Wydzielina z nosa

Arytmia zatokowa

.. ...nos i często krew w wydzielinie z nosa ), lecz pani doktor o tym nie wieedziała, a mimo to stwierdziła że to od zatok. Czy to możliwe?? Czy chore zatoki mają faktycznie taki wpływ na pracę serca?? WITAJ!! Musze Ci napisac ze niestety kazda choroba ma wplyw na nasze serce. Jelsi masz..

Częste uczucie zimna i nadwrażliwość na niską temperaturę

.. ...gardle spływa mi ciągle wydzielina z zatok. Odczuwam czasami ból w okolicach nosa i oczodołów. Czy chore zatoki mogą być powodem takiej reakcji organizmu na zimno? Jakie badania hormonalne mógłbym zrobić pod kątem moich objawów? 2. Sprawa leków. Na depresję leczę się aktualnie SSRI,a..

Ciągły przewlekły ból głowy

.. ...rano spływała z nosa wydzielina mocno żółta,a sam antybiotyk niewiele zdziałał.Po 10 soluxach mi caaaałkiem ulżyło.A przedtem ucisk w głowie ,czole,,obok nosa.I też nie było bólu przy pochylaniu.A głowa jak globus.Oczy jakby chciały wyjść na wierzch.Teraz tylko uważam,żeby myć włosy..

Otępienie, odrealnienie i inne - bardzo proszę o opinie

.. ...spływanie cuchnącej wydzieliny jakby z nosa ( zatok ) do gardła - pulsowanie w żołądku - duszenie w okolicach gardła i klatki piersiowej - walące serce Nie przesadzę jeśli powiem że te objawy całkowicie rujnują mi życie i odbierają chęci do czegokolwiek. Ograniczają rozwój osobisty i..

Ból z tyłu głowy a zapalenie zatok

.. ...rozgrzewają zatoki,rozrzedzają wydzielinę i ułatwiaja jej usuwanie. Niestety, inhalacje, okłady z soli, nacieranie - to wszystko stosowałam w niedzielę i poniedziałek a w nocy z pon na wt dostałam ropnego zapalenia zatok. Lekarz zabronił mi unikać dodatkowego ciepła, ponieważ zaczęła mi..