Wylew objawy

Objawy wylewu (udar krwotoczny mózgu)

Objawy wylewu (udar krwotoczny mózgu)

.. Udar krwotoczny zdarza się rzadziej niż udar niedokrwienny mózgu. W chwili gdy tkanka mózgowa została już zniszczona, objawy udaru zależą nie tyle od jego typu ( niedokrwienny, krwotoczny czy zatokowy ) co od lokalizacji uszkodzenia. W przypadku udaru krwotocznego najczęściej dochodzi do uszkodzenia jąder..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 245

.. ...zaraz miała zawał albo wylew,jak boli mi głowa to myślę że to jakiś tętniak. A jak nakleiłam plaster ek antykoncepcyjny a pózniej przeczytałam kiedy nie można go stosowac( wykluczone stosowanie przy zakrzepicy ) to nagle stwierdziłam że mam wszystkie objawy zakrzepicy,co moze skonczyc..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 535

.. ...minut będzie zawał, wylew czy inna cholerna choroba. Czytając inne posty czy pisząc samemu o rzeczach innych niż objawy, lęki i tp jest od razu lepiej. Poza tym nie ma prawie strony, dnia, gdzie któraś czy któryś z nas czuje się gorzej, potrzebuje wsparcia, zainteresowania. I tu własnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...skroniach ( myśli o wylewie ) - bóle w okolicach wątroby - bóle w okolicach nerek - nieprzespane noce z powodu niektórych powyższych objawów - wewnętrzny niepokój,że coś złego się stanie - koszmary senne - niechęć do seksu - skoki ciśnienia No to by było na tyle jeśli chodzi o moje życie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 646

.. ...zmarła moja mama na wylew oraz 2 lata temu gdy tata popełnił samobójstwo , jednak nigdy nie objawiała się tak silnie . Najchętniej siedziałabym sama w domu i nikogo nie widziała oprócz męża i dzieci.Byłam u psychiatry,zapisał mi Lerivon 30 mg na noc raz dziennie.Zaczęłam też brać kwas..

Acenocumarol i wskaźnik INR

.. ...z uwagi na mozliwość wylewów podskórnych. Ryzyko powaznego krwawienia u chorych stosujących acenokumarol w zalecanej dawce jest niewielkie ( ok.1% ).. W przypadku wartości INR przekraczających znacznie zalecana dawkę , szczególnie przy wystąpieniu objawów krwotocznych należy koniecznie..

Drożny otwór owalny u wcześniaka

.. ...życiu mogą zagrażać jej wylewy krwi do mózgu. Mimo, że moje maleństwo ma 6 - io milimetrowy otwór, to nie ma żadnych objawów wady - rośnie i rozwija się prawidłowo, wygląda wręcz na okaz zdrowia.Nie sinieje, nie blednie, nie mdleje. Mam nadzieję, że otwór z czasem jeszcze się zrośnie,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 204

.. ...przychodzi myśl,że przecież wylew czy też zawał dostaja też zdrowi ludzie...wiem,wiem i otem sama się nakręcam. Ale objawy fizyczne tej choroby tak bardzo mnie męczą i oczuwam je coraz częściej...prawie stale kręci mi się w głowie,mam * uderzenia gorąca * i ta podwyższona..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 237

.. ...dretwienie dloni to na pewno wylew! * umre jesli nic z tym nie zrobie * lekarze czesto popelniaja bledy lub mimo testow i badan nie dostrzegaja choroby! * mam nowe objawy od czasu ostatniej wizyty, musze isc do lekarza i to sprawdzic itd.... a przeciez - * nikt nigdy nie moze byc pewny..

Dodatkowe skurcze - Str. 41

.. ...boję żeby nie ostać wylewu. pozdrawiam Ile macie lat ze od razu myslicie o wylewie z tego co czytam wasze wypowiedzi to raczej nerwica was dopadla i przypisujecie sobie rozne objawy a co do lekow to niektorzy niech sie opanuja i nie radza jakie leki brac tylko lekarz moze zlecic bo..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...mozna dostac zawał albo wylew? W Twoim wieku i przy zdrowym sercu - od nerwicy NIE MOŻNA dostać zawału ani wylewu. Ale czasami miewam takie objawy jakby juz było ze mna zle mysle wtedy ze to juz koniec:( a ja chce jeszcze zyc Ale nigdy jeszcze tak naprawdę nie umarłaś ? ; ) A na poważnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 303

