Wszczepienie by passów

Scyntygrafia perfuzyjna

.. ...zwłaszcza w przygotowaniu do wszczepienia by - passów lub koronaroplastyki; nietypowe formy zawału mięśnia sercowego; elektrokardiograficzne i/lub biochemiczne trudności diagnostyczne zawału mięśnia sercowego ( kolejny zawał ), blok odnogi, zmiany w poziomie enzymów diagnostycznych z..

By-passy

.. Operacja wszczepienia pomostów aortalno - wieńcowych ( by - passy, operacja pomostowania aortalno - wieńcowego, CABG, bajpasy ) wykonywana jest u osób z chorobą wieńcową, u których nie można uzyskać poprawy ukrwienia mięśnia sercowego poprzez wykonanie angioplastyki wieńcowej. Angioplastyka ( PTCA ) jest to..

Metody operacyjne by-passów

.. ...CABG, bajpasy, operacja wszczepienia pomostów aortalno - wieńcowych, operacja pomostowania aortalno - wieńcowego ). Klasyczne metody operacyjne by - passów. Klasyczne zabiegi wykonywane są z zastosowaniem torakotomii ( otwarcie klatki piersiowej poprzez rozcięcie mostka ), zatrzymaniem..

Leczenie chirurgiczne niedokrwienia kończyn dolnych

.. ...kończyn dolnych jest wszczepienie przeszczepów naczyniowych. Technika analogiczna do operacji by - pass przeprowadzanej na tętnicach wieńcowych. Jeden koniec przeszczepu ( z materiały sztucznego, ale również żyła lub tętnica pacjenta ) wszywa się nad zwężeniem, drugi pod - wytwarzając w..

Pionierskie badanie polskich kardiologów

.. ...randomizowane, porównujące efekty wszczepienia stentu i by - passów u pacjentów z chorobą pnia lewej tętnicy wieńcowej, przeprowadził polsko - amerykański zespół kardiologów i kardiochirurgów. W badanie na grupie 105 pacjentów było zaangażowanych kilka ośrodków, przede wszystkim Polsko -..

Iwabradyna obniża ryzyko zawału serca

.. ...konieczność wykonania operacji wszczepienia by - passów lub wykonania angioplastyki wieńcowej - o 30 proc. Badania trwały za krótko, by wykazać, czy iwabradyna obniża też ryzyko zgonu pacjentów, podkreślił prof. Filipiak. Za najważniejsze niepożądane działanie leku prof. Filipiak uznał..

Polski robot kardiochirurgiczny

.. ...natomiast planowaną operację wszczepienia by - passów. Celem zabiegów było przetestowanie w realnych warunkach sali operacyjnej opracowanych dotychczas prototypów i rozwiązań konstrukcyjnych robota. Robimy te eksperymenty po to, by wykazać wszystkie wady konstrukcyjne robota. Jeśli je..

Po bajpasach - Str. 4

.. ...jest wieksze. Operację wszczepienia 4 by - pass * ów miałem 20 marca 1997 r jako 39 - latek. 2 kwietnia byłem już w domu, a 1 czerwca tego samego roku - w pracy. Pracuję do dziś, uprawiam działkę, wędkuję. Żyję po prostu normalnie. Owszem, bywają pewne ograniczenia. Ale cóż one znaczą..

Po bajpasach - Str. 5

.. ...miesięcy po operacji wszczepienia by passów. Miesiąc po operacji tego typu bóle to rzecz normalna. Mnie się one zdarzały tak do 6 miesięcy. Potem stopniowo się wyciszało. Choć zdarza się jeszcze teraz, że na zmianę pogody ten zdrutowany mostek pobolewa. Proszę być dobrej myśli. Pozytywne..

Jestem świeżo po zawale serca

.. ...być już po operacji wszczepienia By - passów. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności i mojej decyzji uniknąłem operacji wszczepienia By - passów, także od czerwca 2006 r. nie zażywam leków pozawałowych, odstawiłem z powodu bardzo dobrej kondycji i dobremu samopoczuciu ( czuję się znacznie..

