Wycieńczenie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 134

.. ...paniki macie uczucie wycieńczenia? Tak jakby sie nie spało całą noc... Edii - niestey po takich atakach tak jest ,jakby czlowiek nie mial zupelnie ochoty i sily,ja tez tak mam ,staram sie zapanowac nad tymi atakami ale czasami sie nie da.Agunia odezwij sie.Pozdrawiam Dafne fajnie ze sie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 931

.. ...raczej omdlałem w sen z wycieńczenia. Problem ze snem to kolejny temat. Nie mogłem spać. Mój brak snu narósł do katastrofalnych rozmiarów. Wpadałem w krótkie drzemki w ciągu dnia z wycieńczenia. W nocy nie mogłem spać, zasypiałem na godzinę, dwie nad ranem. Jeszcze miesiące później gdy..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 6

.. ...powodu odwodnienia i wycieńczenia organizmu... Nie mogłam przełknąć nawet śliny...W końcu wylądowałam na oddziale psychiatrycznym. Dostałam Zolafren i Hydroksyzynę i zaczęło się polepszać. W końcu ustąpiło. Ale niestety wraca za każdym razem gdy w moim życiu wydarzy się coś bardzo..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 978

.. ...kobiety która umarła z wycieńczenia, bo nie robiła nic innego jak siedzenie i granie non stop. Dorotko kochana wszystkiego najlepszego!!! nie chce zanudzac ale dzis tylko wiecej nerwów poszłam do pani doktor a ona patrzy na ta noge a taka nie miła prawdziwy zimny chirurg zdziwiła sie ze..

Mroczki, uczucie omdlenia i bicie serca

.. ...Może to też po prostu wycieńczenie organizmu. Albo może masz wypłukane ( Sylwester = pewnie alkohol, do tego wspominasz o kawie ) elektrolity. Justa, też tego nie bagatelizuj. I pamiętaj, że puls powyżej 100 może oznaczać tachykardię. Pamiętajcie, że kawa nie jest zdrowa na serce, więc..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...stanie zajść w ciążę ( wycieńczenie organizmu ). Tyle, że od kilku dni mam dziwne objawy, niskie temperatury wieczorami, trzęsę się z zimna do tego stopnia, że nieruchomieję, w nocy zlewają mnie poty i dlatego zajrzałam na to forum. Mam nadzieję, że to przejdzie, jakieś osłabienie..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość

.. ...do szpitala w sumie z wycieńczenia. Strasznie schudłam i nadal chudnę. Byłam wtedy bardzo osłabiona a jednocześnie roztrzęsiona. Hmm... miałam robione różne badanie i prawie wszystko jest OK. Od stycznia zaczęto u mnie wykrywać jakieś choroby w rzeczywistości mało istotne.Mam..

Wymiana zastawki w UK

.. ...ćwiczysz do tego stopnia * wycieńczenia * aby jeszcze można było od Ciebie dowiedzieć się co - nieco : ) bartek77 piękny artykuł i naprawdę mocno podbudowujący.Bo właśnie mnie również czeka wymiana zastawki aortalnej i tętniaka aorty do tego. Co prawda już raz miałem /23 lata temu/..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...byłam w stanie skrajnego wycieńczenia organizmu,biegunki trwały tygodniami,nie mogłam jeść,chudłam w straszliwym tępie,mdliło mnie i chciało mi się ciągle wymiotować...serce szalało a lęk nie pozwolil wysiedzieć w miejscu.. Tak męczyłam się dwa miesiące a potem trafiłam do..

Zasłabnięcia, efekt odpływania i wysoki puls

.. ...podejzewalem zwykle wycieńczenie ( niejedzenie , nieprzespane noce ) więc myslalem ze odpoczne przez święta i spokojnie minie... Niestety domowa dieta i sen nie pomogły.. Ciśnienie krwi zawsze mialem wysokie, przy ostatnich pomiarach 140/100 przy pozycji lezacej spada.. Najbardziej..

Silny ból w klatce w czasie wysiłku, wyniki w normie, co robić?

.. ...oddechu, bólu w klatce i wycieńczenia. ( Mimo że wcześniej zjadłam bułkę z bananem ; ) ) Co to może być, może ktoś miał podobne objawy? Dotychczas po zbagatelizowaniu sprawy przez lekarzy uważałam, że to nic takiego, ale teraz nie daje mi to spokoju. Wydaje mi się, że tak silny ból nie..

Częściowy blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...czestoskurczami serca co w skutek wycieńczenia skończyłlo się pobytem w szpitalu. Kilka dni temu odebrałem wypis i pisze na nim : EKG: RZM 66/min.,normogram, częśćiowy blok prawej odnogi pęczka Hisa ??? i to ostatnie mnie najbardziej zastanawia dlatego chcialbym sie dowiedziec czy to..

Wymioty z nerwów

.. ...Kilka razy leżałam w szpitalu z powodu wycieńczenia i silnego odwodnienia. Nie wiem kompletnie co robić bo nikt nie potrafi mi pomóc. Jeśli amcie jakieś sugestje lub rady proszę o kontakt shananay@o2.pl..

Nerwica- czy tak ma być?

.. ...strony głowy i poczucie wycieńczenia organizmu cały czas towarzyszą, bądź przez większość dnia, nie wątpie już w samą diagnozę, a w fakt, czy nerwica nie ujawnia po drodze innej choroby, która powoduje takie czystki, bo średnio z moją funkcjonalnością. Czytałam pełno postów już, wszystko..

Nerwica od podszewki

.. ...drzemki w ciągu dnia z wycieńczenia. W nocy nie mogłem spać, zasypiałem na godzinę, dwie nad ranem. Jeszcze miesiące później gdy czułem się dużo lepiej musiałem czasem w przerwie w pracy zamiast na lunch iść do auta, żeby choć trochę się zdrzemnąć po przeleżanej bezsennie nocy. Były..

Kołotanie serca , Zawroty głowy , Uczucie wiecznego zmęczenia

.. ...kacu to kompletnego wycieńczenia. Nie panikuj,że to zaraz nerwica czy jakaś choroba. Trochę odpoczynku, odżywiaj się i unikaj alko. Powinno przejść. Nie myśl tyle o tym i nie doszukuj się bóg wie czego,bo w końcu się doszukasz,popadając w hipochondrię... A propos... normalnie nie pije..