.. ...mozna dostać zawału lub wylewu??? Najgorzej mam u dentysty, kiedyś pójscie do stomatologa było dla mnie przyjemnością, dostawałem znieczulenie i było ok. Teraz jest koszmar bo dopadają mnie duszności kołatanie serca itp. W końcu któregoś razu powiedziałem pani stomatolog o moich objawach..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1087

.. ...zawał to nie rak to nie wylew a zwykłe idiotyczne objawy. Sebastian czy powracają do Ciebie myśli o chorobie? Czy lękasz się,ze możesz umrzeć? Czy zdarza się ,ze przyspiesza Ci bicie serca po czym zalewasz się zimnym potem ,ze nerwica znów atakuje? Nefri przeforsowałaś się skarbie. Masz..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1254

.. ...Boję się, że dostanę wylewu, zawału, że guz mnie zabije. Cały czas się tego boję. Co najgorsze, nie mogę nad tym panować. Wystarczy, że pomyślę o jakiejś chorobie i objawy jak na życzenie. Dzieciństwo miałem zawsze trudne. Rodzice alkoholicy, 50 razy rozchodzący i schodzący się. Ojciec..

Lexapro - Str. 9

.. ...choroby, w tym zawał, wylew itp. Bóle w klatce piersiowej to chyba najbardziej typowy objaw nerwicy lękowej. Ja muszę brać leki na zwolnienie tętna - serce też mam przebadane i co z tego, jak w najmniej spodziewanym momencie zaczyna galopować. Czy Ty Atlanta bierzesz jakieś leki na..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...umieram,albo dostane jakiegos wylewu...jak wypije sobie 2 - 3piwka to na drugi dzien nie mam takich ataków,ale jak zwieksze troszke dawke alkoholu to dzieją sie opisane rzeczy,nie zawsze ale dzieją... Witam Cię Wojtku, mam podobne objawy do twoich i zwiazane jest to z krwią. Dolegliwość..

Beznadziejne wymęczenie

.. ...guzach, tętniakach, wylewach, udarach i nie wiadomo jeszcze o czym. Później z przerażeniem zobaczysz, że masz takie objawy jakbyś miała któreś z ww. schorzeń... Skąd ja to znam.Szkoda tylko stresu, bo ja np. na RM czekałem ok. 3 mieś. Na szczęście nic nie wykazał. Przynajmniej to..

Siwiejące dłonie, oraz inne objawy

.. ...wybroczyny/wysypkę, jakby wylewy krwi podskórne, symetrycznie rozmieszczoną na obu udach, nie boli mnie to, ale jest niepokojące. Jak na razie byłem na badaniu krwi, nic tam nie znaleziono - ale znowu, nie wiem, co dokładnie badano. Czekam na zdjęcie RTG klatki. Ktoś może kojarzy taki..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...mieć zawał serca lub wylew. Mam takie Silne duszności że oddychać nie potrafie i uczuczucie jakby mrowienia twarzy. Do tego biegam sikać teraz doslownie co 5 minutek, biegam z uczuciem że zaraz się posikam a jak już jestem w ubikacji to ledwo pare kropel uronie. Też mam dodatkowo taki..

Poważny problem z nerwami przy nerwicy oraz objawy

.. ...więc zawały, zakrzepy, wylewy to były * normalne * myśli, Potem znowu wzrok. Wtedy bałem siejaskry, zaćmy i paru innych chorób. A teraz boje sie chorób związanych z głową - udaru mózgu, wylewu, krwiaka i innych rzeczy. Tym bardziej że jestem jakiś nieobecny, juz nie taki zadowolony jak..

Czy to tez objaw nerwicy..?

.. ...w srodku, ze dostne wylewu i umrę, ze rozwali mi brzuch - naprawdę, czasem mam rozne abstrakcyjne mysli.. ; ) Coraz czesciej tym objaowm towarzyszy poczucie slabosci, co wiem, ze jest winą wlasnie tych stresów.. I teraz pytanie.. Czy owe bole zoladka, mogą byc spowodowane nerwica, ktora..

Co się ze mną dzieje???

.. ...Boję się, że dostanę wylewu, zawału, że guz mnie zabije. Cały czas się tego boję. Co najgorsze, nie mogę nad tym panować. Wystarczy, że pomyślę o jakiejś chorobie i objawy jak na życzenie. Dzieciństwo miałem zawsze trudne. Rodzice alkoholicy, 50 razy rozchodzący i schodzący się. Ojciec..