Niedomykalność aortalna +++ - Str. 2

.. ...metoda uchroniło mnie od wszczepienia By - passów ( zalecenie po zawale serca i przeprowadzonym badaniu koronarograficznym ). Ustąpiły inne dolegliwości takie jak : skrzywienie kręgosłupa, symptomy początkującej prostaty oraz to co było poważnym problemem mojego życia z racji..

Bypassy i co dalej?

.. ...przeszedłem operację wszczepienia bypassów. Od kilku dni jestem w domu. Niestety, nie wiem, czy moje samopoczucie po tej operacji jest normalne.. Oczywiście, boli mnie rozcięty mostek, ale martwię się utrzymującym się do dziś stanem podgorączkowym - 37,4st. Co ciekawe, najczęsciej stan..

Operacja bajpasy

.. ...poddawałby się zabiegowi wszczepienia by - passów !!! Witam Cię Edward ! Dziękuję za szczerość ! Bardzo sobie to cenię i nie dziwię się że mnie tak rugasz, bo kiedy sama to na początku usłyszałam, to nie mogłam zrozumieć jak tacy poważni ludzie, którzy mi to mówili - mogą być tak naiwni...

Interpretacja koronarografii

.. ...zostanie poddany zabiegowi wszczepienia by - pass * ów. Bardzo się tego obawia i, jeśli to możliwe, chciałby za wszelką cenę ominąć ten zabieg. Czy istnieją jakieś alternatywne, mniej inwazyjne metody dające w jakiejś mierze poprawę stanu zdrowia?? Oto wyniki koronarografii wykonane trzy..

By-passy operacja Zabrze

.. ...bedzie potrzebna operacja wszczepienia by - passów w klinice w Zabrzu. Moi drodzy mam do Was pytanie czy macie jakieś doświadczenia raz z tą operacją dwa z kliniką ,o której pisałem. pozdrawiam Andrzej Witaj!! rozumiem Twoje obawy wiem ze klinika w Zabrzu nalezy do jednych z najlepszych,..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 6

.. ...na siłę powiązana z wszczepieniem bypassów. Bardzo często bowiem już podczas samego zabiegu naprawia się to, co jest do naprawienia i koniec. Wychodzisz ze szpitala nazajutrz. Po trzecie: Nie wolno, na Boga, w jakikolwiek sposób wiązać jednego przypadku ze swoim przypadkiem. To, że ktoś..

Dyskomfort w kaltce piersiowej

.. ...lat jestem po opracji wszczepienia by - passów. Mam bardzo podobne dolegliwości jak kasia i nie mam pojecia czym to jest spowodowane, myśle że to nerwica właśnie, ale mam także dodatkowe skurcze i niedomykalność zastawki, wiec bardzo możliwe że jest z tym związane. Także pojawiają się w..

Bajpasy - powikłania?

.. ...będzie miała operacje wszczepienia bay passów.Ale to nie jest moją bolączką.Bardziej martwię się stanem zdrowia mojej Mamusi.Jest 1,5 miesiąca po udarze mózgu.Straciła mowę,pisanie,czytanie fizycznie w porządku,teraz juz mowa i inne po mału wracały a tu taka wiadomość.Tydzień temu miała..

By-passy po 50-tce, ile można jeszcze żyć?

.. ...zostalem zakwalifikowany do wszczepienia tzw.bay - pass mialem 51 lat operacja przebiegla mysle ze dobrze - choc cos tam sie dzielo z wybudzaniem,tzn trwalo dluzej niz standartowo.Po rehabilitacji wrocilem do pracy pracowalem jako operator obrabiarek do metali /manualnych/.Czulem sie..

Czy zawsze i wszędzie trzeba czekać w kolejkach?

