Wybudzenie po operacji

Jaki jest czas wybudzania się po operacji by-pass?

.. ...pooperacyjnym to ok. 48 godzin. Wybudzenie naturalne w przypadku braku komplikacji, to bardzo wygodne dla pacjenta bo * skraca * świadomy czas pobytu na tym bloku z podpiętymi elektrodami, drenami, * natlenianiem * itp. Mam wrażenie, że spałem może i 20 godzin. A później przeżywałem dwie..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 44

.. ...wiadomo. Jakiś czas po wybudzeniu się spędza na POP - ie, czyli oddziale pooperacyjnym, gdzie nie ma odwiedzin,a potem trafia na oddział kardiochirurgii. Szybko wstaje, chodzi. Ja przed operacjami i po nich miałam zajęcia z rehabilitantem: to były ćwiczenia oddechowe i rozciągające...

By-passy i nadwaga po operacji

.. ...godzinach i w jakiś czas po wybudzeniu straciłem pamięć,nie poznawałem nikogo z rodziny/żonę,syna/, zapomniałem jak się je i połyka pokarm. Zdarłem z siebie w jakimś odruchu wszystkie kable do monitorów,kroplówki,wenflony. Nie chcę pisać jak przestraszona była moja rodzina.Oficjalne..

By-passy w Aninie

.. ...przy niej w momencie wybudzenia z narkozy.Że nie jest zostawiona sama z sobą, tylko jesteście rodziną na którą może w ciężkich chwilach liczyć.Mam nadzieję, że Mama nie paliła papierosów gdyż wtedy po operacji jest problem z odkaszlnięciem flegmy.Przy rozciętym w czasie operacji mostku..

Krążenie pozaustrojowe - czy to duży problem ?

.. ...niedotlenienie mózgu. No i po wybudzeniu /po 10 godzinach od operacji/ okazało się ,że straciłem pamięć.Nie poznawałem nikogo z rodziny, zapomniałem jak się je i, żuje i połyka pokarm.Zrywałem z siebie wenflony od kroplówek i opatrunki.Prawie udało mi się wyrwać elektrody które są..

Opuchlizna ciała po operacji wszczepienia by-pasów to normalne?

.. ...zdrowia teraz.Zaraz po wybudzeniu zwracała i trwało to 3 dni,nic nie mogła jeść ani pić ,bo zaraz zwracała.W tej chwili jest cała opuchnięta,narzeka na ból brzucha.Kiedy pytałam lekarza o te dolegliwości powiedział ,że wszystko przebiega prawidłowo.Martwi mnie to ,bo jest bardzo słaba..

Stan po operacji zastawki aortalnej i aorty wstępującej

.. ...zeszłym roku ,dziwny stan wybudzenie w nocy ,uczucie zimna potem ciepła ,oblanie potem no i kulminacja tego wszystkiego to poty no coś pięknego.wszystko mokre tylko nie ranne pantofle i Powiem Tak A co Ja Mam Zrobić ??????????????? Dzwonię do pana pani w bardzo nietypowej sprawie. Sorka..

Bypassy - Sterling Łódź

.. ...czeka go parę godzin wybudzenia z narkozy. Na ten oddział można wejść po uzyskaniu zgody lekarza dyżurującego - uprzedzam - widok jest niezbyt przyjemny ale wszyscy po operacjach są podłączeni do takich sprzętów więc to norma.Jeśli wszystko przebiega pomyśnie to chory jest po trzech..

Bóle serca i duszności 3 tyg po operacji ;(

.. ...narkozą,dodam że nawet po wybudzeniu od operacji nie miałam żadnych duszności ,nie jestem palaczką . Przed narkozą ,przechodziłam wszystkie potrzebne badania Zrobili mi EKG wyszło - normogram RZM 100/min.RR 120/70 W płucach osłuchowo wyszedł mi szmer pęcherzykowy fizjologiczny. Jak sie..

Środki wspomagające prace serca po opeacji wszczepienia by-passów

.. ...jednak nie pasuje z tym wybudzeniem ? Kraków po Zabrzu i Ochojcu jest najlepszym ośrodkiem w kraju. Ja na drugi dzień po zabiegu chodzilem po sali. To bylo na Ochojcu u prof. Wosia. Witaj, mój tatuś miał operację 21.10.2009 r. na ojom zawieżli go o godz. 15.30 a wybudzał się sam jak..