stencie /wstawionym w kwietniu.Ciekawe ,że jeszcze wcześniejszy..

Powtórna operacja by-passów

.. ...69lat,miał 11 lat temu wstawione trzy by - passy w Krakowie( profesor Kapelak ).Potem były jeszcze dwa stenty,balonikowanie,natomiast w tej chwili dwa z trzech by - passów są zatkane i konieczna jest kolejna operacja. Szpital zaproponował klinika w Kielcach,niestety ordynator Edward..

Trzy koronografie, trzy stenty

.. ...moge robić? Moj maz ma wstawione 2 stenty( pierwszy w czwrwcu a drugi w lipcu ).Narazie jest dobrze i mam nadzieje ze nie dojdzie do zapchania.Maz bierze mase lekow choc.Za pierwszym razem jak lezal w szpitalu i wyszedl do domu w srodku tygodnia( sroda chyba )to lekarz prowadzacy dal mu..

Zabieg angioplastyki...

.. ...burza mózgów i decyzja. Wstawiono mi stenta. Cokolwiek to jest poprawiło moją tolerancję na wysiłek śmiem twierdzić o 100%, lekarz mówił o 30% ale widocznie nie chciał abym jeszcze w szpitalu wpadł w euforię. Dzisiaj mija 9 dzień i jest dobrze czego sobie dalej życzę, a krakowskim..

Sanatorium po operacji zastawki w Aninie

.. ...operowana 4 lata temu. Wstawiono mi by - passy, a operował mnie dr Kołsut Po 2 latach miałam angioplastykę i wstawiono mi 2 stenty.. Po wyjściu z kliniki... lekarz rodzinny wystawił mi wniosek do szpitala sanatoryjnego. W ciągu miesiąca dostałam odpowiedź z NFZ ,że zostałam..

Czy ktoś wytłumaczy

.. ...36 lat i od miesiąca wstawionego stenta, niestety. Nigdy nie paliłem, nie nadużywam alkoholu, nie * noszę pracy do domu * , nigdy nie chorowałem, w mojej rodzinie nigdy nie było choroby wieńcowej. Czy ktoś może wobec tego wytłumaczyć dlaczego? Pozdrawiam KaS moze to z powodu takiego..

Zwezenie aorty - Silownia

.. ...teraz od paru lat mam wstawiony stent i jest on poszerzany jesli urosne i aorta sie zwezy. Od prawie 3 lat jest wszystko dobrze i jak na razie nie mialem operacji. Do 2006 roku leczylem sie w Gdansku ale, ze wyjechalem za granice ( Do Anglii ) to jestem pod stala opeka tutaj. Co do wieku..