Wydłużona aorta

Chelatacja - Str. 4

.. ...przydusza mnie wręcz wydłużona miażdzycowo aorta i najmniejszy wysiłek a jednocześnie paraliżujący wręcz strach przed niebezpiecznymi zabiegami i operacjami nakazazał mi szukać innego wyjścia.Tak trafiłem na gabinet lekarki która prowadzi medycynę rodzinną,ma uprawnienia do wydawania..

Wydłużona aorta

.. ...musimy zrobić badania.ta wydłużona aorta wyszła przez przypadek gdy robiłam rtg płuc.czy ktos wie co to ta WYDŁUŻONA AORTA I CZYM TO GROZI Mi też tak wyszło na badaniu ale jeszcze nie byłem u lekarza. a u ciebie co słychać? I mi tak wyszło Wiecie już co to znaczy? oni już nie..

Echo serca, interpretacja wyników

.. ...płatek przedni nieco wydłużony, nadmiernie wiotki o podwyższonej echogeniczności, uginający się do LP z cechami niewielkiego wypadania. fala.E 76 cm/s fala.A 46 cm/s PG.max mm Hg PG mean: mm Hg, PHT ms MVA cm do kwadratu ( z PHT )MI - I st. aortalna:morfologia, funkce, przepływy..

Powiększone serce - obawiac się wzmożonego wysiłku?

.. ...powiększoną sylwetkę serca z wydłużonym i poszerzonym łukiem aorty. Wynik badania Echokardiograficznego wykazał: Zastawka mitralna: faza zwrotna I stopnia Zastawka trójdzielna: niedomykalność I stopnia Zastawka aortalna: przepływ prawidłowy Zastawka pnia płucnego: przepływ prawidłowy..

Serce lewokomorowe i wydłużona aorta

.. Co to oznacza?? Czy choruje Pani na nadciśnienie tętnicze,o ile tak może ,to świadczyć o przeciążeni serca.Wydłużenie aorty nie świadczy,że dzieje się coś złego,często tak..

Wydłużona i poszerzona aorta - 63lata

.. ...lata i wykryto u mnie wydłużoną i poszerzoną aortę. Bolą mnie żebra w okolicach pod sercem i czasem mam ataki duszności, a także biorę leki na nadciśnienie tętnicze. Co w moim przypadku oznacza wydłużona i poszerzona aorta? na co mam uważać? Proszę poszukać postów na tym forum o..

Aorta miernie wydłużona, sylwetka serca bez zmian - RTG płuc

.. Witam, w zdjęciu RTG klatki piersiowej mam własnie taki opis - pola płucne bez zmian, aorta miernie wydłuzona, sylwetka serca prawidłowa. Nie mam pojęcia co to oznacza, nigdy nie miałam problemów z ciśnieniem - mam niskie, mam 39 lat, nie wiem czy to..