Wydolność oddechowa

Gazometria

.. ...badaniem w ocenianiu wydolności oddechowej pacjenta. Uczucie duszności jest subiektywne, dopiero ocena prężności tlenu i dwutlenku węgla ( czyli wydolności wymiany gazowej zachodzącej w płucach ) pozwala lekarzowi ocenić czy pacjent wymaga tlenoterapii albo podłączenia do respiratora..

Rak płuc

Rak płuc

.. ...do zmniejszenie się wydolności wysiłkowej, częściej pojawiają się infekcje dróg oddechowych ( są przewlekłe i trudne do wyleczenia ), może występować przewlekły stan podgorączkowy. Diagnostyka raka płuc . Diagnostyka raka płuc zmierza do ustalenia jego typu oraz dokładnej lokalizacji,..

Skolioza a problemy z sercem?

.. ...poprawia także moją wydolnośc oddechową. Pozdrawiam: - ) ja mam normalnie identyczne objawy i równiez bede miała operacje skoliozy .Z tym biciem serca byłam u lekarza i stwierdził ze mam nerwice ,strasznie sie stresuje i denerwuje :( a dodatkowo czesto boli mnie serce Ja generalnie sama..

Uszkodzania mózgu przy reanimacji po zawale serca

.. ...przyłączyła się równierz nie wydolność oddechowo krążeniowa miała moja mama.Lekarze w domu reanimowali ją ok 30 minut po czym zabrali ja do szpitala.Niestety to nic nie dało bo na Izbie Przyjęć ją stracili...Mam nadzieję,że twojej mamie się udało i wszystko jest w pożądku. Pozdrawiam Mój..

Śródmiąższowe zapalenie płuc i problemy z sercem

.. ...jego odstawienie stanem wydolności układu oddechowego, Witam, od lekarzy usłyszeliśmy, że encorton jest jedynym lekiem, który w tej chorobie jest podawany. Jednak jedni mówili, że spokojnie można go brać a drudzy, żeby raczej brać go jak najmniej albo wcale. Czy ten lek może mieć wpływ..

Kłucie (kolka) lewe płuco

.. ...przyczyn,np.przeziębienie nie wyleczone,wysiłkowe,nie wydolność krążeniowo - oddechowa.Należy udać się do lekarza,który osłucha płuca,serce.Może będą potrzebne dalsze badania,o tym zadecyduje już lekarz rodzinny...

Dziwne uczucie *duszenia* przy głębokim oddechu

.. ...nie mam problemów z wydolnością oddechową/sercem ). Próbowałem Raphaholin - brak efektu - zastanawiam się czy iść do lekarza czy może jakoś spróbować samemu się jeszcze poleczyć. Taki stan przydarzał mi się już wcześniej - za każdym razem trwało to dosyć długo i było bardzo uciążliwe...