.. ...kolejce na operacje wszczepienia by - pass - ow; kolejka jest strasznie dluga i nie ma mozliwosci zrobienia jej szybciej. Czy ktos z Was wie moze, czy owa operacje mozna przeprowadzic za pieniadze? ( oczywiscie nie mam tu na mysli lapowki - o ktorej niektorzy mogliby pomyslec ) Czy taka..

Bajpasy - jakie ryzyko?

.. ...jak żyć po operacji wszczepienia by - passów. Czy np. mozna uprawiać jogę, jaką gimnastykę ? Nie wiem czy udzieli Wam ktokolwiek informacji na ten temat. Myślę że forumowi lekarze tego nie uczynią, a ja jako osoba, która przeszła tę operację mogę podać jedynie to, co czynię na co dzień..

Jak długo można żyć z by-passami?

.. ...kolejnej operacji wszczepienia by - passow, miedzy jedna a druga uplynelo 15 lat/. Radze sie nie zamartwiac /stres jest naszym wrogiem/ i wierzyc w postep w kardiologii. Dzięki Dorota za szybką odpowiedź...

Stenty - dlaczego nie zastosowano by-passów?

.. ...Jest już po zabiegu wszczepienia stentów ( dwóch ) w tętnicach. W jednym miejscu zwężenie było 40% w drugim krytyczne. Przeczytałam, że w ciągu 6 m - cy może nastąpić ponowne zwężenie ( restenoza ) w tych miejscach. Dlaczego zatem nie zastosowano by - passów tylko angioplastykę na..

Stowarzyszenie bay-passowców?

.. ...przseszedłem operację wszczepienia by - passów - tez zastanawiałem się nad istnieniem takiego stowarzszenia, czy czegokolwiek, gdzie mógłbym się dowiedzieć, jak bee z tym żył, posłuchać doświadczeń innych w tym zakresie. Niestety, trzeba było do wszystkiego dochodzić metodą prób i błędów..

Wszczepienie bajpasów

.. ...informację w sprawie wszczepienia bajpasów. Jestem świeżo po koronografi lekarze stwierdzili że pomóc mi może tylko wszczepienie bajpasów. Proszę jaki szpital polecacie i jak się tam dostać. Jak długo czeka się na operację i ile trzeba zapłacić. Witam! Operację wszczepienia by passów..

Wszystko o operacji by-pass

.. ...kontrolnych. Dzięki wszczepieniu rozrusznika serca można cieszyć się pełnią życia. Można wykonywać codzienne zajęcia takie jak praca w domu i ogrodzie, kierować pojazdami mechanicznymi. Jednocze?nie należy pamiętać o zapinaniu pasów bezpieczeństwa. Ich stosowanie nie grozi uszkodzeniem..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 34

.. ...podczas operacji dokonano wszczepienia sztucznej zastawki mitralnej, plastykę trójdzielnej i by - passy. Operacja przebiegła poprawnie mimo znacznie powiększonego serca, na drugi dzień była już wybudzona, ćwiczyła. W kolejnym dniu ( drugiej dobie ) opuściła oddział pooperacyjny i od..

Jakie ćwiczenia po bajpasach? - Str. 4

.. ...mieć w tym tyg operację wszczepienia bajpasów i broszurka na pewno się przyda... Z góry dziękuję... Witam czy moglabym prosic o kopie , moj tata jest wlasnie po operacji bypassow.Z gory goraco dziekuje. Po tej operacji mojego taty czuje sie jeszcze zakrecona i nie podalam mojego maila..

Bajpasy w WAM w Łodzi

.. ...) przeszedł operację wszczepienia by - passy w klinice w Łodzi. Było to dwa tygodnie temu. Po tygodniowym pobycie w domu wczoraj został przewieziony do szpitala z powodu ogromnego obrzęku nogi,z której pobierane były żyły do operacji. Czy ktoś z państwa miał takie komplikacje i czy to..

