Wszczepić bajpasy

By-passy

.. Operacja wszczepienia pomostów aortalno - wieńcowych ( by - passy, operacja pomostowania aortalno - wieńcowego, CABG, bajpasy ) wykonywana jest u osób z chorobą wieńcową, u których nie można uzyskać poprawy ukrwienia mięśnia sercowego poprzez wykonanie angioplastyki wieńcowej. Angioplastyka ( PTCA ) jest to..

Bajpasy po zawale serca i przy cukrzycy

.. ...12.01.2007 operacje wszczepienia baypasow ,dzisiaj czuje sie jak 40latek.Jezeli Pani ojciec bedzie sie po operacji stosowal do wskazowek kardiochirurgow napewno dojdzie do takiej formy jak ja.Zycze wszystkiego najlepszego. Witam. czy mogłabyś napisać,czy wszystko się udało?Mój tato ma 54..

Echo serca - Str. 37

.. ...temat. Mój tato ma mieć wszczepiane bajpasy. Jutro mamy konsultację i bardzo się boję. Z pobieżnego oglądu kardiolog stwierdził, że pewnie będzie 4 - 5 bajpasów.Opis koro: Pień LTW zwężony istotnie dystalnie GPZ zwężona istotnie ostialnie i krytycznie w momencie środkowym GO zwężona..

Bajpas i praca - Str. 2

.. ...przeszedlem operacje wszczepienia By - pasow a juz od dwoch tygodni, po trzec i pol miesiacach od zabiegu wrocilem do pracy i czuje sie bardzo dobrze.Wprawdzie pracuje narazie na 80% swoich mozliwosci ale czuje,ze szybko wroce do pelnej sprawnosci a pracuje takze fizycznie.Oczywiscie..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki

.. ...zoperowany.Założono mu bajpasy i wszczepiono zastawkę.Cały czas jest na lekach nasennych.Leży pod respiratorem.Jego serce nie chce samo bić.Jest 4 dni od operacji.Czy ktoś zna osobę która była w podobnym stanie i jej serce zaczęło samo bić.I po jakim czasie? Na pocieszenie - znam bardzo..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 4

.. ...dobrze. Jeszcze jedno - wszczepiono zastawke biologiczną czy mechaniczną? witaj annajaga przy operacji mama miała rozcinany mostek bo bajpasów chyba nie da sie inaczej założyć bynajmniej nie w jej przypadku bo miała dosc dużo wymienianych żył a do sanatorjum jechała po 2 tygodniowym..

Po bajpasach

.. ...wydawało, że z dnia na dzień powinno być lepiej, a tu wcale tak nie jest.Wiem, że operacja była konieczna, bo kolejny zawał mógłby tatę zabić.Myślałam, że będzie to jednak przebiegało mniej drastycznie...

Po bajpasach - Str. 2

.. ...osob ktora miala miec wszczepiony bajpas miala robione 2 razy wyniki badan poniewaz lekarze nie mogli uwierzyc ze w tak szybkim czasie zrobil sie przeswit i pacjentka w tak szybkim czasie dochodzila do zdrowia Jesli ktos z panstwa byl by zainteresowany blizszemu przedstawieniu preparatu..

Po bajpasach - Str. 3

.. ...zawalach;jakieś 10 lat temu miał wszczepiony rozrusznik serca. W ubiegłym roku miał wymienianą baterię rozrusznika w narkozie - i tez mial takie * jazdy * - przez 3 dni /stopniowo to się cofało/ zachowywal się jak * odmóżdzony * - widzial rózne rzeczy;wyzywał moją mamę od..

Po bajpasach - Str. 4

.. ...jest wieksze. Operację wszczepienia 4 by - pass * ów miałem 20 marca 1997 r jako 39 - latek. 2 kwietnia byłem już w domu, a 1 czerwca tego samego roku - w pracy. Pracuję do dziś, uprawiam działkę, wędkuję. Żyję po prostu normalnie. Owszem, bywają pewne ograniczenia. Ale cóż one znaczą..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 2

.. ...wszystkich!Mój tata czeka na wszczepienie defiblrylatora,jest po dwóch zawałach i ma już wszczepione bajpasy,niestety dopada Go częstoskurcz komorowy i w związku z tym trzeba zastosować to urządzenie.Proszę podpowiedzcie ,jak się z tym żyję,jakie ponieśliście koszty w związku z..

Operacja bajpasy

.. ...poddawałby się zabiegowi wszczepienia by - passów !!! Witam Cię Edward ! Dziękuję za szczerość ! Bardzo sobie to cenię i nie dziwię się że mnie tak rugasz, bo kiedy sama to na początku usłyszałam, to nie mogłam zrozumieć jak tacy poważni ludzie, którzy mi to mówili - mogą być tak naiwni...

Bajpasy - powikłania?

.. ...będzie miała operacje wszczepienia bay passów.Ale to nie jest moją bolączką.Bardziej martwię się stanem zdrowia mojej Mamusi.Jest 1,5 miesiąca po udarze mózgu.Straciła mowę,pisanie,czytanie fizycznie w porządku,teraz juz mowa i inne po mału wracały a tu taka wiadomość.Tydzień temu miała..