By-passy i ropnie na mostku

.. ...roku temu miał operację wszczepienia by - passów. Do tej pory na mostku gdzie jest szew w różnych miejscach tworzą się ropnie. Jak jeden przyschnie, to tworzy się drugi. Lekarz mówił, że tak ma być. Ja myślę, że to trochę długo trwa. Może ktoś ma taki problem i wie jak temu zaradzić. Co..

Pilnie poszukiwany kardiolog w Poznaniu

.. ...można było myśleć o wszczepieniu by - passów, bo serce musi się wzmocnić. Niestety tato czuje się coraz gorzej, jego lekarz jest bezsilny i załamuje ręce. Możecie poradzić, czy są może jakieś zabiegi, które w sytuacji mojego taty wzmocniłyby jego serce??? Do którego kardiologa w Poznaniu..

By-passy i nadwaga po operacji

.. ...Jestem 3 miesiące po wszczepieniu 4 by - passów /Klinika nr.2 Pomorzany w Szczecinie/.Po operacji przy wzroście 182 wazyłem 76 kg.Pomimo tego ,iż staram się utrzymać dość rygorystyczną dietę w ciagu ostatniego miesiąca przytyłem około 4,5 kg./Prawdopodobny efekt zaprzestania palenia..

Jak życ dalej po by-passach?

.. ...pobytu w klinice na wszczepieniu by - passów, najmłodszym pacjentem był pan mający lat 30. Byłam bardzo zdziwiona, że taki młody, a już musi mieć by - passy. Ja miałam wtedy 58 lat. Jak więc widzisz, młodych też choroba serduszka dotyka, a czytałam niedawno, że są to już coraz częstsze..

By-passy Szczecin - opinia o lekarzach

.. ...można ominąc operację wszczepienia by - passów w krążeniu pozaustrojowym. Do Borysa Ja proponowałabym dr Filipiaka, bo to on mnie operował. Moją koleżankę operował inny lekarz, lecz jego nazwiska nie pamiętam. Obydwie jesteśmy wdzięczne nie tylko lekarzom operującym. Cały zespół..

By-passy Szczecin - opinia o lekarzach - Str. 2

.. ...po wykonaniu zabiegu wszczepienia stymulatora serca ( zabieg wykonywała dr Joanna Zielonka ) w szpitalu na Pomorzanach właśnie. Dr Zielonka jest kardiologiem, a nie kardiochirurgiem. My mówimy o kardiochirurgu panu Kowaliku. Jest to tak wspaniały człowiek, że jeżeli ktoś jest wierzący,..

Moja przygoda z zawałem serca cz. V

.. ...być już po operacji wszczepienia By - passów. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności i mojej decyzji uniknąłem operacji wszczepienia By - passów, także od czerwca 2006 r. nie zażywam leków pozawałowych, odstawiłem z powodu bardzo dobrej kondycji i dobremu samopoczuciu ( czuję się znacznie..

Po operacji by-passów w Zabrzu

.. ...operacji?? Operację wszczepienia by - passów miałem robioną 4 miesiące temu w Klinice na Pomorzanach w Szczecinie.Przed wyjściem z Kliniki mialem robione USG w celu stwierdzenia czy nie mam w płucach wody.To samo w sanatorium - szpitalnym w Świnouściu robiono nam 2 razy USG w celu..

3 tydzień po operacji by-passy we Wrocławiu

.. ...jest prawie 3 tydz po wszczepieniu 4 bypassow, po operacji stwierdzono u niego bakterie gronkowca dlatego leżał dwa tyg po operacji w szpitalu.Gdy z rany na klatce przestał sączyć się jakiś ropny płyn został wypisany do domu. Wczoraj to jest po czterech dniach w domu znowu zaczęło z niej..

MIDCAB Echo serca

.. ...wyjazdem.Przeprowadzana jest dosyć intensywna rehabilitacja ruchowa.Byłem tam we wrześniu po wszczepieniu 4 by - passów i goraco polecam. Proszę skontaktować się ze mną e - mailem .Podam namiary na * Trygława *..