Bajpasy - jakie ryzyko?

.. ...jak żyć po operacji wszczepienia by - passów. Czy np. mozna uprawiać jogę, jaką gimnastykę ? Nie wiem czy udzieli Wam ktokolwiek informacji na ten temat. Myślę że forumowi lekarze tego nie uczynią, a ja jako osoba, która przeszła tę operację mogę podać jedynie to, co czynię na co dzień..

Wszczepienie bajpasów

.. ...informację w sprawie wszczepienia bajpasów. Jestem świeżo po koronografi lekarze stwierdzili że pomóc mi może tylko wszczepienie bajpasów. Proszę jaki szpital polecacie i jak się tam dostać. Jak długo czeka się na operację i ile trzeba zapłacić. Witam! Operację wszczepienia by passów..

Jakie ćwiczenia po bajpasach? - Str. 4

.. ...mieć w tym tyg operację wszczepienia bajpasów i broszurka na pewno się przyda... Z góry dziękuję... Witam czy moglabym prosic o kopie , moj tata jest wlasnie po operacji bypassow.Z gory goraco dziekuje. Po tej operacji mojego taty czuje sie jeszcze zakrecona i nie podalam mojego maila..

Klinika na Ochojcu - skierowanie na bajpasy

.. ...mama przeszla operacje wszczepienia baypassow.Mam nadzieje ze mama Pani czuje sie juz duzo lepej.Ja czuje sie jak czterdziestolatek.Pozdrawiam izycze Pani mamie i Pani wszystkiego dobrego. witam Panie Jurku Jestesmy juz z mamą 3 tygodnie po operacji.Zabieg udał sie i teraz pomału mama..

Klinika na Ochojcu - skierowanie na bajpasy - Str. 2

.. ...że mój tata ma mieć wszczepiane bajpasy. Mamy na razie sugerowane skierowania do szpitala w Poznaniu, ale czytając tutaj entuzjastyczne opinie na temat Ochojca zastanawiam się czy nie zainteresować się tym szpitalem. Proszę przede wszystkim o informację, czy zabiegi tam są robione..

Szpital na Jurasza w Bydgoszczy - bajpasy

.. ...pomoc, czy ktoś miał wszczepione bajpasy w Szpitalu na Jurasza w Bydgoszczy. Jake są wyniki po tych zabiegach. moj tata jest po operacji bajpasow ma 57 lat operacji w tym szpitalu nie ma co sie obawiac lekarze sa znakomici tata czuje sie dobrze odnosnie operacji nic sie nie czuje i nie..

Bajpasy w Szpitalu na Jurasza w Bydgoszczy

.. ...dni ma mieć operację wszczepienia bajpasów, ma 64 lata i chorobe płuc,zabieg ma sie odyć w Szpitalu na JUrasza w Bydgoszczy. Prosze odpiszcie, jakie ma szanse, może ktoś był w tym szpitalu operowany. nie wiem jak to w Juraszu, ale jeśli o szpitale w Bydgoszczy chodzi to mój wjek miał..

Klinika Kardiochirurgiczna w Katowicach na Ochojcu

.. ...Właśnie dziś wychodzi po wszczepieniu bajpasów mój Szwagier - jest zachwycony wspaniałą opieką i zaangażowaniem Całego personelu Wybitnego Pana Profesora Stanisława Wosia Czy to w tej klinice pracuje prof. Bochenek ? Mój tata jest do niego zapisany za tydzień na konsultację przed..

Operacja wczepienia pierścienia serca

.. ...operację. 6 lat temu miał wszczepiane bajpasy a rok temu wszczepiono kardiowerter wyniki nie są zadawalające tymbardziej że ma uszkodzone zastawki serca. Męczy się ostatnio to nawet nie wychodził z domu. Nie wiem czy ta operacja to dobry pomysł?Chciałabym uzyskać fachową radę i..

Bajpasy w WAM w Łodzi

.. ...) przeszedł operację wszczepienia by - passy w klinice w Łodzi. Było to dwa tygodnie temu. Po tygodniowym pobycie w domu wczoraj został przewieziony do szpitala z powodu ogromnego obrzęku nogi,z której pobierane były żyły do operacji. Czy ktoś z państwa miał takie komplikacje i czy to..

Bajpasy, plusy i minusy

.. ...przeprowadzany * zabieg * wszczepienia bajpasów, i stąd moje pytanie, czy wróci on do sprawności, pełnej czy będzie mógł uprawiać sporty ( oczywiście nie wyczynowo ) czy będzie mógł wykonywać jakieś prace, chodzić dużo... bo on przed tą operacją właśnie był taki energiczny i w ogóle, a..

By-pasy w Lublinie

.. ...najbliższą środę ma operację wszczepienia 3 - 4 bajpasów. Ma 65 lat, nie przechodził zawałów, nie palił, a alkohol pił tylko sporadycznie. Nie ma też dużej nadwagi. Boje się bardzo, ale wierzę w lekarzy z Jaczewskiego i Bożą Opatrzność. Mam nadzieję, że operacja odbędzie się bez..