Unknąłem wszczepienia By-passów

.. ...być już po operacji wszczepienia By - passów. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności i mojej decyzji uniknąłem operacji wszczepienia By - passów, także od czerwca 2006 r. nie zażywam leków pozawałowych, odstawiłem z powodu bardzo dobrej kondycji i dobremu samopoczuciu ( czuję się znacznie..

Rehabilitacja po by-passy

.. ...przeprowadza operacje wszczepienia by - passów. Bardzo proszę o jak najwięcej informacji na temat tej operacji. Dodam,że tata ma 59 lat,jest po dwóch zawałach i operacji tętniaka na orocie brzusznej. Operacje bedzie miał przeprowadzaną w szpitalu Uniwersyteckim Im Jurasza w Bydgoszczy...

By-passy w Aninie

.. ...kilka dni.Oczywiscie, wszczepienie by - passów jak każda operacja na sercu jest poważnym zabiegiem i z tym trzeba się liczyć.Mama nie może w Waszych oczach zobaczy nuty zwątpienia.Tak samo nie może wyczuć tego z Waszego głosu. Musi być święcie przekonana ,ze tak jak przed operacją..

Baypasy w Radomiu

.. ...którzy są po zabiegu wszczepienia by - passów. Uspokoisz się na pewno.Oczywiście do wszystkiego w życiu trzeba mieć odrobinę szczęścia /fartu/ ,nawet przy operacji usunięcia wyrostka.Wierzę ,że Twój Tata ma ten * fart * . Mnie pół roku temu wszczepili w Szczecinie 4 by - passy.Mam 64..

Krążenie pozaustrojowe - czy to duży problem ?

.. ...temu przeszłam operację wszczepienia by - passów na bijącym sercu.Operacja była w Aninie. Jeszcze raz podbijam ten temat - proszę o wypowiedzi - zwłaszcza ludzi. którzy to przeszli i było dobrze. Bardzo potrzebuję podparcia. Do tej pory wszczyscy tutaj pisali tylko o nieszczęśliwych..

Boję się o swoje życie

.. ...Skończyło się na operacji wszczepienia by - passów. Nie zwlekaj!!! Nie będę zwlekał, dziś się wybieram.Dziękuje Konradzie za szczerą odpowiedź.Chciałbym zapytać jakie miałeś podobne objawy i ile masz lat? jeśli możesz to odezwij się jeszcze . pozdrawiam! Słuchaj Kamil, głowa do góry!!!..

Po wymianie zastawki, aorty, wszczepieniu by-passa i rozrusznika

.. ...uczucie ciepła w miejscu wszczepienia.. Jak długo takie odczucie mogę mieć.? Czy się nic złego nie dzieje.? Czekam na informacje. ; ) Pozdrawiam. Witam, moja mama ma niewydolnosć serca i miazdzycę. Tez ma mieć koronografie, by passy i rozrusznik. Zastawka też jest do wymiany. Jesy bardzo..

Zawał serca i by passy

.. ...po zawale i operacji wszczepienia by passów. mam pare pytań i nadzieję że ktoś na tym forum udzieli mi odpowiedzi. tata ma 51 lat i miał zawał około 3 tygodni temu.od razu lekarze stwierdzili że konieczna będzie operacja by passów którą wykonali. teraz jest już w domu i chciałbym..

By-passy - Bydgoszcz

.. ...Tata przeszedł operację wszczepienia bypassów na Jurasza. Sama operacja przebiegła bez problemów - pomijam lekkie zamieszanie z brakiem krwi przed operacją i przekładanie. Niestety po tygodniu musiał mieć zabieg gdyż pod skórą zebrały mu się ropienie - oczyszczanie.Teraz czuje się..

Wahania nastrojów po operacji by-passów

.. ...tydzień temu miał operacje wszczepienia by passów. Sam zabieg sie udał jednakże po operacji wystąpiło krwawienie wewnętrzne i musiał być ponownie otwierany. Później miał problemy z krążeniem, hemodynamiką i nerkami, Po 5 dniach został odłączony od respiratora. Dziś od tego momentu mija 5..

Rodzaj zastawek mechanicznych

.. ...rynku. Czy wymiana - wszczepienie sztucznej zastawki aortalnej jest operacją na naczyniach wieńcowych? Ubezpieczyciel uważa, że to dotyczy tylko wymiany by - passów. Czy ma rację? Bardzo proszę o opinię. Jest to dla mnie bardzo ważne. Nie , są to dwa różne zabiegi Pozdr dotty, dziękuję..

Operacja by-passów

.. ...Ojciec ma mieć operację wszczepienia re by - passów. Wiadomo że z * gołymi * rękoma nie ma co podchodzić do lekarzy. Pytanie : ile musimy mieć na Katowice - Ochojec ? Słyszałem że bez tego nie ma po co tam jechać. Słyszałem minimum 5 Czy i w tym szpitalu wszystko sprowadza się do..

Dochodzenie do samodzielności po baipasach

.. ...Mama miala operację wszczepienia bypassow i zastawki 3 tyg. temu. Obecnie leży i duzo śpi, jest bardzo słaba, meczą ją wizyty rodziny w szpitalu i jest w pewnym stopniu zalamana swoim stanem zdrowia. Lekarze mówią, że tempo rekonwalescencji zależy już tylko od niej. Jak mogę jej pomóc?..

By-pasy wstawiane w Aninie

.. ...temu miałam operację wszczepienia by - passów w Aninie. Nie wiem co chciałabyś wiedzieć? Pozdrawiam Witaj Hela Proszę powiedz mi czy miałaś zawał?Mój tata ma bardzo wysoki cholesterol ten zły,więc zapychają mu się żyły.Powiedz jak dostałaś się do Anina i kto wykonywał ci bay pasy?Jak się..

Lęk, strach przed operacją bypassów

.. ...tata ma mieć operację wszczepienia bypassów w Katowicu Ochojcu. Nie ma jeszcze wyznaczonej konkretnej daty ale mogą zadzwonić w każdej chwili aby przyjechał do szpitala. Mój tata się bardzo boi, i jest zmartwiony tą operacją. Mam do was pytanie jak pomóc mojemu tacie? Czy pomoże wizyta u..

Stymulator serca, by-passy i Katowice Ochojec

.. ...także byłem na operacji wszczepienia by - passów w Klinice prof. Bochenka, który obejrzał nagranie z koronografii i umówil mi termin przyjęcia do szpitala na Ochojcu. Operacje wykonał jego wspaniały zespół lekarzy kardochirurgów. Minęło już 3 lata, czuję sie dobrze, aczkolwiek przyjmuje..

Dieta po bypasach i z cukrzycą typu II ksiażki, przepisy jakie polecacie?

.. ...trzy dni po operacji wszczepienia bypassach i wraca do zdrowia i formy z czego się bardzo cięszę. U mojego taty dodatkowo zdiagnozowali cukrzyce typu II Chciałbym się więc was zapytać jaką dietę polecacie ? Z tego co wiem to lekarze polecają śródziemnomorską. Polecacie jakieś dobre..

By-passy u osoby w wieku 87 lat?

.. ...mamy jest mozliwośc wszczepienia by - pass * ow. Mama ma lat 87, ale przed problemami z sercem byla bardzo zywa i w miare wieku zdrowa osoba. moje pytania to czy myslicie ze lekarze sie podejma tej operacji i jakie jest ryzyko? z góry dziekuje za odpowiedzi. Witaj: - ) Ja bym nie..