Rehabilitacja po by-passy

.. ...przeszedłem operacje wszczepiania bajpasów. W tym roku chciałbym jechac na rehabilitacje. Konkretnie chciałem sie dowiedzieć czy po moim schorzeniu mogę sie udać do Polańczyka, który lezy 440 metrów.n.p.m. Słyszałem, że rehabilitacja w terenach wyżynnych jest niewskazana ale z drugiej..

Koronografia w wieku 73 lat

.. ...naciśnienie. Niedawno wszczepiono jej rozrusznik serca. Tydzień po wszczepieniu rozrusznika dostała obrzęku płuc. Jej serce jest niewydolne. W październiku miała robioną koronografię, ale jednak lekarze nie zdołali jej założyć stentów. Było duże ryzyko. Miała mieć bajpasy, ale również..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów?

.. ...operacja ( luty 2003r ) wszczepienia bajpasów przebiegła bez żadnych sensacji, jedynie z wybudzeniem mnie były jakieś kłopoty. szybko się rany goiły bo organizm jako całość mam zdrowy. w 5 dobie zdjęto mi szwy. choć jeszcze po 6 miesiącach jakaś zabłąkana zielona nitka ze mnie wyszła...

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów? - Str. 3

.. ...nigdy nie palili. po wszczepieniu bajpasów leżałem w szpitalu kardiologicznym w Nałęczowie z bardzo fajnym p. Ryśkiem z Białej Podlaski, nigdy nie pił alkoholu, nigdy nie zapalił nawet jednego papierosa. a jednak miażdżyca go dopadła i operacja okazała się niezbędna. ja tylko..

Bajpasy - Kraków J.P.II czy Katowice Ochojec?

.. ...c. Mój ojciec ma mieć wszczepioną zastawkę, nie ma jeszcze wyznaczonego terminu. Ma często duże kłopoty z oddychaniem. Nie wiem czy powinien być operowany w Krakowie w JPII czy w Zabrzu??????? Może ma ktoś doświadczenie i wiedzę na ten temat? ( poza zastawką co nie tak z aortą i być może..

Śmierć po bajpasach

.. ...związanym z operacją wszczepiania bajpasów. Wydarzenie to dotyczy mojego taty, który w styczniu miał zawał - po przeprowadzonej koronarografii został zakwalifikowany do operacji bajpasów. Miał 2 żyły niedrożne na 80% i 90%, do tego frakcje wyrzutową serca 36% oraz niedomykalność zastawki..

Śmierć po bajpasach - Str. 2

.. ...sierpnia miał zabieg wszczepienia stymulatora serca ( godz. 13:00 - 14:00 ), a wieczorem o godz. 22:45 zmarł na zawał serca ( jak mnie poinformowała pani dr z powodu całkowitego zamkniecia naczynia ). A miał to byc tylko zabieg podobno bardzo łatwy i bezpieczny. Tatuś miał wcześniej dwa..

Śmierć po bajpasach - Str. 3

.. ...,jestem 10 - ty rok po wszczepieniu baj - pasów w zabrzu ,po operacji w 2000 / czerwiec /nie poszedłem na rentę lecz wrocilem do pracy / prawie dwa lata na emeryturze,po operacji / 3 bajpasy / lekarze wprost powiedzieli : masz wybór , albo powrót jak najszybciej do normalnego życia albo..

Miażdżyca żył kończyn dolnych - Str. 3

.. ...jakis jej znajomy od wszczepinia bajpasow i uparla sie ze operacja to ostatecznosc.Odezwe sie po niedzieli i napisze Ci co lekarz powiedzial.Dziekuje Ci bardzo za pomoc,pozdrawiam cieplo. do Malgosi: Malgosiu dziekuje Ci bardzo za informacje o tym lekarzu,przyjol mame bardzo serdecznie w..

Operacaj stenoza aortalna, bajpasy u 78 latka

.. ...poddania sie operacji wszczepienia bajpasow to wydaje mi sie ze powinnas porozmawiac z lekarzem i poprosic o szczera odpowiedz na pytanie ( czy jest to konieczne ? )moj tata przeszedl kilka operacji bajpasow ,ale w konczynach dolnych i jedna aortalno - tetnicowej, jednak to bylo kilka..

Warszawa Szaserów

.. ...ma krytyczne zmiany w naczyniach. Dziękuję. Mam naimnie Danuta w ubiegłym roku miałam wszczepiane bajpasy na szaserów są tam wspaniali lekarze i pielegniarki Zyczę powodzenia lepiej mama trafić niemogła..

Czy bajpasy mają sens?

.. ...okołooperacyjnego po zabiegu wszczepienia pomostów naczyniowych ( !!!!!!!! ) * Potem jest mowa o tym, że należy zachowac szczególną ostrożność przy zaburzeniach pracy serca itd., przy zabiegu bypassów itd. ankafa: tu jest szerzej opisane to pomostowanie, stosowane przeważnie u osób..