Miażdżyca żył kończyn dolnych

.. ...wyjsciem jest operacja wszczepienie by passow.podobno operacja ta jest bardzo ryzykowna.bardzo prosze o pomoc czy ktos zna jakis dobrych specjalistow zeby poradzic sie innego lekarza.chodzi mi o woj.dolnoslaskie lub slaskie.czy jest jakis inny sposob niz operacja?podobno na czyszczenie..

Po by-passach

.. ...miesięcy po operacji wszczepienia by pasów. Operacja też odbyła się na Szkolnej. Jeśli chcesz wiedzieć jak żyję, poczytaj mojego blooga na wp.pl pokochać by passy. Możesz też skontaktować się ze mną na gg12706468. Pozdrawiam, nie zamartwiaj się, będzie ok. Bardzo wam dziękuję.Pozdrawiam...

Operacja na otwartym sercu dzisiaj

.. ...Czy obecnie operację wszczepienia by - passów wykonuje sie na * czynnym sercu * ( znaczy bijacym ?! ). Pytam, bo mój Tato miał robione by - passy 18 lat temu w Aninie. Z tego co wiem na czas operacji podłączone miał sztuczne płuco - serce, a największym ryzykiem było * pobudzenie jego..

Jak wygląda sytuacja pooperacyjna po operacji na bypassy?

.. ...Przeszedłem operację wszczepienia 2 - by - passów 16.09.09. w II klinice Kardiochirurgii w Katowicach Ochojcu. Właśnie dzisiaj mnęły trzy tygodnie jak dokładnie o tej porze mnie operowano. Sześć dni po operacji byłem już w domu. Od pierwszego dnia nie opuszcza mnie optymizm, wiara i..

Kłucie w plecach po operacji by-pass

.. ...02.11.09r. operację wszczepienia by - pasów. Operacja była wykonywana w Zabrzu. Po 5 dobie został wypisany do domu ( 07.11 - sobota ) z lekko podwyższoną temperaturą ( około 37,5 ). W poniedziałek po południu zaczął się uskarżać na bóle w prawej dolnej partii pleców i temperaturę ( 38,5..

Środki wspomagające prace serca po opeacji wszczepienia by-passów

.. ...prace serca po opeacji wszczepienia by - passów. Lekarze coś mówili o niskiej frakcji serca..Lekarz mówił ze leki te sa podawane ani nie w małej dawce ani w durzej tylko w normalnej średniej. Strasznie sie boje. Dodam ze chorym jest moj tata 58 lat. 18.11.2009 miał operacje wszepienia by..

Ból i ruchomość mostka po operacji założenia by passów

.. ...miesiące po operacji wszczepienia 4 by passów.Niestety nie obyło się bez komplikacji. Rozszedł Mu się mostek, wdała infekcja bakteryjna , leczenie trwało półtora miesiąca i zakończyło się ponowną operacją, tym razem łączenia mostka.Po tej operacji jest już 7 tygodni, pomimo ,że rany się..

Prośba o wypełnienie ankiety

.. ...pacjentów przed zabiegiem wszczepienia by – passów. Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety potrzebnej mi do pracy. Ankieta dotyczy głównie pacjentów oczekujących na zabieg, ale będę także wdzięczna tym, którzy taki zabieg już przeszli. Zależy mi bowiem na rzetelnym i..

Prośba o wypełnienie ankiety

.. ...pacjentów przed zabiegiem wszczepienia by – passów. Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety potrzebnej mi do pracy. Ankieta dotyczy głównie pacjentów oczekujących na zabieg, ale będę także wdzięczna tym, którzy taki zabieg już przeszli. Zależy mi bowiem na rzetelnym i..

Witam...

.. ...przeszedlem opearcje wszczepienia ( chyba tak fachowo sie to nazywa ): ) 3 bay - passów. Operacja trwała 3 godziny...a po nastepnych 3 bylem juz wybudzony ze spiaczki...nastepnie 24 h lezałem na OIOM - ie a pozniej przeniesiono juz mnie na normalny odddział...a dziś 23/05/2010 jestem juz..